فهرست
واکنش به دخالت‌ کی‌روش در ترانسفر طارمی و رضاییان: حق با سرمربی تیم‌ملی است
واکنش به دخالت‌ کی‌روش در ترانسفر طارمی و رضاییان: حق با سرمربی تیم‌ملی است

واکنش به دخالت‌ کی‌روش در ترانسفر طارمی و رضاییان: حق با سرمربی تیم‌ملی است

آی‌اسپورت- یک- از زمان حضور کارلوس کی‌روش در فوتبال ایران بارها از دخالت‌های او در مورد آینده بازیکنان تیم ملی شنیده شد. تا سال قبل این شائبه وجود داشت که او به خاطر درگیری‌هایش با قلعه‌نویی و مظلومی از بازیکنان می‌خواهد که به استقلال نروند. حتی بازگشت نکونام و آندو به لیگ حاشیه خلیج فارس هم توصیه کی‌روش نامیده شد. حالا در این فصل همین اتفاق برای پرسپولیسی‌ها رخ داد. سرمربی این تیم در ابتدای لیگ، ساز مخالفت با کی‌روش را کوک کرد و حالا جدایی رضاییان و طارمی را به همین اختلاف ربط داده‌اند.


دو- این که کی‌روش نگران آینده بازیکنانش باشد خیلی هم اتفاق تازه‌ای نیست. به هر حال رسیدن تیم ملی به جام جهانی نیاز به بازیکنان آماده دارد. این اتفاق در حرفه‌ای‌ترین فوتبال‌های دنیا هم مشاهده می‌شود. به عنوان مثال یواخیم لوو به عنوان سرمربی قهرمان جام‌جهانی هر بار در مورد آینده بازیکنان صحبت می‌کند. لوو تا این حد پیش رفت که در مصاحبه‌اش اعلام کرد گوتزه باید بایرن‌مونیخ را ترک کند. سرمربی تیم ملی آلمان خیلی راحت در مورد آینده هوملس و انتقالش از دورتموند به بایرن هم اظهار نظر کرد. لوو در مورد انتقال پودولسکی به لیگ ترکیه و ناکامی شواینی در منچستر هم واکنش نشان داده بود:‌«من توصیه می‌کردم لوکاس راهی ترکیه شود چرا که گالا یک باشگاه بزرگ و جاه‌طلب است که بازیکنان باانگیزه‌ای دارد. او انتخاب کاملا درستی کرد. کمی از فان خال ناراحتم و از انتقادات او به باستین ناامید شدم. به او توصیه می کنم دست از سر شواینی برداشته و او را به حال خودش رها کند.»


سه- این که کی‌روش از بازیکنان تیم ملی بخواهد که فوتبال‌شان را در خارج از ایران دنبال کنند اتفاق خوبی است. به هر حال سطح تمرینات لیگ‌های اروپایی نزدیک‌تر به استانداردهای کی‌روش است. البته اگر پای لجبازی و کینه‌شخصی در میان نباشد. اگر بازیکنان برای جلب توجه کی‌روش راه جهانبخش را در پیش بگیرند‏؛ نه حاشیه خلیج‌فارس و تیم‌های درجه چندِ ترکیه.  
 
 
 
کدخبر: 9407
  ۱۵  
آی اسپورت
2016-07-02 14:24:57
نظر دهید
۱۵ نظر
-
شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۵، ۱۴:۱۹
خب پس یه زحمت بکشین همه چیو با اروپا کقایسه کنید
از جمله در اختیار داشتن بازکنان در fifa day یه رومیه رومی یا زنگیه زنگی

بحث امروز و دیروز نیست کیروش شورشو دراورده
پاچه خواری هم نکنید
-
شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۵، ۱۴:۲۲
آقای ژورنالیست، اون تیم درجه چند ترکیه باز هم در لیگ ترکیه بازی میکنه که از هر جهت
از لیگ ما بالاتره. این بازیکنها اونجا در برابر امثال ون پرسی و اشنایدر و
پودولسکی و نانی بازی میکنن. آیا این سطح رقابت در لیگ ما و حتی لیگ آسیا وجود داره؟
-
شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۵، ۱۴:۳۳
اگه قرار به اروپایی بودن هستش قبول
پس کیروش هم فقط باید سه روز مونده به بازی اردو بزار
-
شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۵، ۱۵:۰۹
به اون دانشمندی که میگه اگه اروپاییه کروش باید فقط 3 روز قبل از بازی اردو بذاره:
نابغه، دلیل اردوهای بلند مدت تیم ملی همین اختلاف سطح لیگ ایران با تمرینات اروپایی کروشه!
خوب همین نفهمی و بی منطقیتونه که باعث میشه مثل بچه ازتون سو استفاده کنن.
همین نفهمیه که با اون فرهنگ شصت هزار سالهٔ آریاییتون سطح زندگیتون در حد آفریقاست!
وقتی اون برانکو میگه تیم ملی 3 روز بیشتر اردو نداشته باشه میخواد کار خودشو راه
بندازه. تو که مثلا ایرانی هستی چرا افتادی جلو؟؟ اون پرسپولیس چه گلی به سرتون میخواد
بزنه که از رفتن تیم ملی به جام جهانی مهمتره؟!
-
شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۵، ۱۵:۱۲
کیروش باید رفتارهایى کاملاً استاندارد و متوازن در همه زمینه ها نشان دهد تا چنین شائبه هایى شکل نگیرد، ضمناً اگر مبناء را أصول قبلاً بدفعات اعلام شده کیروش قرار دهیم با توجه به رفتار بسیار زشت ، غیر حرفه اى ، غیراخلاقى ، ریاکارانه، غیرصادقانه و توهین امیز دو بازیکن جدیداً جذب شده تیم " ریزه " ترکیه در قبال میلیون ها هوادار پاکدل پرسپولیس نامبردگان باید بدون قیدوشرط از تیم ملّى که ویترین ارزش هاى والآى ملى است طرد و اخراج گردند.
فرشاد4واقعی
شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۵، ۱۵:۳۰
اقای نویسنده گوتزه نیمکت نشین توبایرن واسه اینکه بازی کنه لوواین حرفوزده.متوجه ای؟4444
-
شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۵، ۱۵:۴۶
حالا کیروش کی اصهار نظر کرده که کی کجا بره! میشینید بدون اینکه برونین چی به چیه قصه میسازید برا خودتون
amin
شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۵، ۱۵:۴۸
یعنی فک کردی طارمی تو تیم۱۳ ترکیه جای پیشرفت بیشتر از پرسپولیس داره ؟؟؟؟ اصلا مربی این تیم کیه ؟ یک دهم برانکو میشناسنش تو دنیا ؟ بعدم گوتزه و شواینی این فصل فوتبالشون افتضاح بود که بحث انتقال و حمایت ازشون مطرح شد اقای طارمی تو این دو سال تو بارسلونم اینجوری پیشرفت نمی کرد که حالا منم منم می کنه
-
شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۵، ۱۵:۵۵
ما با کی روش کاری نداریم. بحث ما دعوت نکردن از این دو تا نامرد به تیم ملی هستش. و کی روش هم میتونه با دعوت نکردن این دو تا کمی اعتماد ما رو نسبت به خودش جلب کنه وگرنه تو بازی تیم ملی این دو هو میشن و هزار جور بد و بیرای دیگه.

مگه اول که طارمی گفت نیستم همه براش ارزوی موفقیت نکردن. کسی اومد اون موقع بد و بیرا بگه اما بعدا که بازیمون داد همه فهمیدن که از ما استفاده کرد یه تیم پیدا کنه.

بعدشم چرا کسی از علی کریمی سپاهان انتقاد نمیکنه قرارداد 5 ساله با تیم خوبی که تو اروپا هم بازی خواهد کرد و تو یه لیگ بازیکن ساز که کارش فروش بازیکنه دیگه. همه میفهمن که برا پیشرفت رفته اونجا ولی این دو تا برا هرچی رفتن به جز پیشرفت.
علی سینز و بانو برانکو
شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۵، ۱۶:۳۸
دقیقا باید همین طور باشه.4444499999
mj
شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۵، ۱۶:۵۰
لطفا فونت و گرافیک سایتتونو عوض کنید نمیشه مطالب طولانیو مطالعه کرد سازماندهیم نشده
باتشکر
-
شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۵، ۱۸:۰۱
جالبه که این حق در ایران فقط برای کیروشه. یعنی اگه قلعه یا دایی یا هر بنده خدای دیگه چنین درخواستی میکردن الان سر در میدونای شهر آویزون بودن. چه میکنه این یوروهای دلال موزامبیکی!
فرشاد4واقعی
شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۵، ۱۸:۱۴
نفهم توکیسه کشی که نمیفهمی که کی روش ازسرلجبازی بابرانکوبه اون 2تابی شرف دستورداده توپرسپولیس نمونن نفهم شمایین که میگفتین تیم ملی بی سیدنمیخوایم منظوررحمتی ریاکاره ایناجواب اون احمقی بودکه گفت نفهم4444
ضد امیر بی شرف اوغلی
شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۵، ۱۸:۵۳
مهم نیت عمل هست. در المان مسلماً لو در جنگ با مربیان بوندسلیگا نیست و بخاطر گروکشی اینکار را نمیکنه. اون مصلحت فنی را در نظر میگیره نه عقده گشایی را دوست عزیز. شما خیلی به کارلوس علاقه داری بازی ایران قطر بیا ورزشگاه برنامه ویژه داریم براش
-
شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۵، ۱۸:۵۷
من نمیدون چرا شما به هر وسیله ای برای تطهیر کیروش متوسل می شوید. چرا اصلاً می خواهید صورت مسئله را عوض کنید!؟ مگه مشکل ما صرفاً رفتن این دوتا بود!؟ مشکل اصلی، دروغ گویی، دور زدن و خیانت بود. آقای طارمی هر گورستانی میخواست بره چه لزومی داشت بیاد باشگاه و بگه توافق کردم و میرم سفر تفریحی و برمیگردم و امضا می کنم!!!؟؟ معنای اینکار چیزی جر انتقام جویی و خیانت نیست. شما تحلیل کنید این رفتار طارمی را شاید چیز دیگه ای باشهو البته تحلیل نه طرفداری
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر