فهرست

سوژه روز: اولین حاشیه سوشا در فوتبال نروژ

آی اسپورت - بنده خدا سوشا مکانی هر کاری می کند نمی تواند از دست حاشیه خلاص شود. دروازه بان سابق پرسپولیس که فصلی کابوس وار را در این تیم پشت سر گذاشت، امیدوار بود که با حضور در فوتبال نروژ دیگر خبری از جنجال و حاشیه نباشد اما در همین ابتدای کار، مطرح شدن یک نام در پروسه انتقال او به فوتبال این کشور کلی سر و صدا کرده است.
سوشا در اینستاگرام خود از سمیرا سمیعی به عنوان واسطه انتقالش به تیم میوندالن نروژ نام برده است. شخصی که خبرآنلاین در موردش نوشته: او  منیجر ایرانی است که در سال های گذشته ، چند چهره سرشناس فوتبال آلمان مثل توماس هسلر و لوتار ماتیوس را به ایران آورده است. او فرزند دکتر جراح و چشم پزشک سرشناس ایرانی است و نسبتی فامیلی هم باپروفسور سمیعی معروف دارد. 
به جز این موارد، نام سمیعی سالها قبل به دلیل دیگر هم در فوتبال ایران مطرح شد و آن چیزی نبود جز اخبار و شایعاتی که در مورد ارتباط او با یکی از معروفترین فوتبالیستهای کشورمان منتشر شده بود. فوتبالیستی خوش اخلاق که حالا مدتهاست فوتبال را کنار گذاشته است و کلا هیچ وقت اهل حاشیه نبوده.


کد خبر: 9408
  ۶  
آی اسپورت
2016-07-01 09:19:48
نظر دهید

۶ نظر
علی
جمعه ۱۱ تیر ۱۳۹۵، ۰۹:۴۷
اااااا مهدی مهدویً کیا رو میگه هاااا
-
جمعه ۱۱ تیر ۱۳۹۵، ۱۰:۴۶
داستان مهدوی کیا
-
جمعه ۱۱ تیر ۱۳۹۵، ۱۰:۴۸
اون فوتبالیست مشهور این خانمو صیغه کرده بود.که حتی میگفتن قراره تو المان محکوم بشه چون اونجا دو زن داشتن جرمه اما بعد گفتن چون تو ایران عقد کرده به المان مربوط نیس.ایشون تو برنامه نود هم تلویحا این کارو یکی از بزرگتربن اشتباهات زندگیش معرفی کرد.
البته هر انسانی ممکنه اشتباه کنه و ایشون هم به حق، هم از لحاظ فنی هم از لحاظ اخلاق یکی از بهترین های تاریخ فوتبال ایران هستن.
-
جمعه ۱۱ تیر ۱۳۹۵، ۱۰:۵۲
لنگیا بازیکن به قول شما خوش اخلاق و بدون حاشیه شون هم لاشی و بی ناموس از آب در میاد! البته ماکه نمیدونیم مهدوی کیا بوده شاید بازیکن لنگ نبوده باشه!
علی کچـــل
جمعه ۱۱ تیر ۱۳۹۵، ۱۰:۵۸
م.م معروف به موشک ...
علی
جمعه ۱۱ تیر ۱۳۹۵، ۱۶:۴۱
زرد
زرد
زرد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر