فهرست
گزارش روز: شکستی که گواردیولا تجربه نکرده بود
گزارش روز: شکستی که گواردیولا تجربه نکرده بود

گزارش روز: شکستی که گواردیولا تجربه نکرده بود

آی اسپورت- بوروسیا دورتموند با نمایش بی نقص خود در دیدار شب گذشته موفق شد شکست 3 بر 0 دور رفت را در دیرکلاسیکر جبران کند و بایرن را پس از گذشت یک سال و اندی در مونیخ با سه گل شکست دهد.

قهرمان زودهنگام بوندس لیگا پس از کسب این عنوان در 3 هفته ی گذشته نتوانست آن اقتدار همیشگی را نشان دهد آن ها در سه بازی اخیر خود در بوندس لیگا تنها 1 امتیاز مقابل هوفنهایم بدست آوردند و در مقابل آگسبورگ و دورتموند با باخت زمین را ترک کردند.اما این باخت علاوه بر توقف رکورد شکست ناپذیری بایرن در داخل خانه رکورد سنگین ترین باخت دوران مربی گری پپ گواردیولا را نیز ثبت کرد این مربی اسپانیایی ازآغاز کار مربی گری خود در تیم بارسلونا ی (ب) تا شب گذشته هرگز با اختلاف 3 گل بازی را به حریف واگذار نکرده بود.

پپ گواردیولا در 337 بازی رسمی که به عنوان سرمربی روی نیمکت بارسلونا ی (ب)، بارسلونا و بایرن مونیخ نشسته هرگز چنین شکستی را تجربه نکرده بود این به خوبی ارزش های گواردیولا را به عنوان یک مربی صاحب سبک نشان می دهد.

علاوه بر این، پذیرش سه گل و باخت این چنینی برابر دورتموند تا حدودی می تواند نگرانی باواریایی ها را برای نیمه نهایی هایی که در پیش است افزایش دهد بایرن در بدترین زمان فصل دچار تزلزل شده است این را می توان همان نفرین چمپیونزلیگ دانست که گریبان بایرن را گرفته؟ آن ها برای تکرار قهرمانی باید ریتم گذشته ی خود را بدست آورند.
     
آی اسپورت
2014-04-13 11:37:25
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر