فهرست

عباس زاده هر 123 دقیقه یک گل ،سیدصالحی هر 342 دقیقه یک گل!

آی اسپورت – بعد از گلزنی های محمد عباس زاده مهاجم مازندرانی پرسپولیس  در هفته های پایانی  و 5 گلی که او در 6 بازی  به ثمر رسانده  برخی به این نکته اشاره کردند که شاید اگردایی بیشتر از سیدصالحی به عباس زاده اعتماد می کرد آمار گلزنی تیمش بهتر می شد و نتایج بهتری می گرفت.


البته دایی در چند بازی ابتدای فصل از عباس زاده به عنوان آلترناتیو استفاده کرد اما این مهاجم در گشودن دروازه تیم هایی مثل ذوب آهن ، سایپا  و نفت تهران ناکام بود.بعد از آن مصدومیتی برای این بازیکن به وجود آمد  و چند هفته ای از لیست 18 نفره هم دورش کرد تا اینکه در بازی آخر نیم فصل مقابل استقلال صنعتی  باز هم به عنوان آلترناتیو وارد میدان شد اما در گلزنی ناکام بود.


دایی دوباره از عباس زاده در بازی های ابتدایی نیم فصل دوم برای دقایقی کوتاه استفاده کرد اما این مهاجم قائمشهری که در لیگ یک آقای گل شده بود مقابل نفت و تراکتورسازی ناکام بود.


با این حال در تمام بازی های  اینچنینی عباس زاده  به عنوان مهاجم ذخیره به میدان آمده بود و شاید در دقایقی کوتاهی که در میدان بود نمی شد از او توقع گلزنی داشت  تا اینکه دایی در  بازی هفته بیست و پنجم مقابل سپاهان بالاخره به این بازیکن اعتماد کرد و اورا در ترکیب اصلی گذاشت که عباس زاده زننده یکی از دو گل تیمش در آن بازی حساس بود.از آن روز به بعد عباس زاده در بازی مقابل فجر،صبا،داماش،راه آهن و استقلال صنعتی  باز هم در ترکیب اصلی قرار گرفت  که در این 6 بازی فقط مقابل فجر گل نزد.


عباس زاده در مجموع  در 13 مسابقه برای تیمش به میدان رفت  و 619 دقیقه بازی کرد که در این زمان 5 گل به ثمر رساند یعنی به طور متوسط در هر 123 دقیقه یک گل اما سیدمهدی سیدصالحی که از ابتدای فصل مهاجم فیکس دایی بود و فقط در این چند بازی آخر روی نیمکت نشست آمار ضعیف تری نسبت به همبازی گمنام ترش دارد.


سیدصالحی در 26 مسابقه از این فصل به میدان رفت  که فقط در سه تا از آنها( بازی مقابل سپاهان،فجر و داماش در نیم فصل دوم) به عنوان بازیکن جانشین وارد میدان شد و در چهار مسابقه هم اصلا بازی نکرد(بازی با نفت،صبا،راه آهن و استقلال صنعتی در نیم فصل دوم) اما در مجموع 2052 دقیقه ای که به میدان رفت  فقط 6 گل زد یعنی به طور متوسط هر 342 دقیقه یک گل.


آیا حق با هواداران عباس زاده نبود که تقریبا در تمام بازی های تدارکاتی پرسپولیس حداقل یک گل به ثمر می رساند و باید زودتر از اینها مورد اعتماد دایی قرار می گرفت و بیشتر از اینها در ترکیب اصلی بازی می کرد؟

     
آی اسپورت
2014-04-13 16:13:20
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر