فهرست
ادعای جالب رضایی؛ با 2 ساعت مذاکره استقلالی شدم
ادعای جالب رضایی؛ با 2 ساعت مذاکره استقلالی شدم

ادعای جالب رضایی؛ با 2 ساعت مذاکره استقلالی شدم

آی اسپورت - کاوه رضایی هم یکی از خبرسازترین چهره‌های نقل و انتقالات امسال بود. کسی که خبر مذاکره و توافق نهایی‌اش با پرسپولیس به گوش رسید اما ناگهان به استقلال رفت. او امروز بعد از ثبت رسمی قراردادش با استقلال گفت:« من پیشنهاد از اتریش داشتم. ترجیح دادم که یک سال در ایران بمانم. شرایط را مهیا دیدم و فکر کردم که در استقلال موفق تر هستم. خدا را شکر به استقلال آمدم. این تیم اسم بزرگی دارد. آمدم تا قهرمانی لیگ برتر را تجربه کنم. آمدم تا موفق عمل کنم.»
 
رضایی درباره این که گفته می شود از پرسپولیسی ها دلخور است گفت: «من بازیکن آزاد بودم و می توانستم با هر تیمی که می خواهم مذاکره کنم. من با استقلال دو ساعته مذاکره و این تیم را انتخاب کردم. من هر کشوری که می روم لوکیشن آن کشور را می گذارم.»
 
رضایی در این باره که پرسپولیسی ها می گویند پیشنهاد یک و نیم میلیاردی به آنها داده بود گفت: «اگر این پیشنهاد را می خواستم بدهم قطعا به قطر می رفتم. پس معلوم شد که این پیشنهاد را من ندادم. اولویت من قطر نبود. جا دارد از کادر مدیریت باشگاه ذوب آهن تشکر کنم. ولی باید پله پله پیشرفت می کردم. خوشحال هستم که عضو باشگاه استقلال شدم.»

کد خبر:9402
  ۸  
آی اسپورت
2016-07-03 11:13:11
نظر دهید

۸ نظر
ابراهیم محمدی
يكشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۵، ۱۲:۰۷
بازیکنی صبح تویه باشگاه هستش عصرم تویه باشگاه بازیکن نمیشه وهیچ ارق وتعصبی هم نصبت به باشگاهش نداره فقط خوب بازارگرمی کرداخرش هم موفق شدباقراردادملیاردی بره استقلال.خدایی بهترین وتابترین بازیکن فوتبال ماحقش۴۰۰ ملیونه حیف ازپولهایی که عوض این بازیکنهای بی کیفت وبی تعصب داده میشه
اسمان
يكشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۵، ۱۲:۱۴
این چند بازیکن بخاطر درگیری برانکو وکیروش استقلالی شدن نه بخاطر استقلال.ویقین داشته باشین کیروش بازی قطر را از تلویزیون خواهد دید.
حمید
يكشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۵، ۱۲:۵۸
همه اینها دروغ میگن مثل سگ! از طارمی و رضاییان گرفته تا این پول پرست نامرد!! این دوره زمونه مرد پیدا نمیشه که حرفش سند باشه!! همش پول!!
matt1982
يكشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۵، ۱۳:۲۶
خب دلیلش واضحه. پرسپولیس تیم بزرگیه و زیر بار شرایط شما نرفت. و استقلال تیم حقیریه که تا پاتو گذاشتی داخل باشگاشون هول شدن و شرایط شما رو سریعا پذیرفتن
-
يكشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۵، ۱۴:۲۲
خداییش من هم بودم به تیم پرافتخارتر می رفتم
-
يكشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۵، ۱۵:۰۳
ببند دهنتو تو مرد نیستی بدبخت
Mojtaba
يكشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۵، ۱۵:۴۴
خدارو شکر مشکلش مالی نبود وگرنه مث امیری به ندای دلش گوش میکرد میرفت به دنبال ندای دلش در ضمن خود کاوه بچه پولداره دنبال پول نیس اگ بود میرف قطر یا همین پرسپولیس که عابربانک بهش پیشنهاد سنگین داده
حرف حساب
يكشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۵، ۱۹:۲۱
فقط در یک صورت میشه با دو ساعت مذاکره به یه تیم پیوست: وقتی قیمت آنقدر بالا باشه که بقیه چیزها اصلا مهم نیستند!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر