فهرست
گله پورعلی‌گنجی از پرسپولیسی‌ها: فقط به دوستانم تبریک گفتم
گله پورعلی‌گنجی از پرسپولیسی‌ها: فقط به دوستانم تبریک گفتم

گله پورعلی‌گنجی از پرسپولیسی‌ها: فقط به دوستانم تبریک گفتم

آی اسپورت - ترکش‌های انتقال طارمی و رضاییان به سوپرلیگ ترکیه، به پورعلی‌گنجی هم خورده است. پورعلی‌گنجی در صفحه اینستاگرامش، انتقال دو بازیکن تیم ملی به ترکیه را تبریک گفته بود و همین مسئله، باعث شد پرسپولیسی‌ها به صفحه او یورش ببرند.

پورعلی‌گنجی هم بلافاصله پست‌هایش را حذف کرد و امروز، پستی در گلایه از پرسپولیسی‌ها گذاشت: «پست قبلی ام در اینستاگرام فقط برای تبریک به دو دوست صمیمی ام، مهدی طارمی و رامین رضاییان بود. می خواستم لژیونر شدن آنها را تبریک بگویم و برایشان آرزوی موفقیت کنم. هدف همین بود اما انتظار نداشتم که هواداران پرسپولیس به من توهین کنند و بدترین ناسزاها نثار خودم و خانواده ام شود. من هواداران پرسپولیس را دوست دارم و همیشه برایشان احترام خاصی قائلم. امیدوارم ذهنشان سمت دیگری نرود و بدانند که نیت من برای انتشار آن پست فقط تبریک به مهدی و رامین بود.»


کد خبر: 9403
  ۴  
آی اسپورت
2016-07-02 18:21:58
نظر دهید

۴ نظر
آنتی لنگ
شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۵، ۱۸:۳۵
طرفدارای لنگ واقعا شورش در اوردن یه کم معرفت و شخصیت چیز خوبیه
-
شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۵، ۱۸:۴۳
اقا مرتضى ، بنده بعنوان یه پرسپولیسى قویّاً از شما پوزش میخوام. باور بفرمایید رفتار غیر حرفه اى، غیراخلاقى ، و مبتنى بر بى صداقتى و ریاکارى دو بازیکن جدید تیم " ریزه " که ضمن توهین با احساسات پاک انبوه هواداران نیز بازى نمودند چنان زشت بود که نارضایى و ناراحتى هواداران را به مرز انفجار رساند.. امیدوارم توضیح کوتاه تقدیمى ولو اندکى از رنجشتان کاسته باشد.
matt1982
شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۵، ۱۹:۳۵
روی سخنم با طرفداران تیم دوم پایتخته که تو این خبر به خیالشون مجالی پیدا می کنن برا ابراز فضل! دوستان هموطن، بدونید پذیرش حقیقت چه تلخ باشه و چه شیرین، همیشه عاقلانه ترین کاره. حقیقت رو تاریخ می گه، نه من و شما! و تاریخ پره از مردان فرهیخته ای که از نسل شاهین و پرسپولیس بودن و در مقابل، این استقلاله که همواره تیم قشر بی سواد و پاچه خوار همیشگی حکومت ها بوده. یه نمونه واضحش همین اسامی تیمهاست که همه می دونن احترام به رقیب از مصداق های بارز فرهنگه و پرسپولیسیا مدتهای مدید، حریفشون و طرفداراش رو با نام خودشون یعنی استقلال و استقلالی صدا می زدن و در مقابل اوباش استقلالی به رقیبشون لقب لنگ و لنگی می دادن؛ هرچند خیلیا دلیلش رو عقده های انباشته آبی جماعت می دونن ولی به نظرم این صرفا یه توجیهه. و در سالیان اخیر که پرسپولیسیا دیدن اینا آدم بشو نیستن، کم کم واژه هایی چون "کیسه" و "کیسه کش" بروز پیدا کرد! در مجموع تو تاریخ تیم دوم پایتخت کمتر باسوادی رو می تونید پیدا کنید و می شه گفت امثال مرحوم حجازی استثناء محسوب می شن و در مقابل، به طرفداران این تیم توصیه می کنم یه تحقیقی در مورد این اسامی، رزومه ورزشی و تحصیلاتشون بکنن: محمد دادکان، محمد رضا زادمهر، عباس اکرامی، بیژن ذوالفقارنسب، امیرمسعود برومند، محمود شکیبی، امیر عراقی، علی دایی، افشین پیروانی، محمد مایلی کهن، تهمتن یلدا، هادی طاووسی، جعفر کاشانی، همایون بهزادی، حسین کلانی، رضا وطنخواه، فریدون معینی، ابراهیم آشتیانی، سپهر حیدری، نیما نکیسا، حسین عبدی، رحمان رضایی و...
-
يكشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۵، ۰۰:۵۷
البته اون کسانی که به پورعلی فحش دادن میزان حماقت خودشون رو نمایش دادن ولی پورعلی هم روش تبریکش نهایت بدسلیقگی بود
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر