فهرست
آشنایی با شماره یک‌های لیگ برتر؛ معمای بزرگِ استقلال خوزستان
آشنایی با شماره یک‌های لیگ برتر؛ معمای بزرگِ استقلال خوزستان

آشنایی با شماره یک‌های لیگ برتر؛ معمای بزرگِ استقلال خوزستان

آی اسپورت - در فصل گذشته چند تیم شدیدا از نداشتن گلر مطمئن ضربه خوردند. بی دلیل نبود که تیم هایی مثل پرسپولیس، صبا، سپاهان، گسترش فولاد و... خرید گلر را در صدر خریدهای خود قرار دادند. حالا با ماندن حامد لک در صبا تکلیف دروازه اکثر تیم های لیگ برتری مشخص شده است.
 
استقلال خوزستان: این تیم پس از جدایی شوک فرناندو ده خسوس به دنبال وحید شیخ ویسی دروازه‌بان فصل قبل نفت تهران بود که این انتقال به سرانجام نرسید. قهرمان لیگ برتر شدیدا به خرید یک دروازه بان مطمئن نیاز دارد، شاید آنها دوباره به گلر خارجی روی بیاورند.
 
پرسپولیس: علیرضا بیرانوند
 
استقلال تهران: مهدی رحمتی
 
تراکتورسازی تبریز: محمدرضا اخباری
 
ذوب آهن: رشید مظاهری
 
صبا: علی دایی ابتدا محسن فروزان را به خدمت گرفت، اما پس از رفتن دایی، فروزان هم راهی خونه به خونه شد و حالا حامد لک دروازه بان اول این تیم است.
 
سایپا: حامد فلاح زاده
 
گسترش فولاد: فرناندو ده خسوس
 
سپاهان: ویسی با خرید یک دروازه‌بان برزیلی به نام اولیویرا و کنار گذاشتن رحمان احمدی و شهاب گردان مشخص کرد این بار هم در تیمش به یک برزیلی اعتماد می کند. باید دید این ریسک ویسی جواب می دهد.
 
ماشین سازی: تیاگو سانتوس برزیلی شماره یک این تیم خواهد بود.
 
نفت آبادان: نفت با حسن هوری صعود کرد باید دید در لیگ برتر هم این دروازه‌بان قدیمی شماره یک خواهد بود. آنها فعلا یک گلر خوب گرفتند، عقیل اعتمادی که سابقه بازی در تراکتورسازی را دارد. گفته می شود وحید طالب لو هم در راه آبادان است.
 
پیکان: رحمان احمدی
 
فولاد: با جدایی علی سلیمی، مهرداد طهماسبی دروازه‌بان اول فولاد خواهد بود. هر چند که احتمال خرید دروازه بان دیگری هم وجود دارد.
 
پدیده: مجتبی روشنگر شماره یک پدیده در فصل قبل بوده است، اما با آمدن شهاب گردان احتمالا گردان دروازه بان اول پدیده خواهد بود.
 
مشهد: در فصل قبل فرهاد کاظمی از محمد ناصری و محمدحسین عین افشار استفاده کرد، این تیم یک دروازه بان برزیلی به نام آندره نازاریو گرفته و احتمالا او گلر اول این تیم باشد. با این حساب سه تیم لیگ برتر گلر برزیلی خواهند داشت.
 
نفت تهران: احتمالا وحید شیخ ویسی دروازه بان اول این تیم خواهد بود.

منبع: وبسایت برنامه 90
     
آی اسپورت
2016-07-04 11:47:24
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر