فهرست
مقایسه روز: تیم آینده طارمی بهتر است یا شهباززاده؟
مقایسه روز: تیم آینده طارمی بهتر است یا شهباززاده؟

مقایسه روز: تیم آینده طارمی بهتر است یا شهباززاده؟

آی اسپورت - روزهایی که استقلالی‌ها حسابی از جدایی دو ستاره پرسپولیس خوشحال بودند، بهترین مهاجم تیم خودشان هم راه یک تیم درجه 2 ترکیه‌ای را در پیش گرفته است. سجاد شهباززاده، با آلانیا اسپور توافق کرده و فصل بعد پیراهن این تیم را می‌پوشد.

حالا بحث داغی که شروع شده، مقایسه تیم‌هایی است که دو ستاره سابق پرسپولیس و استقلال فصل بعد در آن بازی می‌کنند. آلانیا اسپور تیم بزرگی نیست و فصل قبل، در رده نهم سوپر لیگ ترکیه قرار گرفت اما چه از لحاظ امکانات و چه جایگاه تاریخی، برتری فاحشی نسبت به ریزه اسپور دارد.

آلانیا اسپور در ورزشگاه حدودا 35 هزار نفری به میدان می‌رود، تا به حال قهرمان ترکیه نشده اما سابقه حضور در لیگ اروپا و اینترتوتو را دارد. بر خلاف ریزه اسپور که هم متعلق به شهری کوچک‌تر است، هم در ورزشگاه 15 هزار نفری بازی می‌کند و هم اینکه به تازگی توانسته به سوپرلیگ ترکیه برسد و فصل پیش، فقط 6 امتیاز با سقوط دوباره فاصله داشت.

به نظر می‌رسد حداقل در انتخاب تیم آینده، شهباززاده استقلالی‌ها دقیق‌تر از دو ستاره بزرگ پرسپولیس عمل کرده است. در کنار همه تفاوت‌های تاریخی، فصل پیش هم دو تیم 8 امتیاز و 4 رده در جدول رده بندی با هم فاصله داشتند.کد خبر: 9406
  ۸  
آی اسپورت
2016-07-01 21:33:49
نظر دهید

۸ نظر
محمد
جمعه ۱۱ تیر ۱۳۹۵، ۱۸:۳۴
تا امروز صبح شهباز زاده به یه تیم تازه صعود کرده به اسم الانیا اسپور میخواست بره.نکنه به شما هم گفتن اسم انتالیا رو نیاربن بنویسین الانیا خخ
-
جمعه ۱۱ تیر ۱۳۹۵، ۱۸:۵۵
پرسپولیسی ام ولی صد در صد بهتر از تیم اون دوتا احمقه
-
جمعه ۱۱ تیر ۱۳۹۵، ۱۹:۰۱
عزیزم تیم شهباززاده آنالیا اسپور هست نه آنتالیا اسپور. این تیم تازه به لیگ برتر ترکیه اومده. سوتی دادید در حد بوندسلیگا
-
جمعه ۱۱ تیر ۱۳۹۵، ۱۹:۰۱
ببخشید آلانیا اسپور نه آنتالیا اسپور
-
جمعه ۱۱ تیر ۱۳۹۵، ۲۰:۳۴
یک از بدترن. ترکیه و لیگش خلاصه میشه تو سه تیم بزرگش بقیه مفت علافن
-
جمعه ۱۱ تیر ۱۳۹۵، ۲۱:۳۶
جفتشون تیم های ته جدول و درپیت هستن صد رحمت به پرسپولیس و استقلال خودمون که طرفداران بیشمار در ایران و آسیا دارن همون گالاتاسرای و فنرباغچه و بشیکتاش هم توی اروپا پوخی نیستن اینا جوگیرن رفتن لیگ درپیت ترکیه!
-
جمعه ۱۱ تیر ۱۳۹۵، ۲۱:۵۰
آنتالیا رو با آلانیا اشتب گرفتی رفیق
-
شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۵، ۰۰:۵۴
خخخخ یک سوتی وحشتناک دیکه از آی اسپورت کیسه کش!!! آره اتوئو می شینه بیرون شهغاز بازی کنه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر