فهرست
همه چیز درباره جدایی شهباززاده/ او ناراحت است
همه چیز درباره جدایی شهباززاده/ او ناراحت است

همه چیز درباره جدایی شهباززاده/ او ناراحت است

آی اسپورت- علیرضا منصوریان در اوج گرفتاری هایش برای راضی کردن امید ابراهیمی به ماندن و احسان حاج صفی به آمدن، با یک بحران جدی مواجه شد. سجاد شهباززاده بعد از چند جلسه غیبت در تمرین، راهی ترکیه شده و می خواهد فوتبالش را در این کشور با پیراهن تیم تازه صعود کرده آلانیا اسپور ادامه بدهد. موضوع پیشنهاد ترکیه برای شهباززاده، تازگی نداشت. او از میانه های فصل قبل به واسطه یک شرکت همه فن حریف ترک، با پیشنهادهایی از این کشور روبرو شد ولی به همه جواب منفی داد. آنچه اما باعث شد او درنهایت قید استقلال را بزند، رفتار مدیران این تیم بود.
بخش زیادی از مطالبات شهبازاده به او پرداخت نشده است. او هم در جلسه ای به افشارزاده به همین موضوع اشاره کرد. مدیرعامل استقلال به او از اوضاع بد مالی گفت و اینکه به زودی طلبش را پرداخت می کند. شهباززاده هم از عصر همان روز در تمرینات استقلال شرکت کرد. ولی قصه امید ابراهیمی و بازیکنان جدید باعث ناراحتی شهباززاده شد.
استقلالی ها به بازیکنان جدیدشان چک هایی دادند که خیلی زود نقد شد. یکی از این چک ها مبلغی 500 میلیون تومانی داشت. مدیران استقلال حتی در مواجهه با امید ابراهیمی هم مبلغ 200 میلیون تومان به او پرداخت کردند. شهباززاده ناراحت است که اگر پول نیست، پس چطور این مبالغ پرداخت شده؟ او معتقد است با همه بازیکنان باید برخورد یکسانی شود نه اینکه وقتی یکی تهدید می کند تا پول نگیرد تمرین و بازی نمی کند، فوری به حسابش پول واریز شود ولی او چون ساکت است و کسی را تهدید نمی کند، حقش خورده شود.
پیشنهاد تیم ترک به شهباززاده 275 هزار دلار است. او طبق مفاد قراردادش با استقلال می تواند با پرداخت یک سوم این مبلغ راهی ترکیه شود. رقمی که از طالب های شهباززاده هم کمتر است. او فعلا در ترکیه به سر می برد و منصوریان احتمالا خودش دست به کار می شود تا شماره 10 را ماندنی کند. سرمربی استقلال درباره مهاجمش می گوید:«سجاد را خیلی دوست دارم. این را به خودش هم گفته ام. جدا از اینکه فوتبالش را خیلی قبول دارم، خودش و اخلاقش را هم دوست دارم. همان روز که به من درباره پیشنهاد ترکیه گفت، به خودش گفتم که این فصل رویش حساب کرده ام. اصلا به دلیل اینکه او را داشتیم، رضایی و قربانی و افشین را خریدم تا در کنار او، خط حمله مان کامل شود و هر نوع بازیکنی داشته باشیم. من هنوز هم می گوید او باید در استقلال بماند، رویش حساب کرده ام و به مدیران هم گفته ام هر طور شده باید حفظش کنند».
  ۹  
آی اسپورت
2016-06-30 19:59:01
نظر دهید

۹ نظر
-
پنجشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۵، ۲۰:۲۲
روی همه چی حساب کرده کچل
مندو
پنجشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۵، ۲۱:۰۳
پست فطرت روی کیروش هم جداگانه حساب کرده واسه تضعیف پرسپولیس
-
پنجشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۵، ۲۱:۵۱
ایشالا بره که مثلا مقابله به مثل بشه و شما بی خیال طارمی بشید تا کی باید تو سایتتون راجع به این ادمای بیهوده مطلب بخونم ؟؟
شاش زیاد کردن
پنجشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۵، ۲۲:۱۷
اقا گفته لیسانس گرفتم وبه بشکه نمیرم بکشه ابش بو میده
علی سینز و بانو برانکو
پنجشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۵، ۲۳:۰۳
امیدوارم بمونه اما اگه رفت امیدوارم موفق بشه سجاد غیرتش رو نشون داده مثل بعضی ها نیست
-
پنجشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۵، ۲۳:۲۴
امان از این قرادادهای ترکمنچای!
علی لیست کپی کن
جمعه ۱۱ تیر ۱۳۹۵، ۰۲:۳۱
منم جدایی موخوم
sia
جمعه ۱۱ تیر ۱۳۹۵، ۰۹:۵۷
اگه مطالباتشو نگیره حق داره بره، قرارداد بستن باید پایبند باشن، امیدوارم بمونه تو استقلال
-
جمعه ۱۱ تیر ۱۳۹۵، ۱۳:۲۴
275 هزار دلا ر یعنی یه چیزی حدود یه میلیارد تومان ... همین الان تیمهایی داخل ایران هستند که بیشتر از این مبلغ بهش میدن چرا میخواد بره واقعا ؟؟!!! اون هم یه تیمی که تازه اومده لیگ برتر ترکیه ؟؟!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر