فهرست
واکنش دنیزلی به حضور طارمی و رضاییان در ترکیه: من دخالت ندارم
واکنش دنیزلی به حضور طارمی و رضاییان در ترکیه: من دخالت ندارم

واکنش دنیزلی به حضور طارمی و رضاییان در ترکیه: من دخالت ندارم

آی اسپورت- رامین رضاییان و طارمی به تیمی رفته‌اند که مربی قبلی آن مصطفی دنیزلی بوده. همین مساله می‌تواند این ذهنیت را بوجود بیاورد که او در این انتقال نقش داشته است اما او این گمانه‌‍زنی را به شدت تکذیب می‌کند. دنیزلی در مورد حضور این بازیکنان در سوپرلیگ ترکیه گفت:«فوتبال ایران فوتبال با پتانسیلی است. همیشه  گفته ام که بازیکنان مستعدی در فوتبال ایران حضور دارند اما این بازیکنان می توانند مسیر اروپا را طی کنند و پیشرفت خود را سرعت ببخشند. ترانسفر بازیکنان ایرانی به کشور ترکیه می تواند یکی از راه های ورود آنها به اروپا باشد. آنها با این ترانسفرها رشد می کنند و می توانند بر داشته های فنی خود اضافه کنند.»
سرمربی اسبق پرسپولیس درباره برخی مخالفت ها در ایران با انتقال این بازیکنان گفت: «نمی دانم چرا برخی با این مساله مخالف هستند و این مخالفت شک برانگیز است. آنها باید خوشحال باشند که بازیکنانان ایرانی به فوتبال ترکیه می آیند و پیشرفت می کنند. سوپرلیگ ترکیه می تواند این بازیکنان را به شرایط بهتری برساند. من نمی دانم چه بازیکنانی آمده اند و شناخت کامل از آنهایی که قرار است بیایند ندارم. فقط می دانم این مسیر، مسیر درستی برای پیشرفت است.»
کدخبر:9403
دنیزلی در پایان درباره اینکه آیا باشگاه های ترکیه ای از او پیرامون فوتبالیست های ایرانی مشورتی گرفته اند گفت:« همه می دانند که من هیچ وقت در این مسایل دخالت نمی کنم. وقتی هم که در فوتبال ایران بودم حتی یک بازیکن از کشور خودم به فوتبال ایران نبردم و در این باره نظری ندارم.»
  ۳  
آی اسپورت
2016-07-01 19:14:47
نظر دهید

۳ نظر
-
جمعه ۱۱ تیر ۱۳۹۵، ۲۰:۱۶
جناب دنیزلى عزیز، بحث بر سر نفس انتقال انان نیست بلکه موضوع بر روى روش مبتنى بر دروغ ، تزویر ، بى اخلاقى ، بى صداقتى و اهانت امیزى است که این اقایان در انتقال به.تیم " ریزه " مرتکب شده اند. ضمن اینکه تیم هاى سطوح پایین لیگ ترکیه سابقه روشنى در قبال بازیکنان ایرانى نداشته اند و ایرانیانى که قبلاً رفته اند در هیچ زمینه اى طرفى نبسته اند.
-
جمعه ۱۱ تیر ۱۳۹۵، ۲۲:۵۸
اره جون ننت. اصلا چه سطحی داره ترکیه . همین پرپولیس راحت میزنه 2 تا 3تا
بهرام
شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۵، ۰۰:۲۸
لیگ ترکیه سطح نداره؟؟؟ هاهاها خندم گرف.
حالا شاید نسبت به اروپا شاید اما نسبت به ایران ....
همون اشنایدر فن پرسی پودوفسکی نانی و ... که ارزو داریم بیان ایران حالا بازی تو تیم هامون پیش کش
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر