فهرست
گزارش روز / تراکتور رکورددار نقل و انتقالات: 14 خرید تابستانی!
گزارش روز / تراکتور رکورددار نقل و انتقالات: 14 خرید تابستانی!

گزارش روز / تراکتور رکورددار نقل و انتقالات: 14 خرید تابستانی!

آی اسپورت - ماندن منتظری و جباری در الاهلی علاوه بر از دست دادن دو بازیکن خوب، باعث شد استقلال نتواند صاحب رکورد بیشترین نقل و انتقالات پیش از شروع لیگ شانزدهم بشود. رکوردی که تراکتورسازی از ابتدای نقل و انتقالات آن را در اختیار داشت و بعید است تیمی بتواند بیشتر از آن‌ها بازیکن جدید بخرد. تیم قلعه‌نویی، فصل پیش پرستاره بود و در نهایت چهارم شد اما خروج سربازها و البته خوش اشتهایی مدیران جدید، باعث شد آن‌ها با دست پر سراغ نقل و انتقالات بروند.

جالب اینکه با وجود نقل و انتقالات پرتعداد، هنوز سهمیه‌های لیگ برتری تراکتورسازی به پایان نرسیده است. محسن بنگر، شهرام گودرزی، محمد ابراهیمی، علیرضا رمضانی و هادی محمدی 5 خرید لیگ برتری تراکتورسازی بوده‌اند و آن‌ها تا پایان نقل و انتقالات، می‌توانند یک بازیکن لیگ برتری دیگر هم بخرند. سهمیه‌هایی که با لیست پر تراکتور، بعید است خرج شوند. سینا عشوری خرید ششم تراکتورسازی از ذوب آهن هم با توجه به سربازی فصل قبل، جزو سهمیه‌ها محسوب نمی‌شود.

ادینیو، کرار و محمد نوری، سه ستاره سابق لیگ برتر که فصل پیش در تیم‌های خارجی بوده‌اند هم بدون سهمیه به تراکتورسازی پیوستند. علاوه بر این 9 نفر، تراکتورسازی 5 خرید زیر 23 و زیر 21 سال هم داشت. سعید مرادی و محمد نادری به عنوان سهمیه زیر 23 سال و مهدی‌زاده، بهرامی و صالحی به عنوان سهمیه زیر 21 سال تراکتوری شدند.

قلعه‌نویی در کنار 14 خرید جدیدش، چند بازیکن تیم پایه تراکتور را هم به تیم اصلی آورده تا فصل بعد، بزرگترین پوست اندازی را بین تیم‌های لیگ برتری داشته باشد. تیمی که می‌داند نیم فصل چند ستاره سربازش را از دست می‌دهد و از حالا، حسابی برای زمستان ذخیره کرده است.کد خبر: 9406
  ۳  
آی اسپورت
2016-07-01 14:25:47
نظر دهید

۳ نظر
Mojtaba
جمعه ۱۱ تیر ۱۳۹۵، ۱۶:۰۰
خیلی نامردیه هم بهترین بازیکنا رو سرباز میکنه هم بهترین بازیکنا رو میخره چرا ملوان اینجوری نیست ؟؟؟ مهدی شریفی رف ملوان یهو سر از تراکتور در آورد !!! امیدوارم هیچ‌وقت موفق نشه هرچند ک نشده تابحال چوب خدا صدا نداره
علی
جمعه ۱۱ تیر ۱۳۹۵، ۱۷:۱۱
تنها سرباز اسم و رسم دار تراکتور شریفی هست که کلاً مصدوم تشریف داره
-
جمعه ۱۱ تیر ۱۳۹۵، ۱۹:۳۴
تیمهای لنگ و کیسه هم که فقط بلدند پول بیت المال و بالا بکشند. یاشاسین تیم مردمی تراختور کبیر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر