فهرست

بازگشت آندو به استقلال؟ خیلی بعید است

آی اسپورت - مقصد آندرانیک تیموریان کدام تیم خواهد بود؟ هنوز کسی جواب این سئوال را نمی داند. کاپیتان تیم ملی که نیم فصل کابوس واری را در سایپا پشت سر گذاشت، هنوز باشگاه جدیدش را مشخص نکرده است. سایپا که مسئولیت ادامه همکاری با او را به حسین فرکی واگذار کرد و گویا حسین آقا علاقه ای به آندو نداشته که برای تمدید قرارداد این بازیکن جلو نیامده است.
پیکان جدی ترین مشتری تیموریان بود و به نظر می رسید که همه چیز برای حضور آندو در این تیم مهیا باشد اما پیشنهاد خودروسازان آنقدر چشمگیر نبود که آندو را راضی به حضور در این تیم کند. حضور در لیگ امریکا گزینه بعدی تیموریان بود که آن هم انگار در حد شایعه بوده و کاپیتان تیم ملی برنامه ای برای سفر به این کشور ندارد.
و حالا از استقلال به عنوان مقصد جدید این بازیکن نام برده می شود. روزنامه استقلال جوان در شماره امروز خود از احتمال بازگشت تیموریان به تیم سابقش خبر داده است. اتفاقی که بعید است عملی شود چرا که استقلال دیروز قرارداد امید ابراهیمی را تمدید کرد و به جز او فرشید باقری و فرشید اسماعیلی را برای بازی در این پست در اختیار دارد. ضمن آنکه روزبه چشمی هم از نیم فصل برمی گردد و در تیم منصوریان دو سه بازیکن دیگر هم هستند که توانایی بازی در پست هافبک دفاعی را دارند. در چنین شرایطی طبیعتا منصوریان هیچ دلیل منطقی برای مذاکره با آندو پیدا نخواهد کرد که بخواهد سراغ کاپیتان تیم ملی برود.کد خبر: 9408
     
آی اسپورت
2016-07-02 08:02:29
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر