فهرست
رسمی: پرسپولیس پرتماشاگرترین تیم لیگ پانزدهم بود
رسمی: پرسپولیس پرتماشاگرترین تیم لیگ پانزدهم بود

رسمی: پرسپولیس پرتماشاگرترین تیم لیگ پانزدهم بود

آی اسپورت - بنا بر اعلام سازمان لیگ فوتبال ایران تیم پرسپولیس با داشتن ۹۹۵۰۰۰ تماشاگر، بیشترین تعداد تماشاگر را در پانزدهمین دوره لیگ برتر داشته است. مهدی کرامتی مدیر واحد آمار و انفورماتیک سازمان لیگ فوتبال ایران در این باره گفت: پس از اینکه تعداد تماشاگران لیگ برتر در پنج دوره سیر نزولی داشت در لیگ برتر پانزدهم شاهد رشد چشمگیر تماشاگران بودیم. در لیگ برتر پانزدهم ۲۴۰ مسابقه در ۷۵ روز برگزار شد. تعداد تماشاگران بازی های لیگ پانزدهم ۱۸۷۰۰۰۰ نفر بود که نسبت به فصل گذشته ۲۱ درصد افزایش داشته است.

بیشترین تعداد تماشاگر اختصاص به بازی های تیم پرسپولیس با ۹۹۵۰۰۰ هزار نفر داشت و پس از آن بازی های تیم استقلال تهران با ۷۲۴۰۰۰ هزار تماشاگر رتبه دوم را کسب کرد. از آنجایی که در ورزشگاه ها سیستمی جهت تفکیک تعداد تماشاگران  میزبان ومیهمان وجود ندارد تعداد تماشاگران برای هر دو تیم محاسبه و جمع نهایی بر دو تقسیم می شود تا تعداد کل تمشاگران به دست بیاید. استقلال اهواز با ۶۶۰۰۰ هزار نفر کم تماشاگرترین بازی‌های لیگ را داشت.

کد خبر:9402
  ۷  
آی اسپورت
2016-07-02 12:49:08
نظر دهید

۷ نظر
عباس
شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۵، ۱۳:۲۶
یعنی بازم باید منتظر کامنتای مزخرف ترتری ها زیر این پست باشیم؟
علی سینز و برانکو الکسیس
شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۵، ۱۳:۳۱
اینا با ساندویچ و رانی اینقدر شدن
امیر تبریز اوغلی ضد نگ و کیسه
شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۵، ۱۳:۳۲
فعلا تکلیف ظرفیت ورزشگاه ازادی رو مشخص کنید که 75هزار نفری هستش بعد لنگی امارشو بببره بالا
-
شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۵، ۱۴:۱۰
کیسه کشا همراه فندک هاشون حساب شدن تازه هرکدوم هم 2 3 تا فندک گرفته بودن
Mojtaba
شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۵، ۱۴:۲۳
اینم ی افتخار جدید برای باشگاه بی افتخار
علی پرسپولیسی
شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۵، ۱۶:۰۳
اوغلی جان ما وقتی ۴تا گل زدیم به تیم ۶تاییا اونا از یه پماد سوختگی عالی ای استفاده کردن که میبینی بعد از ۴ ماه زخماشون خوب شده و زیون دراوردن. اگر دوست ۶تایی ای داری حتما ازشون اسم اون پماد رو بپرس استفاده کن که خیلی سوختی معلومه.
علیرضا
شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۵، ۱۶:۱۲
اینم بگید هیج تیمی اندازه اینا بازیاش رایگان نبود.استقلال خوزستان،سپاهان،فولاد خوزستان،سایپا و تراکتورسازی در صورتیکه وقتی یه بازی استقلال با گسترش فولاد رایگان شد و 80هزار نفر اومدن فورا" فدراسیونی ها قانون گذاشتند از این به بعد بازیها نباید رایگان باشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر