فهرست
قابل توجه علی دایی:سیدصالحی،عباس زاده وحاتمی به اندازه انصاری فرد گل نزدند!
قابل توجه علی دایی:سیدصالحی،عباس زاده وحاتمی به اندازه انصاری فرد گل نزدند!

قابل توجه علی دایی:سیدصالحی،عباس زاده وحاتمی به اندازه انصاری فرد گل نزدند!

آی اسپورت – در فصل نقل و انتقالات لیگ سیزدهم علی دایی بعد از پذیفتن سرمربیگری پرسپولیس در اقدامی عجیب کریم انصاری فرد را نخواست تا  مهاجم جوان اردبیلی که توسط همین علی دایی به سایپا آمده  و در این تیم رشد کرده بود با سرخوردگی راهی تبریز و تراکتورسازی شود.
کریم انصاری فرد که در فصل اول حضور در پرسپولیس  و در نیم فصل اول تا حدودی مورد بی مهری مانوئل ژوزه قرار گرفته بود در نیم فصل دوم با اعتماد عجیب یحیی گل محمدی مواجه شد اما در پایان فقط آمار  8 گل زده  در 1718 دقیقه مسابقه را بر جای گذاشت که با توجه به انتظاراتی که از او وجود داشت راضی کننده نبود.
البته انصاری فرد سه گل هم در جام حذفی زد و 5 پاس گل در لیگ داد اما این آمار با توجه به سابقه آقای گلی کریم در سایپا و ملی پوش بودن او برای هوادار پرسپولیس راضی کننده نبود.با این حال همین هوادار می دانست که این مهاجم حالا 24 ساله در فصل دوم حضورش در پرسپولیس می تواند کارایی بیشتری داشته باشد و آمار بسیار بهتری را بر جای بگذارد که دایی او را نخواست و انصاری فرد که بین هواداران پرسپولیس محبوبیت زیادی داشت سر از تراکتورسازی در آورد.
هر چند گلزنی در تراکتورسازی  راحت از پرسپولیس به نظر می رسد( به خاطر فشار رسانه ها،جو سنگین پرسپولیس و سختگیری بیشترمدافعان حریف ) اما آمار این فصل  انصاری فرد مشخص می کند که دایی در مورد او اشتباه کرد چرا که این مهاجم جوان در فصل دوم حضورش در پرسپولیس با استفاده از شناختش نشبتش به جو باشگاه ، کاستن از فشارهای وارده و البته حمایت و بهره بردن از پاس های هافبک های خلاقی مثل صادقیان و خلعتبری  می توانست  گل های بیشتری به ثمر رسانده و عنصر مهمی در راه قهرمانی پرسپولیس باشد .
کریم انصاری فرد امسال با پیراهن شماره 11 تیمش از همان ابتدا تا انتهای فصل گزینه مورد اعتماد  مجید جلالی و بعد از آن تونی اولیویرا در خط حمله بود  و در 2346 دقیقه بازی  و حضور در 28 مسابقه در لیگ 14 گل زد و آقای گل شد  اما نکته جالب  اینجاست که 4 مهاجم نوک  امسال پرسپولیس و دستچین شده توسط علی دایی یعنی سیدمهدی سیدصالحی ،محمد عباس زاده،یونس شاکری  فرزاد حاتمی روی هم رفته 12 گل به ثمر رساندند که دو تا کمتر از مجموع گل های انصاری فرد در لیگ سیزدهم است.
سیدصالحی با 6 گل در 2052 دقیقه،عباس زاده  با 5 گل در 619 دقیقه و فرزاد حاتمی  با یک گل در 149 دقیقه بازی مهاجمان نوک گلزن پرسپولیس در این فصل بودند .یونس شاکری هم که در نیم فصل اول دقایقی کوتاه برای تیمش بازی کرد در لیگ گل نزد و تنها در جام حذفی دروازه تیم فعلی اش پدپده  شاندیز را باز کرد.

آیا علی دایی حالا بابت از دست دادن کریم انصاری فرد حسرت نمی خورد یا همچنان سر حرفش  مانده که انصاری فرد به درد پرسپولیس نمی خورد و امثال سیدصالحی و حاتمی بیشتر به کارش می آیند؟ بعید می دانیم او اهل حسرت خوردن باشد!

     
آی اسپورت
2014-04-13 16:43:20
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر