فهرست
حاشیه روز:  کی روش مشت مشت قرص می خورد؛ مراقب کارلوس باشید!
حاشیه روز: کی روش مشت مشت قرص می خورد؛ مراقب کارلوس باشید!

حاشیه روز: کی روش مشت مشت قرص می خورد؛ مراقب کارلوس باشید!

آی اسپورت- کارلوس کی روش روزهای پرتلاطمی را در فوتبال ایران پشت سر گذاشته است. این مربی که بارها فریاد به آسمان سر داده و از مسوولان امکانات لازم برای تیم ملی درخواست کرده است، این روزها در هر مکان و در هر زمان یک جعبه قرص در کنار خود دارد و به فراخور اوضاع و احوال خود مشت مشت قرص می خورد. او البته گاها رفتارهای تندی از خود بروز می دهد که همان رفتارها تیغ تیز منتقدان را علیه او می سازد اما در عین حال نمی توان منکر این مساله شد که مرد پرتغالی برای فوتبال ما حرص و جوش می خورد.

سرمربی تیم ملی این روزها در پرتغال در انتظار فراهم شدن اردویی اروپایی است اما هنوز از بابت برخی اتفاقات هفته های اخیر به شدت دلخور است. کی روش که مدت هاست از مشکل معده رنج می برد وقتی عصبانی می شود این مشکل او حادتر شده و لاجرم به قرص های پرتعداد رجوع می کند.  به گفته یکی از نزدیکان تیم ملی تعداد قرص های مصرفی کی روش طی ماه ها اخیر به شکل عجیبی زیاد شده است و او برای کم کردن درد معده باید همین عادت را دنبال کند. 

از سوی دیگر شنیده می شود که مشکلات عصبی و معده کی روش روی چشمان کارلوس تاثیرگذار بوده و حتی در آخرین نشست او با مسوولان فوتبال کشور، برخی از مدیران فدراسیون از او خواسته اند برای بیشتر نشدن مشکل چشمانش به پزشک مراجعه کند.

پس از کنار رفتن علی کفاشیان از راس فدراسیون فوتبال کی روش تعامل بیشتری با این مرکز ایجاد کرد و مهدی تاج همواره در تلاش بود تا اجازه ندهد کی روش ذهن خودش را مشغول مسایل جانبی کند. تاج در آخرین نشست خود با سرمربی تیم ملی از او می خواهد تا به خاطر حفظ سلامتی اش کمتر حرص بخورد و درگیر حواشی رایج نشود. 

با توجه به این مسایل نگرانی هایی وجود دارد و قطعا مسوولان فوتبال بهتر می دانند که اگر کی روش در چارچوب خودش قرار بگیرد ذهنش را فقط به مسایل فنی معطوف کند هم حواشی فوتبال ملی کم می شود و هم این بیماری جدی مرد پرتغالی به مرز خطر نمی رسد.

منبع: کاپ
  ۱۵  
آی اسپورت
2016-07-03 15:40:39
نظر دهید

۱۵ نظر
sh53
يكشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۵، ۱۵:۵۴
نظری کوتاه به افرادی که در راستای رسیدن به منافع شخصی علیه کیروش اظهار نظر کرده اند:
روسای ورزش: حرف شنوی محض و روحیات مصالحه گر برانکو در مقابل کیروشی که اجازه کوچکترین دخالتی را در امور تیم ملی نمی دهد. باعث ایجاد سیاست براندازی کیروش و جایگزینی برانکو شده است.
هدایتی: آرزوی مالکیت بزرگترین باشگاه ایران آرزوی کوچکی نیست. خواسته ای که دفعات قبل علیرغم حمایت پروین و عابدینی محقق نشد اما این بار و در اوضاع و احوال کنونی، همراهی با موج مخالفان پرسپولیسی تیم ملی، شاید او را به هدفش نزدیک نماید.
پروین: قرار گرفتن هدایتی در راس پرسپولیس موضع او را در راستای بازگشت مجدد و قدرتمندانه در راس باشگاه پرسپولیس تقویت می کند. هدایتی و پروین تجربه همکاری مدیریتی هر چند ناموفق در استیل آذین را داشته اند.
برانکو: آرزوی رسیدن مجدد به راس کادر فنی تیم ملی او را وا داشته تا با هر ترفندی ولو اعمال غیر اخلاقی و تهمت و برانگیخته نمودن احساسات عوام و... به هدفش برسد. و در این راستا هماهگی های لازم با روسای ورزش نیز صورت پذیرفته است. روحیه ناجوانمردانه ای که از اکثر مربیان کروات سراغ داریم.
علی کریمی: حذف از کادر فنی تیم ملی، کینه شتری او را برانگیخته کرده و از طرفی با جانشینی احتمالی برانکو به جای کیروش او می تواند جایگزین برانکو در پرسپولیس شود. آرزویی که به دلیل رقابتی که با دایی دارد او را به این کار ترغیب می کند. میشه دایی تجربه سرمربی گری پرسپولیس را داشته باشد و او نه؟ (موضوعی که با جانشینی کریمی به جای باقری در حال استارت خوردن ابتدایی بود، اما با لو رفتن قضیه و رسانه ای شدن موضوع، کریمی را که به خیلی مایل است با تختی مثایسه شود از این کار منصرف نمود.)
ذوالفقارنسب: مربی بازنشسته و اقلیت مذهبی، که به قدر رفع مشکلات معیشتی او را به کار مشغول نموده اند. و در برنامه های تلوزیونی به عنوان کارشناس به ادای نقش می پردازد. خاطرمان باشد پس از فرار برانکو از تیم ملی در برنامه 90 مطابق خواسته بالادستان تمامی ارکان فدراسیون و برانکو را مورد عنایت قرار دارد و اینک در این قضیه به فراخور توان به فرامین می پردازد. دکتر کلا حرف شنو و خنثی ست. نباید از او به دل گرفت.
قلعه نویی: نیازی به بحث ندارد. و ماهیتش کاملا مشخص و مبرهن است.
مایلی کهن: نیازی به بحث ندارد. و ماهیتش کاملا مشخص و مبرهن است.
جلالی: مربی که بسیار تلاش کرد تا در فوتبال مافیایی ایران، خود را آلوده پشت پرده ها نکند. اما سر آخر اسیر جریان امواج خروشان مافیایی گشته و آن آقای معلم ساده و بی ریا جایش را به باند بازی و جریانات غیر اخلاقی داده است. او را به شرط حضور در فوتبال به گونه ای با خود همراه نموده اند. و در حالی که خیلی از مربیان شناخته شده بی تیم ماندند او می تواند امسال را نیز در پیکان سپری نماید. باید توجه داشت که ایشان از دوستان شفیق استاد مایلی کهن هستند.
-
يكشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۵، ۱۶:۰۷
اَخی! دلم کباب شد واسه این طفل معصوم!
اشکان
يكشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۵، ۱۶:۲۶
چنان میگه مشت مشت قرص میخور... انگاری چه خبررر
تو این مملکت مردم همه مریض هستن پول همون یه مشت قرص هم ندارن
کلا ملت رو جوووو سوار هستن و جو گیر میشن ... حالا با قرص های کیروش جو گیر میشن
یا قبلا طرفدارای استقلال با کیروش بد بودن الان پرسپولیس ها با کیروش بد شدن و استقلالی ها خوب شدن با کیروش
تمام این بدبختیها سر بی عرضگی مدیریت حاکم بر این مملکت و فوتبال هستش
کیروش هم کاملا با فرهنگ غنی و پربار دروغ ، ریاکاری،منفعت طبی ایران آشا شد و خو گرفت و به درجه استادی مثل همه ی ما ایرانی ها رسید
فرشاد4واقعی
يكشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۵، ۱۶:۳۳
کیسه کش واسه خودت خوب داستان نوشتی اولاکه برانکوباپرسپولیس2سال دیگه قراردادداره ثانیااگه قراربودبه هدایتی تیم بدن که دیگه پارسال بایدمیدادن که تومزایده برنده شددرباره علی پروین اگه میگی وقتی اون زمانی که سرداروبرداشتن جاش علی پروینوگذاشتن هدایتی هیچ کمکی به پروین نکرداین یعنی دیکه باپروین دوستی فوتبالی نداره درباره علی کریمی که حرف مفت داری میزنی چون خودش کشیدکنارازدستیاری بعدشم کلاهمه این مسائل به کناراگه منصوریان مربی تیمتون نبودوجاش قلعه نویی بودبازم میومدی اینهمه متن طولانی بنویسی واسه حمایت ازکی روش؟4444
سجاد
يكشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۵، ۱۶:۴۰
دوست عزیز این همه داستان سرایی برای چه؟ همه متوجه شدند شما از شیفتگان مرد چشم ابی هستید که اگر فرصت داشتید نام هزاران نَفَر را پشت بند این أسامی ردیف می کردید و البته به هر کدام یک انگ می چسبانید !!! دوست عزیز خواسته مربیان باشگاهی ایران غیر منطقی بود؟ من و شما خوب می دانیم برای لیگی که با ادا و أصول های کیروش قرار است به فنا برود نهایتا یک یا دو بازیکن به ترکیب اصلی می رسند و بقیه در حد زینتی دکور نیمکت باقی می مانند و آلبته پز جوان گرایی!!! در کجای دنیا سرمربی تیّم ملی در جزئیترین أمور فدراسیون دخالت می کند ؟ چند سال است که هر روز استعفا می دهد؟ نه برادر اینگونه رفتار و پرخاش نشانه شجاعت نیست بلکه قلدری مرد پرتغالی را می رساند ، دیگر خسته شده ایم از بس ایران و ایرانی را تحقیر کرد این بار دیگر در جواب استعفایش یک صدا می گوییم برو به سلامت مرد مدعی
اسمان
يكشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۵، ۱۷:۰۰
برادراولا خدا شفابده دوماایشون داره کارمیکنه وپول کلان میگیره.که اکثرمربیان حاضر در اروپا اندازه ایشون پول نمیگیرن.سوما ایشون به ملت ایران بدیده تحقیر نگاه میکنه.
-
يكشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۵، ۱۷:۳۲
مظلوم نمایی شروع شد! آقا جان برای فرار از #جهنم آزادی یک راه بیشتر وجود نداره .معدزت خواهی از تماشاگران پرسپولیس و برانکو. خط زدن رضاییان و طارمی. وگرنه کاری میکنیم که انقدر قرص بخوره که بره اون دنیا. هاهاها
-
يكشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۵، ۱۸:۰۲
اینکه کیروش به کارش حساسه و نسبت به کارش تعهد و تعصب قراوانی داره واضح و قابل ستایشه ولی این دلیل نمیشه که در برابر درخواست های گاها غیر منطقی او همه کوتاه بیان
ارش
يكشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۵، ۱۸:۱۲
خیلی دوست داشتم بمونه و باعث افتخار ایران بشه.ولی مردم ایران قدرچیزهایی که دارن نمیدونن .و بعد از ازدست دادن تازه یادشون میاددر مورداون دوران حسرت بخورن.مثل شاه.خاتمی و... یا درهمین فوتبال ایویچ.باید حتما یه کاربلد و زمین بزنن و بعد بشینن حسرت بخورن .خیلی دوست دارم الان کیروش استعفا بده تا قبل از اینکه مسولان و عوام فریبان مثل هدایتی و .... باعث شکستش بشن.برو کیروش مردم لیاقت تو ندارن
-
يكشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۵، ۱۸:۴۱
خدا رگ و ریشه گودرزی و اسدیو خشک کنه ایشالا
علی سینز و بانو برانکو
يكشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۵، ۱۹:۱۰
این لنگیون بی جام اصلا ادم نیستن این کی روش بی چاره دو سه ماه پیش مریض بود
حرف حساب
يكشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۵، ۱۹:۲۹
sh53 لطفا چرت نگو!! فرهنگ گند ما ایرانی هاست که جنلتمن و اهل تعامل بودن رو مساوی حرف شنوی و بی عرضگی میدونه! در عوض لات بازی و عربده کشی میشه لیاقت و شجاعت!! من خودم از طرفداران کیروش بودم و همیشه یه امثال مایلی کهن و مربیان بیسواد دیگر حمله میکردم! ولی کیروش هیچ حد و مرزی نداره از دخالت تو امور باشگاهها و تا کل کل های بی منطق و بی پایانش! به درک که هرچی سرش میاد خلایق هرچه لایق و به درک که تیم ملی نتیجه نگیره! دیگی که برای ما نجوشه بذار سر سگ توش بجوشه!!
علی پرسپولیسی
يكشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۵، ۲۲:۱۱
این چه وضعیه؟ طرف نظر میده ۵۰ خط و شما هم درج میکنید؟ هیچ سایتی تو دنیا اینطوری نیست.
اشکان
دوشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۵، ۰۰:۲۵
sh53 خدایی خیلی اسکولی
برو دلقک
Mohammad
دوشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۵، ۱۰:۴۶
اینکه جلال حسینی نخوای و بندازن بهت،اینکه هاشمیان و نخوای مجبورت کنن ، اینکه از ترس از دست دادن شغلت هر چی رئیست گفت گوش کنی نمیشه جنتلمن بودن،میشه بی عرضه گی و ترسو بودن،من هم موافق رفتن کیروش هستم ، مردم ما لیاقت کیروش ندارن،حد مردم ما قطبی و قلعه نوعی و مایلی کهن و نهایتش برانکو هست،تازه همون هم از ایران فراری دادن همین مردم،لیاقت مردم ما در حدً همین برانکو هست که نشون داده با پرسپولیس بلده چطور مقابل تیمهای عربی تحقیر بشه،تیم ملی همه مردم ایران هم باید قربانی این دو تا تیم مردم پایتخت بشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر