فهرست
سوژه روز: آندو منتظر استقلال، استقلال منتظر ابراهیمی
سوژه روز: آندو منتظر استقلال، استقلال منتظر ابراهیمی

سوژه روز: آندو منتظر استقلال، استقلال منتظر ابراهیمی

آی اسپورت- در هیاهوی بازار نقل و انتقالات، هیچ خبری از آندرانیک تیموریان نیست. کاپیتان تیم ملی، در سالهای اخیر همیشه کالای ارزشمند بازار بوده و تیمهای زیادی برای حضورش با او و برادرش مذاکره می کردند اما گویا ستاره بخت تیموریان هم غروب کرده است.
اولین تیمی که این فصل به تیموریان پیشنهاد همکاری داد، پیکان بود. مجید جلالی فصل قبل در سایپا هم تیموریان را خرید ولی آندو به دلیل مصدومیت تنها 5 بازی برای سایپا انجام داد. مشکل اصلی آندو و پیکان، مسایل مالی بود. آندو به پیشنهادهای زیر یک میلیارد فکر نمی کند درحالیکه پیشنهاد پیکانی ها با همه آپشن هایش حتی به 900 میلیون هم نمی رسید.
رسول خطیبی در ماشین سازی هم به همکاری با تیموریان تمایل نشان داد ولی آندو اولا می خواهد در تهران به فوتبالش ادامه بدهد و ثانیا معتقد است به دلیل بازی در تراکتورسازی بهتر است در تیم تبریزی دیگری بازی نکند.
دوست صمیمی آندو یعنی محمد نوری هم خواست موجبات آشتی او و قلعه نویی و درنتیجه حضورش در تراکتورسازی را فراهم کند که با مخالفت جدی آندو و برادرش روبرو شد.
تیموریان هنوز تیمی را برای ادامه فوتبالش انتخاب نکرده ولی همچنان دوست دارد در استقلال بازی کند. او منتظر استقلال است و استقلالی ها هم منتظر امید ابراهیمی. اگر ابراهیمی با استقلال به توافق نرسد، آنگاه استارت مذاکرات آندو و این باشگاه زده می شود. در غیر این صورت شاید آندو راهی ینگه دنیا شده و سالهای آخر دوران فوتبالش را هم لژیونر بماند.
  ۴  
آی اسپورت
2016-06-30 19:49:57
نظر دهید

۴ نظر
علی
پنجشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۵، ۱۸:۳۰
اصلا نیاد. دیگه آخر پیری هم پول مفت میخاد. بره همون پیکان از سرش هم زیاده. همیشه ناز میکرده. حالا ما باید ناز کنیم.
-
پنجشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۵، ۱۹:۳۵
آندو لجن ترین فوتبالیست ایرانه! بیاد که دوباره تا پولش عقب افتاد فسخ کنه بره؟؟!!
-
جمعه ۱۱ تیر ۱۳۹۵، ۱۳:۲۶
نمیخواهیمش ... موقعی که ستاره بود و بهش احتیاج داشتیم بهمون پشت کرد .. حالا که هیچکی اونو نمیخواد بیاد الکی الکی بیشتر از یک میلیارد هم بگیره که چی ؟؟؟؟!!!
میرحامد
جمعه ۱۱ تیر ۱۳۹۵، ۱۴:۳۵
یکم تخفیف بده داداش بیا ماشین بابا طرفدار ماشین تراختور نداریم همشون برای ما یکین پیراهن سبز ماشین برای ما قرمزه و پیراهن قرمز تراختور برامون آبی و پیراهن آبی گسترش سبز ( چی گفتم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر