فهرست
اختصاصی/ قربانی: آماده رقابت با هر مهاجمی هستم
اختصاصی/ قربانی: آماده رقابت با هر مهاجمی هستم

اختصاصی/ قربانی: آماده رقابت با هر مهاجمی هستم

آی اسپورت-  او را می توان گمنام ترین خرید استقلال لقب داد. بهترین گلزن نفت در تاریخ لیگ برتر به استقلال آمده تا برای حضور در خط حمله این تیم با سجاد شهباززاده، کاوه رضایی و آرش افشین دوئل کند. علی قربانی به هفته نامه «فوتبال ایرانی» می گوید آماده است با هر مهاجمی رقابت کند:«روزی که به استقلال آمدم کاملا با برنامه با این تیم قرارداد امضا کردم و خودم را برای هر شرایطی آماده کردم. می‌خواهم بهترین عملکردم را در استقلال داشته باشم و برایم فرقی نمی کرد چه کسانی به استقلال بیایند. من آماده رقابت با همه مهاجمان هستم. اتفاقا خیلی هم خوشحالم که قرار است با چنین مهاجمان بزرگی کار کنم. خودم را آماده کرده ام که از این مهاجمان بزرگ چیزهای زیادی هم یاد بگیرم و هم با آنها رقابت کنم و هم رفاقت. من در طول سالهایی که در نفت بازی کردم همیشه با مهاجمان بزرگی رقابت کرده‌ ام. از مرحوم هادی نوروزی و مهرداد اولادی گرفته تا بازیکنان بزرگی مثل رضا نوروزی و آلویز نانگ و ارسلان مطهری. می‌دانم که استقلال بسیار تیم بزرگی است و تمام تلاشم را می کنم که بهترین عملکرد را داشته باشم. کارم سخت است اما من برای کار و روزهای سخت آماده ام».
قربانی درباره عدم حضور در ذوب آهن می گوید:«باید از یحیی گل محمدی تشکر کنم که به بازی من علاقه دارد و من را برای حضور در تیمش می خواست. من دوست داشتم در استقلال بازی کنم چون از بچگی استقلالی بودم و همه نزدیکانم این را می دانند. از آقا یحیی عذر می ‌خواهم که نتوانستم پیشنهاد ذوب ‌آهن را قبول کنم چراکه حس کردم پیشرفت فوتبالم در گرو پیوستن به استقلال است».
حرفهای او درباره موفقیت استقلال این فصل جالب است:«موفقیت منصوریان در استقلال حتمی است اما او برنامه ای بلندمدت دارد و باید حمایت شود. تنها ابزار لازم برای موفقیت یک تیم فوتبال فقط کادر فنی و بازیکنان نیستند. استقلال الان هم بازیکنان بسیار خوبی دارد و هم از کادر فنی خوبی برخوردار است اما آنچه اهمیت دارد این است که باشگاه هم باید ابزار قهرمانی را برای تیم فراهم کند. استقلال می تواند با منصوریان به موفقیت های بزرگی برسد به شرط اینکه مدیران باشگاه هم صبور باشند و اجازه دهند منصوریان برنامه هایش را اجرا کند».
     
آی اسپورت
2016-06-30 18:43:38
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر