فهرست
مهاجم بوسنیایی یا آقای گل هلندی/ انتخاب برانکو کیست؟
مهاجم بوسنیایی یا آقای گل هلندی/ انتخاب برانکو کیست؟

مهاجم بوسنیایی یا آقای گل هلندی/ انتخاب برانکو کیست؟

آی اسپورت - مسئولان باشگاه پرسپولیس منتظر برانکو ایوانکوویچ هستند تا در نهایت او از بین گزینه‌های معرفی شده یکی را به‌عنوان جانشین مهدی طارمی انتخاب کند. در بین گزینه‌های معرفی شده به باشگاه پرسپولیس فعلاً دو بازیکن بیشترین شانس را برای سرخپوش شدن دارند. 

ایوان کریستانوویچ یکی از این گزینه‌هاست که از فصل گذشته تا کنون مورد توجه برانکو ایوانکوویچ قرار دارد، مهاجم 33 ساله و بلند قامت اهل بوسنی که در کارنامه فوتبالی‌اش فقط یک بازی ملی دیده می‌شود. او بهترین دوران فوتبال خود را در سال‌های 2011 تا 2013 در دینامو زاگرب سپری کرد و در 44 بازی که برای این تیم در دو فصل انجام داد، موفق شد 17 گل به‌ثمر برساند.

مهاجم مورد علاقه برانکو بعد از جدایی از دینامو زاگرب راهی تیم ریجکا شد و بعد حضوری ناموفق در این تیم به تیم زادار در لیگ دسته سوم کرواسی رفت. او در یک نیم‌فصل 12 بازی انجام داد و موفق شد شش گل به‌ثمر برساند. او دوباره راهی لیگ برتر کرواسی شد و این بار به تیم برجیگ این کشور پیوست. این تیم به‌نوعی آخرین تیم کریستانووچ بود که با وجود 19 بازی که او برای این تیم انجام داد موفق به زدن گلی نشد. با این شرایط، برانکو همچنان اصرار دارد این بازیکن را در تیمش داشته باشد، اما مسئولان باشگاه پرسپولیس علاقه‌ای به جذب او ندارند، از این جهت که معتقدند او نه شرایط سنی خوبی دارد و نه کارنامه موفقی که بتوان به آن امیدوار بود.


شاید شاخص‌ترین مهاجمی که به باشگاه پرسپولیس معرفی شده است، رالف سئونتینس، مهاجم تیم ونلو هلند باشد، مهاجم 192 سانتیمتری که فصل پیش در لیگ دسته اول هلند موفق شد 27 گل به‌ثمر برساند و 14 پاس گل بدهد،  همان لیگی که علیرضا جهانبخش در سال 15-2014 در آن با پیراهن نایخمن موفق شد 12 گل به‌ثمر رسانده و 18 پاس گل بدهد. جهانبخش با این عملکرد بهترین بازیکن لیگ دسته اول هلند شد. جالب اینکه در همان فصل هم سئونتینس با پیراهن تیم تستا 17 گل به‌ثمر رساند، اما چون نایخمن موفق شد راهی لیگ برتر هلند شود، جهانبخش عنوان بهترین بازیکن را تصاحب کرد.

سئونتینس دو فصل دیگر با باشگاه ونلو قرارداد دارد و به این خاطر باشگاه پرسپولیس برای جذب او باید مبلغی را جداگانه برای دریافت رضایت‌نامه‌اش هزینه کند. پروژه انتخاب جانشین برای طارمی همچنان در باشگاه پرسپولیس در جریان است و به‌نظر می‌آید برانکو بعد از رد کردن گزینه‌های مختلف بیشتر تمایل دارد مهاجم جدید تیمش از بلوک شرق باشد.

منبع: تسنیم
  ۴  
آی اسپورت
2016-07-02 13:36:28
نظر دهید

۴ نظر
علی کچل
شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۵، ۱۲:۰۹
خدا رو شکر نگفتین میلاد فخر الدینی و پیریا غفوری هم جزو گزینه هان!!
علی کچل
شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۵، ۱۲:۲۴
Ralf Seuntjens قیمتش تو ترنسفر مارکت 400 بورو
اگه بیاد عالیه که تا وقتی سنگ پا و معلم عربی هستن بعید میدونم
فرزاد
شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۵، ۱۵:۲۴
رالف سئونتینس فوق العاده هست به شرط اینکه طاهری یه همت کنه...300هزار دلار رضایت نامشه 400 هزار دلار هم خودش میگیره که میشه 700 هزار دلار یا 2 میلیارد و200میلیون تومان که در قیاس با خود مهدی طارمی رقمی معقول و متناسب هست....
-
شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۵، ۱۵:۵۸
اقا طاهرى ، لطفاً هلندى رو بگیرید ، شرافتاً براى شادى دل هواداران میلیونى پرسپولیس بدون فوت وقت اقدام نمایید. بقول اقا مجید جلالى ٦٠٪‏ قهرمانى لیگ در فصل نقل و انتقالات رقم مى خورد.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر