فهرست
سوارس: با این هواداران، امکان ندارد در آنفیلد شکست بخوریم
سوارس: با این هواداران، امکان ندارد در آنفیلد شکست بخوریم

سوارس: با این هواداران، امکان ندارد در آنفیلد شکست بخوریم

آی اسپورت- لوئیس سوارس، مهاجم لیورپول، در آستانه دیدار تیمش مقابل منچسترسیتی، از هواداران قرمزها خواست تا بار دیگر جوی خاطره انگیز در آنفیلد ایجاد کنند تا بتوانند به یک پیروزی به یاد ماندنی دست پیدا کنند.

شاگردان برندان راجرز در حالی با 4 امتیاز برتری نسبت به سیتی در صدر جدول لیگ برتر قرار دارند که دو بازی بیشتر انجام داده اند.

سوارس معتقد است که هواداران لیورپول، یار دوازدهم تیم شان هستند و می توانند این تیم را به اولین قهرمانی اش در لیگ انگلیس در 24 سال اخیر نزدیک تر کنند.

او به خبرنگاران گفت:" جو آنفیلد فوق العاده است. وقتی به زمین می روید و حمایت هواداران را می بینید، باورنکردنی است.

با چنین حمایتی که در دیدارهای خانگی داریم، به نظر می رسد امکان ندارد در خانه شکست بخوریم. آنها خیلی خوب از ما حمایت می کنند، حتی اگر شکست بخوریم یا بد بازی کنیم."

سوارس همچنین در مورد رقبای تیمش در لیگ برتر گفت:" در لیگ برتر ما دو حریف خوب و جاه طلب داریم؛ چلسی و منچسترسیتی. اما می دانیم که اگر در دیدار امروز پیروز شویم، شانس خیلی خوبی برای قهرمانی داریم.

ما در خانه بازی می کنیم اما باید آرامش مان را حفظ کنیم. سعی کنیم تا توپ را حفظ کنیم. سعی می کنیم بدون فشار بازی کنیم زیرا وقتی فشار روی بازیکنان باشد، شرایط دشوار می شود."

     
آی اسپورت
2014-04-13 11:43:41
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر