فهرست
نگرانی رسانه‌های آلمان از برخورد با دژاگه در ایران
نگرانی رسانه‌های آلمان از برخورد با دژاگه در ایران

نگرانی رسانه‌های آلمان از برخورد با دژاگه در ایران

آی اسپورت - روز گذشته بود که خبر توقف خودروی اشکان دژاگه توسط پلیس آلمان و ضبط گواهینامه کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران به خاطر رانندگی بعد از مصرف الکل رسانه‌ای شد. یک سایت آلمانی در تشریح جزئیات این اتفاق نوشت: «اشکان دژاگه به صورت کاملا مشخصی با سرعت بالایی با اتومبیل خود در حال رانندگی بود. زمانی که پلیس او را در ساعت ۸:۳۰ صبح متوقف کرد، از او تست الکل گرفته شد که این تست مثبت بود.»
 
در ادامه این گزارش آمده است: «دژاگه زمانی به خاطر خالکوبی‌هایش در ایران تحت فشار بود. حالا واکنش‌ها به این اتفاق در ایران چگونه خواهد بود؟ اشکان دژاگه در حال حاضر بازیکن تیم العربی قطر است. او بعد از پیروزی تیم ملی فوتبال آلمان برابر ایتالیا در جام ملتهای اروپا به یک کلوپ رفت تا این پیروزی را جشن بگیرد و صبح زود این کلوپ را ترک کرد ... گواهینامه دژاگه به سرعت ضبط شد چرا که او از دادن نمونه خونی خودداری کرد.»
 
در بخش پایانی این گزارش هم به خالکوبی‌های دژاگه و دردسرهایش در ایران اشاره شده است: « در سال ۲۰۱۵ دژاگه از سوی کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال ایران به خاطر خالکوبی‌هایش تحت فشار بود و هنوز مشخص نیست به این اقدام این بازیکن چه واکنشی نشان داده خواهد شد. دژاگه در سال ۲۰۰۷ بازیکن تیم زیر ۲۱ سال آلمان بود که از بازی مقابل اسرائیل خودداری کرده بود.»

منبع: مهر
  ۳  
آی اسپورت
2016-07-04 09:23:57
نظر دهید

۳ نظر
مایلی کودن
دوشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۵، ۰۹:۵۴
من فکر کنم کیروش بهش گفته این کارو بکن که محروم بشه
دیروز هم کیروش دستور بمب گذاری بغداد رو صادر کرد
همه اینا سندش هست
ارتش سرخ
دوشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۵، ۱۳:۲۱
باید با تمام بازیکنان فوتبال و بازیگران سینما که مرتکب خلاف میشوند به شدت برخورد کنند و به صورت علنی و شفاف به مردم گزارش کنند تا آبروی این افراد برود و درس عبرتی بشود برای دیگران
-
دوشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۵، ۱۶:۲۱
جناب ارتش سرخ میخواید هر ایرانی در هر جای دنیا مرتکب اعمال مخالف با قوانین داخلی ایران شد موقع برگشتن بگیرن دادگاهیش کنن ؟
دژاگه در آلمان مرتکب تخلف شده مطابق با قوانین آلمان جریمه میشه والسلام این قضیه اینقدر بزرگ کردن نداره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر