فهرست

شرطی های پرسپولیس می مانند یا نه؟/صادقیان در پی مقاصد اروپایی،عسگر دنبال تجربه جدید

آی اسپورت – در بین بازیکنان پرسپولیس  برخی با این باشگاه قرارداد دارند و برخی دیگر قرضی آمده یا قرضی به تیم دیگری رفته اند.
هرچند مهرداد کفشگری ( یکی از بازیکنانی که با باشگاه قرارداد دارد)در مصاحبه ای گفته بود برای رفتن  از پرسپولیس  لحظه شماری می کند اما او هم بلافاصله با مصاحبه ای  متفاوت 180 درجه چرخید و گفت دوست دارد تا آخر عمرش برای پرسپولیس بازی کند و نفراتی مثل او ،عباس زاده،عالیشاه و جوان هایی که از قراردادشان باقی مانده بعید است  ساز جدایی کوک کنند به خصوص اگر علی دایی در راس کادر فنی باقی بماند.
در میان آنهایی  که با پرسپولیس قرارداد دارند شاید حمیدرضا علی عسگری بعد از حدود 7 فصل حضور در پرسپولیس دنبال تجربه های تازه ای برود  و در مورد او نمی توان با قاطعیت نظرداد.البته باید دید قرارداد این بازیکن طوری هست که  که در صورت  تمایل بی دردسر رضایتنامه گرفته و براحتی جدا شود یا خیر.
سه ملی پوش پرسپولیس هم جزو بازیکنانی هستند که با این باشگاه قرارداد دارند اما آینده آنها  در این تیم نامعلوم است.خلعتبری که شاید اگر هم خودش بخواهد بماند نمی تواند ماندنی شود و باید به تیم اماراتی برگردد ( هر چند خود این بازیکن هم از بی پولی خسته شده) و داستان او کمی متفاوت و پیچیده است اما در مورد صادقیان و ماهینی اوضاع کمی فرق می کند.
پیام صدقیان که در مجموع فصل خوبی با پرسپولیس داشت و در این تیم درخشید حالا با دعوت به تیم ملی  خوشبین است که در جام جهانی حضور داشته باشد و با همراهی تیم ملی راحت تر از حد تصور به اروپا برسد.پیام از یکی دو ماه پیش حضور در اروپا را هدف گرفته بود  و اگر موفق شود که در لیست نهایی کی روش قرار بگیرد  این مهم در دسترس خواهد بود.
اما حسین ماهینی که  با وجود نمایشی متوسط همچنان در لیست کی روش جا دارد و احتمالا به جام جهانی خواهد رفت بعد از حضور در این تورنمنت قیمت بیشتری پیدا می کند و شاید با توجه به اتفاقاتی که در مورد پرداختی های او به وجود آمده و باعث دلخوری اش شده این بازیکن در صورت  امکان رضایتنامه اش را گرفته و به تیم دیگری برود که البته هیچ اظهار نظری از او در این خصوص نشنیده ایم.
     
آی اسپورت
2014-04-13 13:02:20
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر