فهرست

درباره ادعای وریا: رضاییان راست می گفت؟

آی اسپورت - رامین رضاییان بعد از جدایی اش از پرسپولیس و حضور در ریز اسپور ترکیه، در مصاحبه ای مدعی شد که یکی از دلایل او برای رفتن از پرسپولیس مذاکره این باشگاه با وریا غفوری بوده است( البته رضاییان از بازیکنی نام نبرد اما بعدا مشخص شد که منظور او رقیبش در تیم ملی بوده).
پرسپولیس خیلی زود به ادعای رضاییان واکنش نشان داد و ترکاشوند در مصاحبه ای مدعی شد که این باشگاه اصلا با غفوری مذاکره نکرده و با داشتن رضاییان و همچنین ماهینی، هیچ دلیل منطقی برای مذاکره با بازیکن سابق سپاهان نداشته.
حالا وریا در تازه ترین اظهار نظرش اعلام کرده که پرسپولیس سراغ او آمده و صحبتهایی با او داشته اما این بازیکن به آنها جواب رد داده است. به نظرتان در این ماجرا چه کسی راست می گوید؟


کد خبر: 9408
  ۷  
آی اسپورت
2016-07-04 06:23:25
نظر دهید
۷ نظر
-
دوشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۵، ۰۶:۳۹
خنگی یا خودتو زدی به خنگی؟؟
منظور وریا این بوده که چند وقت اخیر که دیگه محرز شد رضاییان رفته ترکیه، پرسپولیس باهاش که هنوز با استقلال ثبت نکرده بود مذاکره میکنه که ببینه نظرش عوض میشه یا نه؟!
اخه کاوه رضایی همه رو بدبین کرده!!!
افتاددددددد؟؟؟!!!
منظور این موقع هست استاد! نه وقتی هنوز رامین نرفته بود
-
دوشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۵، ۰۶:۵۰
خواهشا مصاحبه هارو درست بخونید وریا گفته بعد از اینکه رضاییان رفته پرسپولیس باهاش تماس گرفته
حمیدرضا
دوشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۵، ۰۷:۵۶
هیچکدوم چون پرسپولیس پیشنهاد داده اما نه قبلا بلکه بعداز قرارداد رضاییان با تیم ترکیه ای و وریا هم برای بالا بردن خودش داره بازی رو شلوغش میکنه اینکه یکی به من زنگ بزنه و بگه از پرسپولیس برات پیشنهاد دارم یعنی اثبات ادعا؟
-
دوشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۵، ۰۹:۳۶
متاسّفم ، چرا در خدمت " خیانت " هستید؟ اوّلاً خود وریا تأیید کرد تماس پرسپولیس مربوط به بعد از رفتن رضاییان به تیم " ریزه " بوده ،"ثانیاً حتّى اگر در ابتداى نقل و انتقالات هم مذاکره میشد چیز عجیبى نبوده ، پرسپولیس امسال در سه جام همزمان حضور دارد وطبعاً نیازمند به بازیکنان مکفى در هر پست ،است ، پس لطفاً خیانت را توجیه نفرمایید
علی کچـــل
دوشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۵، ۱۱:۰۱
یه سوال بازیکنی تو ایران هست که تو فصل نقل انتقالات از پرسپولیس پیشنهاد نداشته باشه ؟؟؟؟
Mojtaba
دوشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۵، ۱۱:۲۰
رضاییان و وریا راس میگن ترکاشوند دروغگو طارمی هم گف دروغ زیاد میگه این یارو
مشروح
دوشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۵، ۱۱:۳۷
خوب از کجا معلوم وریا راست بگه؟ مشخصه که وقتی پرسپولیس 2 تا ملی پوش داره هیچ وقت سراغ شخص دیگه نمیره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر