فهرست

گلایه کریمی از سپاهان: می گفتند پیشنهاد خارجی نداری

آی اسپورت - جدیدترین لژیونر فوتبال کشورمان دل پری از مسئولان باشگاه سابقش دارد. علی کریمی که دو روز قبل قراردادش با باشگاه دینامو زاگرب را امضا کرد در گفتگو با میزان درباره مشکلاتی صحبت کرده که سپاهان برایش به وجود آورده بود.
او گفته:  تا 31 خرداد 95 اگر برایم آفر یا همان پیشنهاد اروپایی می‌رسید، این اجازه را پیدا می‌کردم که از سپاهان جدا شوم و بعد از این تاریخ تحت هیچ شرایطی باشگاه زیر بار نمی‌رفت. جالب است که وقتی 10 تا پیشنهاد آمده بود به ما می‌گفتند هیچ چیزی نیامده است و باقریان در مصاحبه‌هایش به این موضوع اشاره داشت. خدا را شکر 10 تا 15 روز قبل از این تاریخ پیشنهاد آمد و رسیدگی کردند. اما با مخالفت‌ها و دواندن‌هایی که برای من به وجود آوردند خیلی اذیتم کردند و حتی زیر قول خودشان زدند.
کریمی افزود: مدیریت باشگاه مثلا برای من 250هزار دلار برای صدور ITC قرار گذاشته بود اما بعد این عدد را 300 هزار دلار کردند. 100 میلیون هم از خودم گرفتند و کلی طلب هم داشتم که به من گفتند باید آن‌ را هم ببخشی که مجبور شدم این کار را انجام بدهم. آنها چون می‌دانستند اگر بمانم برای‌شان بازی نخواهم کرد و از سوی دیگر از طریق فدراسیون و شکایت کار را جلو برده بودیم، گفتند حالا که قرار به رفتن است پول بیشتری از من بگیرند و زیر همه توافقات زدند.


کد خبر: 9408
  ۱  
آی اسپورت
2016-07-03 07:21:44
نظر دهید

۱ نظر
محمد
يكشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۵، ۰۸:۱۸
اخه مرد مومن 10 تا پیشنهاد. این بازیکن های ایرانی چقدر خالی بند شدن. البته اگه پیشنهاد از لیگ میانمار و مالزی و اندونزی رو اروپا حساب کنیم میشه با ارفاق حرفشون قبول کرد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر