فهرست
انصاری کنار کاوه به جای سجاد
انصاری کنار کاوه به جای سجاد

انصاری کنار کاوه به جای سجاد

آی اسپورت- علیرضا منصوریان برای استقلال لیگ شانزدهم روی زوج سجاد شهباززاده و کاوه رضایی در خط حمله حساب کرده بود. حضور شهباززاده در ترکیه اما همه برنامه های او را به هم ریخت.
در بازی تدارکاتی با تیم امیدها، آرش افشین به عنوان زوج رضایی در خط حمله بازی کرد و نمایش خوبی نداشت. مشکل افشین این است که به دلیل دوری طولانی مدت، هنوز به طور کامل آماده نیست ضمن اینکه از نظر بدنی هم همیشه پتانسیل مصدوم شدن را دارد. افشین برابر امید استقلال فقط یک ضربه به تیر زد درحالیکه رضایی دو گل زد و یک گل ساخت و رحمانی و باقری و غفوری هم عملکرد خوبی داشتند.
منصوریان روی علی قربانی هم به عنوان بازیکن ثابت، فعلا نظر ندارد. قربانی در نفت هم وقتی به عنوان بازیکن تعویضی وارد زمین می شد، عملکرد بهتری داشت. درحقیقت او را می توان ژوکر منصوریان روی نیمکت لقب داد.
برنامه کادر فنی استقلال در اردوی ارمنستان، ایجاد هماهنگی بین رضایی و انصاری است. بهترین بازیهای جابر انصاری در لیگ چهاردهم با پیراهن گسترش فولاد بود که 9 گل زد. او در این تیم، مهاجم بود ولی نه مهاجم هدف. منصوریان هم می خواهد انصاری در لیگ شانزدهم همین نقش را ایفا کند. با توجه به آمادگی محسن کریمی و یعقوب کریمی برای بازی در سمت چپ خط هافبک، دغدغه ای بابت یک خط جلوتر بردن انصاری وجود ندارد.
     
آی اسپورت
2016-07-03 19:37:23
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر