فهرست
هواداران افراطی بارسلونا رو به بازیکنان بارسا : خجالت بکشید حرام زاده ها !
هواداران افراطی بارسلونا رو به بازیکنان بارسا : خجالت بکشید حرام زاده ها !

هواداران افراطی بارسلونا رو به بازیکنان بارسا : خجالت بکشید حرام زاده ها !

آی اسپورت - بارسلونا شب گذشته در عین ناباوری از خرانادا شکست خورد.در حالیکه هواداران این تیم انتظار داشتند که بارسا با پیروزی بر این تیم ته جدولی خاطره حذف از لیگ قهرمانان را از ذهنشان پاک کند ، این شکست مظابق انتظار  واکنش های زیادی را در میان دوست داران این تیم بدنبال داشت.شب گذشته ساعت 2.30 بامداد به وقت ایران بازیکنان بارسلونا وارد فرودگاه ال پرات شدند و از آنجا با اتوبوس راهی ورزشگاه نیوکمپ شدند تا وسایل نقلیه و لوازم ورزشی خود را برداشته و راهی منازلشان شوند. همانطور که انتظار می رفت عده ای از هواداران افراطی این تیم در اطراف نیوکمپ در انتظار ورود بازیکنان بودند و به محض دیدن آنها فریاد زدند :

« خجالت بکشید حرام زاده ها ! فقط به فکر جام جهانی هستید »

در این میان نیمار و پینتو بیشتر از سایرین مورد توهین قرار گرفتند. شعارهای نژادپرستانه بر علیه نیمار سر داده می شد و از پینتو نیز می خواستند که  سال آینده از بارسا خارج شود.


این واکنش ها ، مشابه واکنش هایی بود که چهارشنبه پس از شکست بارسا از اتلتیکو دیده بودیم. با این تفاوت که آن روز هیچکدام از بازیکنان بارسا انتظار دیدن چنین صحنه هایی را نداشتند. به هنگام خروج بازیکنان بارسا از ورزشگاه هواداران افراطی از " یوردی یورا " یکی از اعضای کادر مربیگری بارسا خواستند که به کاپیتان های تیم اطلاع دهد که برای پاسخگویی حاضر شوند. اما از میان بازیکنان بارسا تنها ماسکرانو بود که پاسخگوس اعتراض افراطی ها شد. در هر صورت اوضاع در بارسلونا بسیار پرتنش و بحرانی است و شاید شکست دادن رئال در فینال کوپا دل ری بتواند اندکی از این تنش ها را کاهش دهد.


منبع : اسپورت کاتالونیا

     
آی اسپورت
2014-04-13 13:55:33
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر