فهرست
سیمئونه: بازی به بازی پیش می رویم
سیمئونه: بازی به بازی پیش می رویم

سیمئونه: بازی به بازی پیش می رویم

آی اسپورت  - دیگو سیمئونه سرمربی تیم اتلتیکو مادرید اکید کرده است بازیکنان اتلتیکو مادرید باید در لحظه زندگی کنند نباید به بازی دیگری به جز بازی با ختافه فکر کنند.

"لوس کولکونروس" می تواند با برد برابر ختافه فاصله را با تیم رئال مادرید به سه امتیاز افزایش دهند. در صورتی که اتلتی بتواند در رقابت های لالیگا قهرمان شود این اولین قهرمانی آن ها از سال 1996 خواهد بود.

سیمئونه در اینباره گفت:«ما بایداز این اتفاقت لذت ببریم. چهار تیم اسپانیایی در مرحله ی نیمه نهایی رقابت های اروپایی هستند وما سعی می کنیم در لیگ بالاتر از سایرین قرار بگیریم.»

«ما در لیگ رقابت خوبی با سایر تیم ها داریم. همانطور که گفته ام لیگ برای ما بسیار مهم است و امروز ما بازی مهمی با حریفی سرسخت پیش و داریم. می دانیم که همیشه باید بجنگیم و ما روی بازی های خودمان تمرکز داریم.»

«زمان درحال گذشتن است و شما باید بدانید چگونه آن را مدیریت کنید. این به خودمان وابسته است که چکونه تیمی در زمین باشیم. ما چهار روز برای ریکاوری زمان داشته ایم و امشب خواهیم دید آیا تغییری داشته ایم یا نه. ما بازی به بازی پیش می رویم و برایمان مهم است در لحظه زندگی کنیم.»

     
آی اسپورت
2014-04-13 17:04:58
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر