فهرست

دلایلی که نشان می دهد طارمی راست نمی گوید

آی اسپورت - مهدی طارمی متهم شده به اینکه باشگاه پرسپولیس را معطل کرده و انتقالش به لیگ ترکیه را با سرخپوشان هماهنگ نکرده است. این موضوع از آنجا ناشی می‌شود که او ساعاتی قبل از سفر، به باشگاه پرسپولیس مراجعه کرد و با مدیران این مجموعه پای میز مذاکره نشست. حالا طارمی می‌گوید در آن جلسه هیچ توافقی حاصل نشده و او هم قول نداده که قراردادش را تمدید کند. با این وجود مرور اتفاقات و حاشیه‌های آن روز به وضوح نشان می‌دهد طارمی خبر توافقش با پرسپولیس را پذیرفته بود و باشگاه حق داشته روی او حساب کند.
 اول اینکه مهدی مسلما بی‌سواد نیست و اشراف خوبی هم روی فضای رسانه‌ای کشور دارد. مثلا قبل از داربی اخیر تهران او را متهم کرده بودند به اینکه شادی‌های گلش خرافاتی است، اما طارمی بعد از داربی در میکسدزون حاضر شد و در مورد این شایعه توضیح داد. این یعنی او حتی حواسش به ریزترین مسایل هم هست و در صورت لزوم واکنش نشان می‌دهد. بنابراین باید پرسید چرا وقتی از باشگاه پرسپولیس خارج شد و همه رسانه‌ها به طور قطعی موضوع توافقش با مسوولان این تیم را اعلام کردند، به اندازه دو خط اطلاعیه نداد و موضوع را تکذیب نکرد؟ آیا او واقعا نمی‌دانست در تمام کشور بحث تمدید قطعی قراردادش به عنوان یک خبر منتشر شده؟ شاید هم استاد پرسپولیس را در آب نمک خوابانده بود تا اگر مذاکره با تیم ترکی به خوبی پیش نرفت، برگردد و با کلی منت قرارداد جدید را امضا کند!
 دوم اینکه بعد از پایان مذاکره با پرسپولیس، طارمی به منزلش برگشت و یک پست اینستاگرامی حاوی تصویری از خودش و سه کلمه را منتشر کرد: «خدا را شکر» این شکرگذاری که احتمالا به خاطر بن‌بست در مذاکرات نبوده؛ بوده؟!
 سوم اینکه بعد از طولانی شدن حضور طارمی در ترکیه، هواداران به وکیل او فشار آوردند و خواهان شفاف‌سازی موضوع شدند. وکیل او در چند پست توضیح داد که در ترکیه خبری از مذاکره نیست و مهدی پرسپولیسی خواهد ماند. او هم یکی از همین پست‌ها را لایک کرد تا نشان بدهد ادعاهای مدیر برنامه‌هایش را کاملا قبول دارد.منبع: بانک ورزش
  ۶  
آی اسپورت
2016-07-01 09:38:20
نظر دهید

۶ نظر
-
جمعه ۱۱ تیر ۱۳۹۵، ۰۹:۵۶
حالا به فرض هم گفته میام و نیومده. کلا این موضوع 2 روز طول کشید یعنی به خاطر این 2 روز پرسپولیس معطل مونده و بازیکن دیگه ای قرار بوده جذب کنه و نتونسته جذب کنه؟!!!
2 ماه داره میگه میرم از پرسپولیس حالا به خاطر 2 روز پرسپولیس براش مشکل پیش اومده؟!!
Mehr
جمعه ۱۱ تیر ۱۳۹۵، ۱۱:۲۰
دقیقا. مشکل همینه وگرنه خودش که مدت‌ها می‌گفت میرم و خیلی از ماها انتظار موندن ازش نداشتیم. ولی اومد باشگاه و گفتن توافق کرده و تمام روزنامه‌ها و سایت‌ها و حتی مدیربرنامه‌اش میگه میمونه، بعد رفت با تیم تهِ جدولی ترکیه قرارداد بست و آخرشم گفت من که گفته بوده میرم! نه این کارش قابل قبول نیست، زبون داشتی همون روز که همه میگفتن میمونه دوباره تکرار می‌کردی که نمی‌مونم. ولی این‌کارو نکردی. اگه مشکلت واقعا پول بود چرا مطرح نکردی؟! باور کن من یکی که پارسال وقتی می‌گفتن کویت پیشنهادش 4 برابر پرسپولیسه و می‌رفتی، ازت ناراحت نمی‌شدم چون درک میکنم پول چیز مهمیه ولی این دفعه پرسپولیس رو دور زدی، خوبم دور زدی.
-
جمعه ۱۱ تیر ۱۳۹۵، ۱۱:۴۱
مشکل از هدایتی بوده که بعد جلسه زده زیر حرفش
وحید
جمعه ۱۱ تیر ۱۳۹۵، ۱۲:۲۸
آدم بی شخصیتی به اسم نام و نام خانوادگی، آبروی سایتتون رو برده، لطفا کامنتهای ایشون رو بررسی و بعد تایید کنید
فرشته ف
جمعه ۱۱ تیر ۱۳۹۵، ۱۳:۲۵
آقاجان تا شما کلا این جوونا را نابود نکنید تیم ملی را نابود نکنید دست بردار نیستید ؛اون از مقاله های رمانتیک بعد از انتقال و اینم از دلایل اینشتینی شما /آقاجان ول کنید بگذارید فوتبال راه خودش را برود
-
جمعه ۱۱ تیر ۱۳۹۵، ۱۶:۳۷
بزرگ پرسپولیس :)))))))))))
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر