فهرست
خلیل‌زاده: چه نیم‌فصل چه سال بعد؛ هر جا باشم با سروش هستم
خلیل‌زاده: چه نیم‌فصل چه سال بعد؛ هر جا باشم با سروش هستم

خلیل‌زاده: چه نیم‌فصل چه سال بعد؛ هر جا باشم با سروش هستم

آی اسپورت - پرسپولیسی‌ها هرروز برای شجاع خلیل‌زاده پیغام و پسغام می‌فرستند که او را به تیم خودشان بیاورند اما به نظر می‌رسد دیگر کار از کار گذشته و این اتفاق حداقل تا نیم فصل رخ نمی‌دهد. خلیل‌زاده درباره قراردادش با باشگاه سپاهان شفاف سازی کرده که البته کمی هم گلایه در  آن دیده می‌شود:
 
*برای اولین بار می‌خواهم برای هواداران سپاهان یک موضوع را شفاف سازی کنم چون آنها شاید از این موضوع بی اطلاع باشند. قبل از اینکه سرباز شوم با سپاهان قرارداد سه ساله بستم که سر 50 میلیون تومان قراردادم به هم خورد.  هیچ بازیکنی فکر نمی‌کنم در آن شرایط حاضر می‌شد با سپاهان قرارداد سه ساله ببندد اما من این کار را کردم با این حال مدیران این تیم زیر همه چیز زدند و به همین دلیل الان برای تمدید قرارداد این بحث‌ها پیش آمده هرچند که صحبتی هم از سوی باشگاه با من انجام نشده است.
 
*در واقع من برادری‌ام را به هواداران ثابت کردم اما مهم مدیران قبلی سپاهان بودند که مشکل ایجاد کردند. الان هم نیم فصل دیگر با سپاهان قرارداد دارم و اگر این تیم را دوست نداشتم از سپاهان می‌رفتم یا اگر دوست نداشتم هیچگاه قراردادم را سه ساله تمدید نمی‌کردم اما الان یکسری صحبت‌ها را می‌شنوم و ناراحت می‌شوم. الان هم برای اولین بار این حرفها را مطرح کردم تا هواداران همه چیز را بدانند.»
 
*در مورد پیشنهاد پرسپولیس هم باید بگویم نظر لطف پرسپولیس و برانکو است. من قبلا در این مورد صحبت کرده بودم و دیگر دلیلی نمی‌بینم بخواهم در موردش صحبت کنم. الان با سپاهان قرارداد دارم و باید به قراردادم پایبند باشم. الان هم در این تیم هستم و با سپاهان تمرین می‌کنم و آینده همه چیز را مشخص می‌کند.
 
*شاید یک روزی من بخواهم به یک تیم دیگری بروم و شاید هم در سپاهان باشم. آینده همه چیز را مشخص می‌کند. من دوست دارم با سروش باشم و سروش هم دوست دارد با من باشد. بر همین اساس چه نیم فصل و چه سال آینده هر جا باشیم با هم خواهیم بود.

کد خبر:9402
  ۵  
آی اسپورت
2016-07-03 12:06:10
نظر دهید
۵ نظر
-
يكشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۵، ۱۲:۲۸
طرفدارای سپاهان بحوان مزاحمت درست کنن درس خوبی بهشون می دیم
-
يكشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۵، ۱۲:۳۳
این حرفا نوبره تووجهان. یعنی هر تیمی شمارو بگیره مجبوره سروش هم بگیره
-
يكشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۵، ۱۳:۰۰
سپاهان هم مگه طرفدار داره؟ تا قبل از این فکر میکردم فقط مافیا و زد و بند داره ...
-
يكشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۵، ۱۴:۳۸
اقا شجاع داتاً استعداد تبدیل شدن به یکى از اسطوره هاى پرسپولیس رو دارى
-
يكشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۵، ۱۵:۰۱
بابا بی خیال بازار گرمی شو هر کدومتون واسه صد میلیون بیشتر اون یکی رو یالکل فراموش میکنید پس بیخود خالی نبند
ضمنا سروش استقلالیه اگر میخوای پرسپولیس رو دور بزنی بری استقلال مرد و مردونه بگو مثل اون دو تا دلقک بازی در نیار
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر