فهرست
اینفوگرافیک: گریزو در مرکز
اینفوگرافیک: گریزو در مرکز

اینفوگرافیک: گریزو در مرکز

آی‌اسپورت – نمره‌یِ آنتوان گریزمن در نیمه‌یِ اولِ بازی مقابلِ جمهوریِ ایرلند که در بالِ راست بازی می‌کرد 6.62 بود. این نمره در نیمه‌یِ دوم و با انتقالش به مرکزِ زمین و بازی کردنش پشتِ سرِ اولیویه ژیرو و بعد آندره ژینیاک به 8.60 رسید و دو گلِ گریزو فرانسه را نجات داد.
گریزمن فصلِ پیش 33 بار در ترکیبِ اتلتیکو مادرید به عنوانِ مهاجمِ مرکزی بازی کرد که 19 گل و 4 پاسِ گل برایش به همراه داشت. این تغییری بود که دیگو سیمئونه در بازیِ گزیزمن در طولِ دو فصلِ اخیر داد و او از بالی تکنیکی و سرعتی و ظریف به مهاجمی جنگنده و دونده تبدیل کرد. خودِ گریزمن هم در این باره حرف زده بود و گفته بود ترجیح می‌دهد در تیم ملی هم به عنوانِ مهاجمِ مرکزی بازی کند.
حالا دشان با توجه به محرومیتِ کانته می‌تواند کینگزلی کومن را از ابتدا به زمین بفرستد و در سیستمِ 1-3-2-4 یا 2-4-4 از گریزمن پشتِ ژیرو استفاده کند. گریزمن حالا در یورو 3 گله است، هیچ بازیکنی بیشتر از 3 گل نزده. در ضمن گریزمن کاراییِ خودش در بازی‌هایِ حساس را هم نشان داده است. ضربه‌یِ سرِ او بود که فرانسه را مقابلِ آلبانی بالاخره به گل رساند و دو گلِ او بازگشتِ تیمش مقابلِ ایرلند را رقم زد.
گریزمن در سالِ 2016 از مجموعِ 8 گل تیم‌هایش (اتلتی و فرانسه) در بازی‌هایِ حذفی 5 گل را به نامِ خودش ثبت کرده و اگر پنالتی‌ای که در فینالِ چمپیونز لیگ از دست داد را فراموش کنیم، فصلی درخشان را پشتِ سر گذاشته است. برایِ همین او می‌تواند مهره‌یِ کلیدیِ تیمِ دشان برایِ نفوذ به خطِ دفاعیِ مستحکمِ ایسلند در بازیِ امشب باشد.
 
 
     
آی اسپورت
2016-07-03 12:31:51
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر