فهرست

واکنش ترکاشوند به اتهام طارمی: وکیلت هم دروغ می‌گوید؟

آی‌اسپورت-  مسئول نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس به ادعای مهاجم سابق این تیم واکنش نشان داد. محمد ترکاشوند در گفت و گو با کاپ در رابطه با اینکه مهدی طارمی اعلام کرده ترکاشوند به دروغ به همه گفته که طارمی تمدید کرده است، گفت:«من حرفم آن روز این بود که همه کارها تمام شده و طارمی 2 روز به سفر می رود و برمی گردد تا قراردادش را امضا کنیم. آقای طارمی! ترکاشوند دروغ می گوید، وکیل خودت هم دروغگو است؟ من با افکار مردم بازی می کنم یا طارمی؟ مگر وکیلش در همه روزنامه ها نگفته بود که طارمی به ایران می آید و قرارداد نمی بندد؟ طارمی با ما توافق کرد و گفت با خانواده ام 2 روز به مسافرت می روم و برمی گردم تا امضا کنم. من دروغگو هستم؟ پس چرا وکیلش همه جا مصاحبه می کرد و می گفت طارمی فقط برای استراحت رفته است؟کدخبر:9412
  ۹  
آی اسپورت
2016-06-30 16:28:13
نظر دهید
۹ نظر
-
پنجشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۵، ۱۶:۳۷
طارمی رید
-
پنجشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۵، ۱۶:۴۳
اقاى طارمى وکیل جنابعالى افاى عبدالصمدابراهیمى در پست اینستاگرامش بطور مکتوب و مستند و حتّى با عصبانیت نوشت عزیزان چقدر مى پرسید؟ با صداى بلند اعلام میکنم طارمى با پرسپولیس توافق و نهایى کرده و صرفاً سفر کوتاه تفریحى رفته و به محض برگشتن امضاء خواهد کرد، ایشان حتّى افزود شک نکنید اگر طارمى براى انعقاد قراداد مى رفت بنده را با خودش مى برد... جناب طارمى به گفته مدیران ارشد پرسپولیس شما با ایشان دست داده و " یا على " گفتید... جان برادر همه که دروغ نمى گویند مشخّصاً وکیل خودتان که قاعدتاً نزدیکترین فرد قانونى و حامى کلام، رفتار و منافعتان است.
-
پنجشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۵، ۱۷:۰۹
نمیدونم چرا عده ای می خوان خیانت طارمی رو بی اهمیت جلوه بدن که درست نیست، وکیل طارمی مصاحبه میکنه و میگه:" اگر می خواست به ترکیه برود با پرسپولیس مذاکره نمی کرد.
پرسپولیس نیوز : وکیل مهدی طارمی سفر مهاجم ملی پوش پرسپولیس به ترکیه را بی ارتباط به پیوستن به لیگ این کشور عنوان کرد.
به گزارش پرسپولیس نیوز، صبح امروز رامین رضاییان برای مذاکره با باشگاه های ترکیه ای راهی این کشور شد ، در حالی که مهدی طارمی هم او را همراهی تنها با این تفاوت کرده طارمی با پرسپولیسی ها توافق کرده که بماند اما رضاییان هنوز از حضور در پرسپولیس خودداری می کند.
صد ابراهیمی وکیل طارمی با اشاره به این مطلب گفت: در مورد وضعیت طارمی باید عرض کنم دیروز جلسه با دکتر طاهری طولانی شد نه به سبب طولانی شدن مذاکرات که به دلیل اینکه بین جلسه ما چند کار فوری و مهم دیگه واسه دکتر طاهری پیش اومد که باعث وقفه مذاکره می شد. در هر حال توافقات کلی حاصل شد فقط بحث یکساله و دوساله بودن قرار موند که باشگاه روی دوساله و مهدی روی یکساله بودن تاکید داشتند و این هم انشاالله قابل حل است.
وی ادامه داد: مسافرت رفتن مهدی طارمی به هر مقصدی باشه ارتباطی به من نداره فقط میتونم بگم اگر قرار بود بره ترکیه قرارداد ببنده بدون من نمی رفت. پیشنهاد ترکیه را خیلی وقت پیش داشت و نپذیرفت. اگه بنا به رفتن به اونجا بود دلیلی برای مذاکره با پرسپولیس وجود نداشت."
.......................
خوب سوال اینجاست که این بی غیرت چرا با احساسات هواداران بازی کرد؟ چرا باید بیایی مذاکره کنی و قول موندن بدی و بعدش زیر همه چی بزنی؟ هواداران که با رفتنش مخالفتی نداشتن، صحبت ما اینه که چرا میایی وقت باشگاه رو میگیری تا بقول برانکو زمانو ازدست بدیم؟ چطور از تعصب حرف میزنی ولی حاضر نیستی قرارداد دوساله ببندی تا اگر رفتی پولی گیر باشگاه بیاد ولی عوضش با باشگاه "ریزه" راحت قرارداد دوساله میبندی؟
فازدوستانی که میگن برای پیشرفت رفته چیه؟ باشگاهی که با اختلاف 6امتیاز از سقوط نجات پیداکرده کجا جای پیشرفت داره؟ هر گردی گردو نیست دوستان! متاسفانه یه حرفی افتاده تو دهنمون که اروپا بهتره ولی قبلا هم گفتم اگر یکی مثل درخشان مربی ما بود قطعا رفتن به تیم ریزه هم می تونست پیشرف محسوب بشه ولی الان که یه مربی بنام بالاسر تیم هست و تو آسیا هم حضور داریم چه لزومی داره برای پیشرفت بره تیم ریزه!؟
برای من قابل قبول نیست که یکی بخواد از تعصب حرف بزنه ولی رفتارش یه چیز دیگه باشه، اگر میخواست بره
چرا یه بار نمیگفت که قطعا می خوام برم تا تکلیف باشگاه روشن بشه؟چرا وکیلش دائم تو باشگاه پلاس بود؟ اگر نمیخواست چرا وکیلش میگه قرارداد دوساله مشروط میبنده؟ چرا خودش میگه رفتم ترکیه و شرایطو که دیدم قرارداد بستم؟ این آقا احتمالا پیشنهاد پرسپولیسو میخواست تو آب نمگ داشته باسشه که اگر اروپا نشد بیاد اینجا،اونم نه با یه قرارداد بلند مدت بلکه خودش اصرارداشت یک ساله ببنده و فصل دیگه هم همین بساطمون باشه و بعد رفتنش هم هیچ پولی گیرباشگاه نیاد.
اگر این زحمت کشیده بقیه هم کشیدن، لطفا اشتباه این بی غیرتو توجیه نکنید
******************
****من اینستاگرام ندارم لطفا اینو بذارین تو صفحش تا بفهمه ملت مثل خودش خر نیستن******
علی کچـــل
پنجشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۵، ۱۷:۱۸
وای خدا ولکن بابا ...
طارمی دروغ گو، کارنامه درخشان نقل انتقالات باشگاه فقط طارمی بود ؟
کنعانی چطور دورتون زد ؟ کاوه چطور اسکولتون کرد ؟ رضاییان چطور به ریشتون خندید ؟ ....
برزو
پنجشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۵، ۱۷:۱۹
به علی کریمی هم گفته بود میرم ترکیه مسافرت و برمیگردم تمدید میکنم/ طارمی دروغ میگه حق با ترکاشونده
-
پنجشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۵، ۱۷:۴۸
طارمی دیگه واسه ما پرسپولیسی ها مرده تیم ما پر از طارمیه این نشد بقیه جاشو پر میکنن ولی حیف که دوسال پیش پرسپولیس بود که اینو از دست یک جمعش کرد آورد
امیر تبریز اوغلی ضد نگ و کیسه
پنجشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۵، ۱۸:۵۴
لنگی های بدیخت بی شرف
Mojtaba
پنجشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۵، ۲۰:۱۱
خودشون هم ب جون خودشون افتادن پول حرام آدمو خراب میکنه هدایتی بکش بیرون
-
جمعه ۱۱ تیر ۱۳۹۵، ۰۲:۴۱
یه روز معلوم میشه همه چیز زیر سر کیروش هستش ولی تو این حرکت رضایین هم بی تقصیر نیست ، رضاییان برای انجام نقشه چند مرحله ایش خیلی موزیانه حرکت کرد1 چند روز هیج خبری ازش نبود تا زمان بخره و به مهلت اعلام شده برسه تا بتونه فسخ کنه 2 هیچ صحبتی از تمدید یا موندن نکرد و فقط با پیغامی گفت دو روز دیگه میام تمرین و دقیقا این روز همان روز بستن قرارداد بود 3 برای رفتن با طارمی هماهنگ میشه که شریک جرم داشته باشه و تنها به مسلخ نره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر