فهرست
پشت پرده کنار ماندن کریم باقری چیست؟
پشت پرده کنار ماندن کریم باقری چیست؟

پشت پرده کنار ماندن کریم باقری چیست؟

آی اسپورت- در شرایطی که کریم باقری طی هفته های اخیر بارها در مصاحبه های خود اعلام کرده بود که باشگاه پرسپولیس هنوز برای تمدید قرارداد با وی تماسی نگرفته است، از این باشگاه خبر رسید که نام باقری در فهرست نفرات اعزامی به اوکراین قرار دارد. 
این خبر در شرایطی منتشر شد که تیم پرسپولیس صبح امروز بدون باقری راهی اروپا شد.
کریم باقری فصل گذشته نیز در اردوی پیش فصل سرخپوشان در اروپا حاضر نشد و حتی این مربی در طول فصل ترجیح می داد شب مسابقات در هتل و در کنار بازیکنان حضور نداشته باشد که همین مساله سبب شده تا مسوولان باشگاه پرسپولیس غیبت کریم در اردوی اوکراین را جدی نگیرند و با خود بگویند بعد از بازگشت قرارداد این مربی را تمدید می کنیم. 
البته این یک بخش ماجراست و به نظر می رسد مسایل دیگری در عدم تمدید قرارداد این مربی دخیل است. مبلغ قرارداد کریم باقری در فصل گذشته که نزدیک به 600میلیون تومان بود مسلما این فصل باید افزایش پیدا کند و همین مساله مدیران پرسپولیس را به فکر فرو برده است. البته آنها پیش از این اعلام کرده بودند که مبلغ قرارداد فصل قبل کریم با توجه به توافق او با رویانیان مدیرعامل پیشین سرخپوشان تعیین شده بود. 
آخرین دیدار کریم باقری با علی اکبر طاهری که چند هفته قبل اتفاق افتاد به آنجا رسید که باقری خطاب به طاهری گفت حاضر است قراردادش را سفید امضا کند اما ظاهرا این گفته باقری برای پرسپولیسی ها تضمینی ندارد و آنها می دانند اضافه کردن  کریم به کادر فنی هزینه بر است.
با تمام این تفاسیر هنوز هیچکس نمی داند که در ذهن مدیران پرسپولیس چه می گذرد و از سوی دیگر این بحث مطرح است که پس از جدایی طارمی و رضاییان آنان نمی خواهند تبعات عبور از نام کریم باقری که نزد هواداران پرسپولیس محبوبیت بسیاری دارد را به جان بخرند. باید منتظر ماند و دید ظرف روزهای آینده قرارداد این مربی تمدید شده و در هفته دوم اردو به اوکراین می رود یا آنکه این بحث شامل مرور زمان شده و باقری اتوماتیک وار از پرسپولیس لیگ شانزدهم کنار گذاشته می شود.
کدخبر:9403
  ۵  
آی اسپورت
2016-07-01 19:59:58
نظر دهید

۵ نظر
-
جمعه ۱۱ تیر ۱۳۹۵، ۲۰:۳۸
پشت پرده حذف باقری اینه که حاضر نشد نوچه برانکو باشه و گوسفند وار مثل علی کریمی از برانکو حمایت کنه
اینقدر شعور داشت که آبروش رو به پول نفروخت
سعید
شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۵، ۰۰:۵۰
احتمالا این هم تقصیر کی روشه وباقری هم با نظر کی روش با پرسپولیس تمدید نمی کنه تا به تیم ملی دعوت بشه من بعنوان یک پرسپولیسی صد آتیشه میگم تو قضیه اون دو نفر هم چیزی از قصور مدیران بعضا استقلالی پرسپولیس کم نمی کنه واونها پشت قضیه کی روش قایم شدن
میلاد۶&۴
شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۵، ۰۰:۵۸
گوسفند تویی که بدون وضو اسم علی کریمی و کریم باقری رو میاری.
دعاکنید شهباززاده بره ترکیه که شماهم یه لژیونر داشته باشید که اینطوری با حرص و از روی حسادت درباره جادوگر و آرپی جی۷ صحبت نکنی
-
شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۵، ۰۰:۵۹
آقا تا پول نگیره نمی بنده
-
شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۵، ۰۲:۴۸
در ذهن کوچک مدیران پرسپولیس تنها چیزی که وجود ندارد اهمیت فراوان وجود فردی مثل باقری در کنار تیم است
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر