فهرست
لژیونر دختر ایران: اوایل می‌ترسیدم به عراق بروم
لژیونر دختر ایران: اوایل می‌ترسیدم به عراق بروم

لژیونر دختر ایران: اوایل می‌ترسیدم به عراق بروم

آی اسپورت- زهرا قنبری در مورد حضورش در تیم عراقی به عنوان لژیونر فوتبال بانوان ایران گفت: پس از پایان ماه مبارک رمضان دوباره به عراق بازمی‌گردم تا با تیم گاز شمال کرکوک بازی کنم. حضور در تیم کرکوک تجربه متفاوتی برایم بود و از این که توانستم در این تیم بازی کنم، خوشحالم. فوتبال بانوان عراق به لحاظ فنی برتری خاصی نسبت به فوتبال بانوان ایران ندارد اما به لحاظ مالی شرایط بهتری نسبت به  لیگ خودمان فراهم است به همین دلیل حضور در این مسابقات را پذیرفتم.

-از دیگر تیم‌های خارجی نیز پیشنهاد بازی داشتم اما هیچ‌کدام از این تیم‌ها اجازه نمی‌دادند که با حجاب اسلامی برای‌شان بازی کنم به همین دلیل به تیم گاز کرکوک رفتم. رقابت‌های این کشور شبیه لیگ ما نیست. مسابقات در دو گروه 4 تیمی برگزار می‌شود که دور اول آن به پایان رسیده و مرحله بعدی آن پس از ماه مبارک رمضان برگزار می‌شود.

- ابتدا که به مسابقات فوتبال بانوان عراق دعوت شدم، نگرانی‌هایی بابت امنیت این کشور داشتم و تا مدت‌ها این ترس هم حتی وجود داشت اما پس از گذشت زمان و رفت و آمد به کرکوک نگرانی‌هایم از بین رفت.

-این روزها شهرداری بم در حال جذب بازیکنان جدیدی است و به احتمال بسیار باز هم با این تیم قرارداد می‌بندم اما هنوز شرایطم را به این تیم اعلام نکرده‌ام اما با توجه به وضعیتی که لیگ بانوان ایران دارد به نظر می‌رسد منطقی‌ترین انتخاب حضور در همین تیم است.

- حذف تیم ملوان از لیگ بانوان لطمه زیادی به فوتبال این قشر می‌زند. این تیم در طول سال‌ها فعالیتش همواره جزو سه تیم برتر بوده است. کادر فنی خیلی خوبی نیز هدایت این تیم را بر عهده داشت. متاسفانه گویا برای کسی مهم نیست که فوتبال بانوان لطمه می‌خورد. برای من سوال است اگر تیم مردان هم به مرز انحلال می رسید، مسئولان این باشگاه باز هم سکوت می‌کردند و به این شرایط رضایت می‌دادند؟

- به طور حتم پس از حذف تیم بانوان ملوان، بازیکنان این تیم جذب تیم‌هایی همچون شهرداری بم می‌شوند و این توازن لیگ را به هم می‌زند، چرا که بهترین‌های لیگ در یکی دو تیم خلاصه می‌شوند و مابقی تیم‌ها نیز تنها برای شلوغ شدن لیگ حضور دارند.
     
آی اسپورت
2016-07-01 13:19:46
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر