فهرست

14 بازیکن پرسپولیس قرارداد دارند / 4 نفر مشروط می مانند

آی اسپورت – حالا که فصل تمام شده همه درباره آینده  پرسپولیس حرف می زنند  اینکه از تیم فعلی چند نفر می مانند و چند نفر می روند.
در تیم فعلی و از جمع 23 بازیکنی که در لیست این فصل حضور داشتند 11 بازیکن ( درست به اندازه یک تیم فوتبال) قراردادی با باشگاه ندارند که در این جمع چهره های سرشناسی را می توان پیدا کرد؛سیدجلال حسینی، قاسم دهنوی، محسن بنگر، رضا حقیقی،میثم حسینی،محمد نوری،مهرداد پولادی، علیرضا نورمحمدی،سیدمهدی سیدصالحی،نیلسون کوریا جونیور و فرزاد حاتمی.
شاید محسن مسلمان که به صورت قرضی به پرسپولیس پیوست را هم باید جزو این بازیکنان به حساب یاوریم که قراردادی با پرسپولیس ندارند و تکلیف آینده شان معلوم نیست اما این بازیکن در اصل بازیکن ذوب آهن است و نباید جزو پرسپولیسی ها به حسابش آورد.
با این حساب تنها نفراتی مثل رضا محمدی،امید عالیشاه،حمیدرضا علی عسگری،پیام صادقیان،حسین ماهینی،مهرداد کفشگری،محمد عباس زاده،محمدرضا خلعتبری ،میلاد کمندانی،فرشاد قاسمی و امیر عابدزاده  با باشگاه قرارداد دارند که در بین این 11 نفر عباس زاده،کفشگری،کمندانی و قاسمی دو سال دیگر از قراردادشان باقی مانده و  بقیه یک سال.
در این میان اما قرارداد 4 نفر مشروط است و بازیکنانی مثل امیر عابدزاده،حسین ماهینی،پیام صادقیان و  محمد رضا خلعتبری تنها در شرایطی خاص می توانند  همچنان در خدمت پرسپولیس باشند.
داستان خلعتبری و عجمان را که همه می دانند و اینکه به احتمال زیاد پرسپولیس مجبور است  به  خاطر پرداخت نکردن بدهی عجمان ناشی از رقم سنگین رضایتنامه خلعتبری این بازیکن را به باشگاه اماراتی پس بدهد.صادقیان هم در صورت پیشنهاد خارجی و تمایل خودش می تواند برود و ماهینی هم به شرطی می ماند که خواسته هایش برآورده شده و با باشگاه به توافق و تفاهم و برسد.
اما  یونس شاکری ،محمدرضا خانزاده و میلاد غریبی هم سه  بازیکن دیگر پرسپولیس هستند که  به صورت قرضی از این تیم جدا شدند  و برای پدیده مشهد و ذوب آهن اصفهان بازی کردند.غریبی و شاکری دو سال و خانزاده  یک سال دیگر با پرسپولیس قرارداد دارند و شاید اگر فصل بعد بنا به جوانگرایی بیشتر باشد این نفرات به تیم خودشان برگردند .
     
آی اسپورت
2014-04-13 12:20:26
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر