فهرست
کمیته اخلاق: می‌توانیم به قضیه اشکان ورود کنیم!
کمیته اخلاق: می‌توانیم به قضیه اشکان ورود کنیم!

کمیته اخلاق: می‌توانیم به قضیه اشکان ورود کنیم!

آی اسپورت- خبر اشکان دژاگه و دستگیری او شاید برای اهالی فوتبال خیلی خبر مهمی نبود اما مطمئنا برای کمیته اخلاق که این روزها حسابی سرش خلوت است می‌تواند مهم باشد. به همین دلیل است که تنها چند ساعت بعد از اعلام این خبر آنها به این قضیه واکنش نشان دادند! محجبوب افراسیابی در این مورد گفت:«موضوع پیش آمده برای اشکان دژاگه را پیگیری می کنیم.بنده مرخصی هستم و در تهران به سر نمی برم و این موضوع را همین الان ازشما می شنوم. لذا باید ببینیم چه  اتفاقی افتاده است.مسلما این مساله از طریق فدراسیون و کمیته اخلاق پیگیری خواهد شد.»
افراسیابی در پایان در پاسخ به این سوال که آیا کمیته اخلاق می تواند به بحث دژاگه با توجه به اینکه در خارج از کشور دستگیر شده است ورود کند، گفت:« بله. ایشان بازیکن ملی است و به همین دلیل هیچ منعی برای کمیته اخلاق وجود ندارد و ما می توانیم این موضوع را بررسی نماییم.»
کدخبر:9403
  ۵  
آی اسپورت
2016-07-03 19:27:49
نظر دهید

۵ نظر
-
يكشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۵، ۲۰:۰۲
کی به کارای شما رسیدگی کنه.تو خودت ینی نخوردی تا حالا.خجالت بکشید بابا.با مردم چیکار دارید؟زوری میخوای طرف رو ببری بهشت.کمیته ای که اصلا وجودش تو قوانین پیش بینی نشده و تو عضوش باشی جی میخواد بشه.زندگی شخصی هر شخص به خودش مربوطه.ما ایرانیا خیلی بدبختیم.
Ali
يكشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۵، ۲۰:۳۳
بابا اون یک خلافی کرده اونجا متناسب باهاش مجازات میشه دیگه، شماها دیگه نمی خواد نخود هر آش بشین
-
يكشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۵، ۲۲:۰۱
شما نباید غلطی بکنین ولی انصافا وقتی سید جلال هست این نباید کاپیتان باشه
-
يكشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۵، ۲۲:۰۷
اساساً کمیته اى تحت این عنوان در ساختار فیفا و هیچکدام از فدراسیون هاى ملى وجود نداره
ارتش سرخ
دوشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۵، ۰۱:۳۷
باید با تمام بازیکنان فوتبال و بازیگران سینما که مرتکب خلاف میشوند به شدت برخورد کنند و به صورت علنی و شفاف به مردم گزارش کنند تا آبروی این افراد بزود و درس عبرتی بشود برای دیگران
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر