فهرست
آنالیز: جدالِ کلیدیِ بونوچی و گومز
آنالیز: جدالِ کلیدیِ بونوچی و گومز

آنالیز: جدالِ کلیدیِ بونوچی و گومز

آی‌اسپورت – گومز که بازگشتش به تیمِ ملی را مدیون درخشش در لیگِ ترکیه است، در 2 بازیِ آخرِ آلمان در یورو 2016 در ترکیبِ اصلی قرار گرفت و در هر 2 بازی هم گل زد. بدین ترتیب آمارِ مهاجمِ سابقِ بایرن در 4 بازیِ ملیِ اخیرش می‌شود 4 گل. با اینکه گومز قطعا با فرمِ ایدئالش، که در فصلِ 2011-2012 در اوج بود، فاصله دارد، اما به مراتب بهتر و موثرتر از دیگر ماریویِ آلمانی‌ها، گوتزه، برایشان بازی کرده و خیلی خیلی بعید است امشب در ترکیبِ اصلی نباشد.
در نقطه‌یِ مقابل لئو بونوچی را داریم که با پاسش به امانوئله جاکرینی در بازیِ اول مقابلِ بلژیک همه‌یِ چشم‌ها را به خودش خیره کرد. با اینکه شاید این پاس  پیرلویی خاطره‌ای ماندگار از یورو 2016 باشد، اما نمایشِ دفاعیِ بونوچی بعدِ اصلیِ اهمیتش برایِ ایتالیایِ آنتونیو کونته بوده است. بونوچی بعد از جورجو کیلینی (3.7) بیشترین میانگینِ قطعِ توپ را بینِ مردانِ آتزوری داشته (3) و بیش از همه توپ را از منطقه‌یِ خطر دفع کرده است (5.8 میانگینِ هر بازی).
این اولین باری نیست که گومز و بونوچی مقابلِ هم قرار می‌گیرند. در دو فصلی که گومز در سریِ آ گذراند، فیورنتینا با حضورِ او 5 بار مقابلِ یوونتوس به زمین رفت. بونوچی در 3 بازی از این 5 بازی در ترکیبِ اصلیِ بیانکونری قرار داشت و در هیچکدامشان اجازه‌یِ گل زدن به گومز نداد. آیا برتریِ بونوچی بر گومز امشب هم ادامه پیدا خواهد کرد یا سوپر ماریویِ مانشافت این بار راهی برایِ غلبه بر مدافعِ محبوبِ پپ گواردیولا پیدا می‌کند؟ 
     
آی اسپورت
2016-07-02 11:52:11
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر