فهرست
لوزانو: آرژانتین تیم کشورم است اما همه‌ی تلاشم برای برد است
لوزانو: آرژانتین تیم کشورم است اما همه‌ی تلاشم برای برد است

لوزانو: آرژانتین تیم کشورم است اما همه‌ی تلاشم برای برد است

آی اسپورت- صحبت‌های سرمربیان تیم‌های ملی والیبال ایران و ایتالیا بعد از بازی امشب دو کشور را می‌خوانید:

رائول لوزانو
قبل از هرچیزی این پیروزی را به ایتالیا به خاطر انجام یک بازی خوب تبریک می‌گویم آنها با سرویس‌های خوب ما را تحت فشار قرار دادند و با وجود دریافت‌های نسبتا خوبی که داشتیم آن طور که باید از اسپک‌هایمان استفاده نکردیم. نمی‌خواهم منکر این موضوع شوم که دریافت‌های خوب نداشتیم و از اینکه دریافت‌های خوب نداریم نمی‌توانم بگویم که نباید اسپک‌های خوب بزنیم بلکه باید در دریافت‌ها عکس‌العمل‌های خوبی نشان دهیم. ایتالیا امشب با انواع دریافت‌های خوب یا بد توانست روی بیشتر موارد اسپک‌های خوبی بزند و دلیل نتیجه 3 بر صفر هم همین موضوع می‌تواند باشد. تا وقتی ما پشت خط ‌زن دوم نداریم با توجه به مصدومیت غفور باید ببینیم میرزاجانپور را در کجا به موقع استفاده کنیم. میرزا جانپور در ژاپن در منطقه 4 به عنوان دریافت‌ کننده بازی کرد و راندمان مناسبی نداشت. باید او این فرصت را در تمرینات آینده به دست آورد.

علاوه براینکه آرژانتین تیم ولاسکو دوست نزدیک من است بلکه تیم کشور من هم هست و تیم ویژه‌ای جدا از بازی این دو تیم در فردا اولین دیدار ایران در المپیک مقابل آرژانتین است و فکر می‌کنم بازی فردا باید به نوعی افتخار و احترام ولاسکو برگزار شود. می‌دانم مردم ایران احترام خاصی نسبت به این مربی دارند به خاطر اینکه در این سال‌ها تلاش زیادی برای والیبال ایران کرده است و دوست دارم و دچار هیجان می‌شوم که چطور در این سال‌ها او را تحویل می‌گرفتند فکر می‌کنم افرادی که به تماشای مسابقه فردا می‌آیند احترام خاصی برای او قائلند. یش‌بینی خاصی نمی‌کنم چون همه می‌داندی فردا بازی خاصی دارند و خوشحالم این بازی را می‌بینم من فردا به عنوان سرمربی ایران کار می‌کنم و هر آنچه در توان دارم خواهم گذاشت تا در هر بازی ایران برای برد وارد زمین شود. با وجود اینکه آرژانتین تیم ملی کشورم قرار است مقابل ما قرار بگیرد و دوست خوب من مقابلم وجود دارد اما هر آنچه در توان دارم و به خاطر مردمی که فردا به ورزشگاه می‌آیند می‌گذارم تا ایران برنده شود.جانلورنزو بلنجینی
ز نتیجه و عملکرد تیمم در کل بازی خوشحالم. ما در ست سوم شرایط پیچیده‌ای داشتیم، ولی خوشحالم که خونسردی‌مان را حفظ کردیم و توانستیم شکل تیمی خود را به‌دست آورده و به بازی برگردیم. من با نظر لوزانو موافق هستم که سرویس‌های خوبی به حریف زدیم، البته تیم ایران هم دریافت‌های خوبی انجام داد و حملات مؤثری به زمین ما داشت، ولی ما در لحظات حساس راه حل‌های خوبی اندیشیدیم و با حفظ تمرکز به بازی برگشتیم.  برای مثال ما در مواقعی که دریافت اول به خوبی نرسید، از توپ‌های برگشتی استفاده بهتری کردیم. در واقع عقل‌مان را به کار انداختیم تا حملات بهتری انجام دهیم.

کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2016-07-02 23:09:16
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر