فهرست
زوبیزارتا: تنها کاری که در بازی دیشب انجام ندادیم گل زدن بود
زوبیزارتا: تنها کاری که در بازی دیشب انجام ندادیم گل زدن بود

زوبیزارتا: تنها کاری که در بازی دیشب انجام ندادیم گل زدن بود

آی اسپورت - آندونی زوبیزارتا تاکید دار بارسلونا در جریان شکست 0-1 برابر گرانادا فقط کمی بدشانس بوده است.

در بازی دیشب "ال گرانا" توانست با گل زود هنگام یاسینه براهیمی از بارسا پیش بیفتد و این برتری را تا پایان بازی حفظ کرد.

با وجود ضربه ی سنگینی که به بدنه ی بارسا وارد شده، زوبیزارتا در ظاهر بسیار آرام بود و اعتقاد داشت نمایش ضعیف شاگردان مارتینو فقط مربوط به گل نزدن آن ها بوده است.

این مدیر 52 ساله در گفتگو با Sport.es گفت:«فوتبال بیرحم است. قهرمانی در لیگ مجموعه ای از عملکرد تیم در تمام فصل است و حالا شانس قهرمانی ما کمتر شده است. ما در حال نزدیک شدن به پایان لیگ هستیم و همه کار برای بردن انجام دادیم ولی موفق نشدیم.»

«فوتبال مجموعه ای از لحظات کوچک است. ما از دقیقه ی اول عالی بودیم و هه کار برای برنده شدن انجام دادیم و فقط گل نزدیم. فوتبال غیر قابل پیش بینی است.»

باخت برابر گرانادا هفته ی فاجعه بار کاتالان ها را تکمیل کرد. آن ها در اواخر هفته ی گذشته با باخت برابر اتلتیکو مادرید از رقابت های لیگ قهرمانان حذف شد بودند و چهارشنبه شب باید در فینال رقابت های کوپا دل ری مقابل رئال مادرید به میدان بروند.

دروازه بان سابق برسلونا و تیم ملی اسپانیا ادامه داد:«وقتی از رقابتی مانند لیگ قهرمانان حذف می شوید، خبر بدی برای اعضای باشگاه و هواداران خواهد بود. به همین دلیل برد برای ما در بازی با گرانادا مهم بود. ما خوب بازی کردیم ولی نتیجه نگرفتیم. حالا باید ذهنمان را در آستانه ی بازی چهارشنبه شب از همه چیز خالی کنیم.»

     
آی اسپورت
2014-04-13 15:17:28
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر