فهرست
افشاگری عجیب یک کانال؛ ردپای داعش در انتقال طارمی
افشاگری عجیب یک کانال؛ ردپای داعش در انتقال طارمی

افشاگری عجیب یک کانال؛ ردپای داعش در انتقال طارمی

آی اسپورت - کانال کانون هواداران باشگاه پرسپولیس که توسط اسماعیل بیگی رئیس این کانون و یکی از لیدرهای این باشگاه اداره می شود درباره انتقال مهدی طارمی به ریزه اسپور ترکیه دست به افشاگری عجیبی زده است. بخوانید و خودتان قضاوت کنید:«در مورد رفتن مهدی طارمی حرف های زیادی زده شده ام واقعیت این است که باشگاه پرسپولیس آنقدر بزرگ است که بازیکنان باید برای پوشیدن پیراهنش التماس کنند. مسئله مهمی که در رابطه با طارمی و رامین رضاییان وجود دارد بحث به دام انداختن آنها و به خصوص طارمی توسط تروریست های بین المللی است. حتی برای دو بازیکن دیگر پرسپولیس "م.م" و "ا.ع" هم این دام وجود داشت ولی نقشه ای که برای آنها کشیده شده بود ناکام ماند و خطر از آنها رد شد.
 
لطفا برای اظهار نظر در مورد صحت و سقم این مطلب عجله نکنید و فقط کافی است منتظر گذشت زمان باشید. از سال گذشته که در بازی های لیگ قهرمانان آسیا طارمی در جواب بازیکن عربستانی اقدام به حرکت سربریدن کرد، برنامه وسیعی از سوی برخی گروه های فعال و ضد شیعه برای این بازیکن و چند بازیکن دیگر پرسپولیس تدارک دیده شد که از نوع رفتن و سکرت ماندن اخبار انتقال این بازیکن و عدم اطلاع مدیر برنامه هایش به راحتی می توانید به ارتباطات مخفی که از مدت ها قبل با مهدی و رامین گرفته شده مطلع شوید. به راحتی مشخص است که چه وعده های فریبنده ای در کار بوده که حتی به آنها گفته بودند مدیر برنامه هایتان هم مطلع نشوند.
 
اما بشنوید از اسپانسرهای باشگاه ریزاسپور که یکی از آنها یک شرکت مطرح چای در ترکیه است که سالانه هزینه قابل توجهی جهت حمایت از گروه های تروریستی از جمله داعش توسط مدیر این شرکت که با وهابیون عربستان سعودی روابط تجاری زیادی دارد پرداخت می شود.
 
برخی شواهد بیانگر این است که رضاییان و یکی از بازیکنانی که از لیست خارج شده و شخصی به نام ش.پ که این روزها دستش برای همه هواداران پرسپولیس رو شده در پشت پرده این جریان به صورت خواسته و یا ناخواسته در دام افرادی افتادند که هدفشان کشاندن طارمی به این باشگاه بوده چرا که اگر مهدی به اروپا می رفت هیچ جور نمی توانستند به او ضربه ای بزنند و اگر به کشورهای عربی می رفت به دلیل اختلافات ایرانیان و اعراب حوزه خلیج فارس به راحتی دستشان برای همه رو می شد و بهترین جا برای نقشه شوم آنها کشور ترکیه و تیم نه چندان مطرحی که بازی های زیادی در پشت پرده دارد.
 
از سوی دیگر در جریان سفر این بازیکنان به ترکیه یکی دو خبرنگار باسابقه هم در جریان قرار می گیرند و آنها نیز طبق برنامه ریزی که صورت گرفته بود بدون اینکه از نقشه شوم وهابیون ترکیه باخبر باشند هر آنچه اطلاعات از طریق خود بازیکنان به آنها داده می شد با اطمینان از اینکه قراردادی بسته نخواهد شد اقدام به اطلاع رسانی و آرام کردن هواداران پرسپولیس می کردند. این خبرنگاران تا روز آخر متوجه نشدند که بازیچه قرار گرفته اند و ماموریت ناخواسته آنها این بود که فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس و هوادارانش از بازگشت مهدی مطمئن باشند تا اخبار سفر این دو به ترکیه به بهانه تعطیلات و ... مطرح شود.
 
حتی آقای ش.پ که همیشه با زیرپوش و عرق گیر و شلوارک بازیکنان هم گزارش لحظه به لحظه از کنار بازیکنان می گذارد در شرایطی که در جریان کامل این سفر بوده و در جاهایی مثل فرودگاه و ... همراه بازیکنان مذکور دیده شده هیچ پستی و خبری را انعکاس نمی دهد اما بعد از بستن قرارداد و پایان کار بلافاصله در کمتر از پنج دقیقه تصاویر این دو بازیکن با پیراهن باشگاه ریزاسپور از طریق یکی از خبرگزاری ها در ساعت پایانی شب به صورت آنلاین اطلاع رسانی می شود.
 
البته موارد دیگری هم وجود دارد که از مطرح کردن آنها به دلایل مختلف معذوریم و اطلاعات دقیق تر را در اختیار ارگان های ذیربط قرار خواهیم داد لذا آن چیزی که امروز باید برای ما مهم باشد حفظ جان طارمی است نه جایی که او رفته و چرا رفته و چگونه رفته، چون به هر حال کار از کار گذشته و بخشی از این نقشه شوم اجرا شده است. از این اتفاق به سادگی عبور نکنید و امیدواریم خوابی که موسی سلامت برای مهدی دیده تعبیر نشود بهتر است برای حفظ جان بازیکن ملی پوشمان حساس شویم.»

کد خبر:9402
  ۲۰  
آی اسپورت
2016-07-02 09:44:19
نظر دهید

۲۰ نظر
-
شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۵، ۰۹:۵۷
خخخخخ
چه توهمی زده طرف! کجا میخرن اینا جنساشونو؟! چه جنسی بوده لامصب!
داعش داره دنبال سوراخ موش میگرده برن توش قایم بشن حالا پروژه انتقال طارمی و رضاییان را داره پیاده میکنه!!!! خخخخخ
آدرس ساقی رو لطفا بده میخوام من هم امتحان کنم خخخخ
-
شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۵، ۱۰:۰۳
اسماعیل بنگی هذیون زیاد میگه.
-
شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۵، ۱۰:۰۷
اسماعیلی احمق داعش دشمن ال سعود هم هست بعدش هم طارمی مگر جایی داعش رو تهدید کرده؟
sia
شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۵، ۱۰:۱۴
سرگرم شدیم.
-
شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۵، ۱۰:۱۵
توهم لنگی :)))))
اردوان
شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۵، ۱۰:۴۲
ببین استاد ! تو فیلمنامه نویس شو ! کرت میگیره ها بجان خودم !
-
شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۵، ۱۲:۱۷
به درد فیلمهای اکشن گانگستری میخوره بیشتر این نوشته ها ....
-
شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۵، ۱۲:۳۹
پاشاکی و نورمحمدی حروم زاده
-
شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۵، ۱۲:۵۴
عجب مزخرفاتی
4444 لنگی متوهم
شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۵، ۱۳:۰۹
توهم توطئه!
لابی اسمانی
شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۵، ۱۳:۱۰
خخخخ داعش تو کاخ ریاست جمهوری فرانسه و بلژیکم رفته اون وقت میگه تو اروپا دستش ب این نمیرسه عموی جنست رو ازکجا خریدی خوب جنسیه
برزو
شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۵، ۱۳:۱۱
فقط چون طارمی تو یکی از بازیهای لیگ قهرمانان اسیا بعد از گلزنی به یه تیم عربی با اشاره ی دست گردنشو بریده حالا داعش میخواد اونو ترور کنه! حاضر شده واسه طراحی این نقشه 5 میلیارد تومن هم هزینه کنه و این دوتا بی خاصیت رو بکشونه ترکیه و اونجا نقشه شو اجرا کنه! خخخ
-
شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۵، ۱۳:۳۰
ای کاش بزنن اونجا ناکارشون کنند تا فوتبالشون تموم بشه!! آه مردم پشت اینهاست نتیجه نمیگیرن!!
سروش
شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۵، ۱۳:۴۴
این اسماعیل بیگی همونی نیست که علی دایی رو زده بود!؟ اقا تو رو جون من جواب بده. جنست چیه؟ فارت چیه؟ ساقیت کیه!؟
-
شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۵، ۱۳:۵۷
حرف مفت برای بی گناه نشون دادن طارمی. طارمی همه چیز را خراب کرد
-
شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۵، ۱۴:۰۳
به نظرم نویسنده باید در اولین فرصت پارکش رو عوض کنه.
Mojtaba
شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۵، ۱۴:۳۰
کلی خندیدیما خدا این لنگیا رو از ما نگیر دلمون شاد میشه گاهی
رامین
شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۵، ۱۵:۴۵
خخخخ لنگی های متوهم
seyannosh
شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۵، ۲۱:۴۰
بابا این لنگیا رو بیارن ماه عسل. عبرت بشه برا مردم. ببینن این مخدرای صنعتی چی به سر آدم میاره. مغزشون زائل شده بدبختا
-
چهارشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۵، ۱۵:۴۴
موادت صنعتیه یا طبیعی؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر