فهرست
کادر رسانه‌ تیم ملی:صدای خرد شدن منافع ملی به گوش می‌رسد
کادر رسانه‌ تیم ملی:صدای خرد شدن منافع ملی به گوش می‌رسد

کادر رسانه‌ تیم ملی:صدای خرد شدن منافع ملی به گوش می‌رسد

آی‌اسپورت- بخش رسانه‌ای تیم ملی بیانیه‌ای را در فاصله 60 روز تا آغاز رقابت های مقدماتی جام جهانی منتشر کرد.

«شصت روز دیگر تیم ملی فوتبال ایران برای حضور در رقابتهای انتخابی جام جهانی استارت می زند؛ رقابتهایی که سرنوشت فوتبال ایران را برای چهار سال آینده رقم خواهد زد اما با شرایطی که به وجود آمده و اظهارنظرهای بعضا بی ربطی که انجام می گیرد، صدای خرد شدن استخوانهای منافع ملی به خوبی به گوش می رسد. یکی با توهم توطئه هر آنچه در فوتبال ایران اتفاق می افتد را به تیم ملی ربط می دهد و دیگری که دستش از پستهای مدیریتی خالی مانده سعی می کند با اظهارنظرهای عجیب و به دور از واقعیت و  حتی خنده دار همچنان در رسانه ها روی بورس باشد.

سر جمع این اتفاقها، شرایطی را رقم می زند که این روزها می بینیم و آن هم بی توجهی محض به تیم ملی و سرنوشت آن است؛ تیمی که قرار است دقیقا دو ماه دیگر برابر قطر به میدان برود. آیا واقعا در فوتبال قطر هم چنین اوضاعی حاکم است؟ جواب حتما منفی است. آنها در تمامی اجزای خود، از بالا تا ذیل خود را برای کمک به تیم ملی شان برای بازی یازده شهریور آماده کرده اند. برای آنها حتما سرنوشت تیم ملی قطر مهم است. برای ما هم مهم است اما تا دیر نشده باید فکری کرد؛ فکری به حال تیم ملی؛ فکری به سرنوشت تیمی که باید حمایت هشتاد میلیون ایرانی را پشت سرش ببیند».


کدخبر:9412
  ۲۲  
آی اسپورت
2016-06-30 15:36:14
نظر دهید

۲۲ نظر
-
پنجشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۵، ۱۵:۳۵
بند ناف لنگ رو با خیانت بریدن.
-
پنجشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۵، ۱۵:۳۶
کیروشو عوض کنید همه پشت تیم ملی خواهیم بود
-
پنجشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۵، ۱۵:۴۲
ارتش سرخ؟:))) نه خیر، یه مشت هالوی آلت دست.
حالا هم شدین الت دست گودرزی و برانکو
برای زمین زدن تیم ملی. همیشه مثل یه مشت بچه ازتون سو استفاده کردن و میکنن.
فرشاد4واقعی
پنجشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۵، ۱۵:۴۳
وقتی فدراسیون کی روش مثل اب خوردن فسخ قراردادیکطرفه میکنه هیچ چیزی به غیرتوطئه توذهن انسان ایجادنمیشه اقایون نسبتامحترم ونوکرکی روش.4444
شهروند
پنجشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۵، ۱۵:۴۹
تو قطر خیلی چیزا مثل اینجا نیست
پویا
پنجشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۵، ۱۵:۵۱
تا وقتی اقایان کیروش و کیروشی پور روبروی پرسپولیس کبیر بمونن بدتر از ایناش رو خواهند دید
-
پنجشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۵، ۱۵:۵۸
اول به این سوال جواب بدید که مربی قطر هم دلال هست وبازیکن ترنسفر میکند بعد حرف از منافع بزنید?
علی پرسپولیسی
پنجشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۵، ۱۶:۰۳
خرد میشه؟ به درک که خرد میشه. صدای خرد شدن ۴۰ میلیون پرسپولیسی اذیتتون نکرد؟ ۱۱ شهریور کیروش و دوستانش رو تو ازادی چال میکنیم.
AMIR
پنجشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۵، ۱۶:۰۶
کلید حل این مشکل دست کی روشه ، و خیلی راحت می تونه با خط کشیدن روی اسم طارمی و رضاییان ، این قائله را ختم به خیر کنه و مجدداً دل پرسپولیسیها را بدست بیاره و جلوی فاجعه را بگیره
امید
پنجشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۵، ۱۶:۰۷
ما ارتش سرخ ایران دست بردار کیروش نیستیم تا اخراج بشه و اینو همون روز یازی با قطر نشان خواهیم داد. منافع ملی در اخراج مردک باجگیر مفت خور است که فکر می کند با بردن ایران به جام جهانی شق القمر کرده
-
پنجشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۵، ۱۶:۰۷
اگر این بیانیه با روح صداقت و رعایت مصالح ملى تنظیم شده و اقاى کیروش به أصول قبلاً وعده داده شده خویش وفادارند با توجه به پایگاه عظیم اجتماعى تیم بزرگ پرسپولیس - که از این منظر الترناتیو تیم ملّى محسوب میگردد - یگانه گزینه بازگرداندن أب رفته به جوى اخراج بدون قید و شرط اقایان طارمى و رامین رضاییان از پیکره و ترکیب شریف تیم ملّى است . جایگاهى که قطعاً پیش نیازش ارزش هاى والأیى چونان صداقت ، وفاى به عهد ، وفادارى، احترام به احساسات پاک میلیون ها مردم هوادار و پرهیز از خیانت است . وگرنه قبول بفرمایید " کلوخ انداز را پاداش سنگ است "
-
پنجشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۵، ۱۶:۳۳
بی توجهی محض به تیم ملی و سرنوشتش را تمام قد می‌توان در بیانه ها، مصاحبه ها و دویل های تمام نشدنی کیروش دید، که از توهم توطئه شدید او نشات میگیرد،
شاید بهتر باشد همه تماشاگران به جای برانکو و سایر مربیان معترض در بازی قطر بصورت دست جمعی از کیروش عذر خواهی کنیم شاید دست بردارد و فقط به فکر تیم ملی باشد
-
پنجشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۵، ۱۶:۵۳
این صدای خرد شدن استخوان های دلال موزانبیکیه.
رضا
پنجشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۵، ۱۶:۵۶
به امید خدا در بازی روبروی قطر با خوردن6گل تیم ملی سوراخ سوراخ بشه،بچاپ توهین نکردم
علی کچـــل
پنجشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۵، ۱۷:۲۱
تنها تیم ملی دنیا که سرمربیش فقط 3 هفته در سال تو اون کشوره ...
اونم یا تو ورزشگاه چرت میزنه، یا داره بیانیه می نویسه یا آن کار دیگر میکنه ...
اسمان
پنجشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۵، ۱۷:۵۳
طارم ورضاییان نباید به تیم ملی دعوت بشن.
-
پنجشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۵، ۱۸:۵۰
وطن فروش اون باشگاهیه که اسطورش میره با قاتل مردم فوتسال بازی میکنه، کاپیتان سابقش (نکونام) تو جام جهانی بازو بند آبی میبنده ولی که بگه استقلالیه ولی تو بازی با کره وقتی همه دست بند سبز بستن وسط نیمه میگن هرکی دست بند سبزو باز نکنه بهش گیر میدن از ترسش باز میکنه ولی علی کریمی مثل مرد دست بند سبزو تا اخر بازی دستش نگه میداره و کسی جرات نمیکنه بخاطر کریمی به هیچ کدوم از بازی کنا چیزی بگه، بعد میاد ایران میره کاسه لیسی رئیس جمهور بی سواد وقت، آره اینا وطن فروشی وقتی بری کاسه لیسی کسی که ملتتو مسخره میکنه. وطن فروش اون کاپیتان دوزاریتونه که برای تیم ملی ناز میکنه میگه نمیام بعد میاد برای منافع شخصی خودش تظاهر مذهبی میکنه که بره جام جهانی این وطن فروشیه. وطن فروش اون اسطوره پوشالیتونه که گل میزنه عکس شیخ عربو در میاره میبوسه. وطن فروش اون بدبختی نیست که تمام دلشو پای تیمش گذاشته ولی یه آشغالی مثل منصوریان شرایطو جوری جلوه میده که طرفدارای حریف این ذهنیت براش بوجود بیاد که کیروش با تیمش بده و از این آب گل آلود ماهی بگیره برای خودش. وطن فروش اون گودرزیه که با لابی استقلال این شرایطو بوجود آورد که هم به نفع خودش کیروش رو خراب کنه هم به نفع استقلال پرسپولیسو خراب کنن. حالم ازت بهم خورد، فقط از تو نه از طرفدارای استقلال، از تو لجن حالم بهم خورد. زِ زیرِ دَلقَت بوی من من میاید بوی مَنی.
جیم
پنجشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۵، ۱۸:۵۱
یه مشت ابله میان مینوسن کیروش رو از تیم ملی اخراج کنید تا طرفدار تیم ملی بشیم ... خاک بر سرتون با این غیرت ملی تون. اینا همین ها هستن که وقتی اسکندر و اعراب و مغول ها هم به کشور حمله میکردن میگفتن شاه رو عوض کنید تا طرفدار مملکت بشیم. این تعریفشون از غیرت ه
-
پنجشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۵، ۱۹:۰۲
آرامش می خواهید؟ بدنبال منافع ملی هستید؟ اسم این دو تا سگ رو از تیم ملی خط بزنید، همه چیز درست میشه... فقط همین!
حسن
پنجشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۵، ۱۹:۱۳
منافع تیم ملی وقتی در تعارض با پرسپولیس باشه پشیزی ارزش نداره اینقدر هم شعار عوام فریبانه ندید منافع باشگاه تامین شه خود به خود منافع تیم ملی هم تامین میشه..
تیم ملی؟کدوم تیم ملی؟؟؟
تیم ملی بازیکن با غیرت میخواد نه تیمی که نصفشون الان بدون نیمند.
-
پنجشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۵، ۲۲:۴۲
جمع کن بابا...کیروش کثیف
sh53
يكشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۵، ۱۵:۳۷
نظری کوتاه به افرادی که در راستای رسیدن به منافع شخصی علیه کیروش اظهار نظر کرده اند:
روسای ورزش: حرف شنوی محض و روحیات مصالحه گر برانکو در مقابل کیروشی که اجازه کوچکترین دخالتی را در امور تیم ملی نمی دهد. باعث ایجاد سیاست براندازی کیروش و جایگزینی برانکو شده است.
هدایتی: آرزوی مالکیت بزرگترین باشگاه ایران آرزوی کوچکی نیست. خواسته ای که دفعات قبل علیرغم حمایت پروین و عابدینی محقق نشد اما این بار و در اوضاع و احوال کنونی، همراهی با موج مخالفان پرسپولیسی تیم ملی، شاید او را به هدفش نزدیک نماید.
پروین: قرار گرفتن هدایتی در راس پرسپولیس موضع او را در راستای بازگشت مجدد و قدرتمندانه در راس باشگاه پرسپولیس تقویت می کند. هدایتی و پروین تجربه همکاری مدیریتی هر چند ناموفق در استیل آذین را داشته اند.
برانکو: آرزوی رسیدن مجدد به راس کادر فنی تیم ملی او را وا داشته تا با هر ترفندی ولو اعمال غیر اخلاقی و تهمت و برانگیخته نمودن احساسات عوام و... به هدفش برسد. و در این راستا هماهگی های لازم با روسای ورزش نیز صورت پذیرفته است. روحیه ناجوانمردانه ای که از اکثر مربیان کروات سراغ داریم.
علی کریمی: حذف از کادر فنی تیم ملی، کینه شتری او را برانگیخته کرده و از طرفی با جانشینی احتمالی برانکو به جای کیروش او می تواند جایگزین برانکو در پرسپولیس شود. آرزویی که به دلیل رقابتی که با دایی دارد او را به این کار ترغیب می کند. میشه دایی تجربه سرمربی گری پرسپولیس را داشته باشد و او نه؟ (موضوعی که با جانشینی کریمی به جای باقری در حال استارت خوردن ابتدایی بود، اما با لو رفتن قضیه و رسانه ای شدن موضوع، کریمی را که به خیلی مایل است با تختی مثایسه شود از این کار منصرف نمود.)
ذوالفقارنسب: مربی بازنشسته و اقلیت مذهبی، که به قدر رفع مشکلات معیشتی او را به کار مشغول نموده اند. و در برنامه های تلوزیونی به عنوان کارشناس به ادای نقش می پردازد. خاطرمان باشد پس از فرار برانکو از تیم ملی در برنامه 90 مطابق خواسته بالادستان تمامی ارکان فدراسیون و برانکو را مورد عنایت قرار دارد و اینک در این قضیه به فراخور توان به فرامین می پردازد. دکتر کلا حرف شنو و خنثی ست. نباید از او به دل گرفت.
قلعه نویی: نیازی به بحث ندارد. و ماهیتش کاملا مشخص و مبرهن است.
مایلی کهن: نیازی به بحث ندارد. و ماهیتش کاملا مشخص و مبرهن است.
جلالی: مربی که بسیار تلاش کرد تا در فوتبال مافیایی ایران، خود را آلوده پشت پرده ها نکند. اما سر آخر اسیر جریان امواج خروشان مافیایی گشته و آن آقای معلم ساده و بی ریا جایش را به باند بازی و جریانات غیر اخلاقی داده است. او را به شرط حضور در فوتبال به گونه ای با خود همراه نموده اند. و در حالی که خیلی از مربیان شناخته شده بی تیم ماندند او می تواند امسال را نیز در پیکان سپری نماید. باید توجه داشت که ایشان از دوستان شفیق استاد مایلی کهن هستند.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر