فهرست
اینفوگرافیک: بهترین بازیکنان، بهترین مربی، بهترین بازی
اینفوگرافیک: بهترین بازیکنان، بهترین مربی، بهترین بازی

اینفوگرافیک: بهترین بازیکنان، بهترین مربی، بهترین بازی

آی‌اسپورت – کاری که کونته در این تورنمنت با ایتالیا کرده باعث شگفتیِ اروپا شده، به خصوص تماشاگرانی که سریِ آ و یوونتوسِ او را خیلی دنبال نمی‌کردند. حالا هودارانِ چلسی برایِ پایانِ یورو و دیدنِ کونته در استمفورد بریج لحظه‌شماری می‌کنند. اما پیش از شروعِ ماجراجوییِ تازه‌یِ کونته، ایتالیا امشب مقابلِ آلمان در یک چهارم قرار می‌گیرد، مقابلِ تیمی که خودِ کونته اعتراف کرده بهترین و کامل‌ترین تیمِ حالِ حاضرِ دنیاست.
نگاهی به مقایسه‌یِ آمارِ دو تیم در اینفوگرافیکِ بالا تفاوتِ نوعِ بازیِ ایتالیا و آلمان را نشان می‌دهد. اما ایتالیایِ کونته در بازیِ قبل مقابلِ اسپانیا، نزدیک‌ترین تیم به آلمان به لحاظِ سبکِ بازی را، با قدرت از پیشِ رو برداشت. چالشِ کونته مقابلِ آلمان یک سطح سخت‌تر خواهد بود. اما بعد از انتقامی که او برایِ کشورش از اسپانیا بابتِ شکستِ 4-0 در فینالِ چهار سال پیش گرفت، حالا نوبتِ یک انتقامِ شخصی از یواخیم لو و آن شکستِ 4-1 در بازیِ دوستانه ماه مارس رسیده است.
منظم‌ترینِ تیمِ یورو 2016 امشب به رهبریِ جذاب‌ترین مربیِ تورنمنت مقابلِ قهرمانِ جهان قرار می‌گیرد که پرستاره‌ترین تیمِ جام است، تیمی که تا به حال موفق نشده حریفش را در جامِ جهانی یا جامِ ملت‌هایِ اروپا شکست دهد. همه چیز برایِ تماشایِ بهترین بازیِ این تورنمنتِ به شدتِ متوسط آماده است.
 
 
     
آی اسپورت
2016-07-02 12:16:50
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر