فهرست
دلیل افت پرسپولیس در نقل و انتقالات: کنار نیامدن با ایجنت‌ها
دلیل افت پرسپولیس در نقل و انتقالات: کنار نیامدن با ایجنت‌ها

دلیل افت پرسپولیس در نقل و انتقالات: کنار نیامدن با ایجنت‌ها

آی اسپورت - مسئولان باشگاه پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات سخت‌ترین راه ممکن را برای جذب بازیکن در نظر گرفتند. آنها در همان روز اول، قرارداد علیرضا بیرانوند را بستند. بیرانوند شخصاً و قلباً دوست داشت به پرسپولیس بیاید و همین اتفاق هم افتاد. سیدجلال حسینی هم با همین شکل و سیاق پرسپولیسی شد و خودش می‌خواست برگردد. سپس قراردادی با ساسان انصاری بستند در حالی که هیچ‌کس فکرش را نمی‌کرد ساسان اصلاً در لیست سرخپوشان باشد. قرارداد بعدی با وحید امیری منعقد شد در حالی که همه منابع خبری تأیید می‌کنند بخشی از پول او توسط یک هوادار پرداخت شده بود. در نهایت محمدامین آرام‌طبع پنجمین بازیکنی بود که پرسپولیسی شد. آرام‌طبع آنقدرها هم خرید جذابی نبود که به عنوان یک ستاره، به پرسپولیس بیاید و حضورش در این تیم سر و صدایی به پا کند به خصوص که او 30 سال دارد و دیگر جوان نیست.
 
بعد از این اتفاق، پرسپولیسی‌ها چند بازیکن سرشناس را از دست دادند‌‌‌؛ کاوه رضایی، سروش رفیعی، شجاع خلیل‌زاده، مهدی طارمی، رامین رضاییان، محمدحسین کنعانی زادگان و... دلیل این امر کاملاً روشن است. مدیران پرسپولیس نتوانستند با ایجنت‌ها کنار بیایند. تعدادی از بازیکنانی که با باشگاه به توافق نرسیدند، در این مورد گفتند: «یکی از مدیران باشگاه به ما می‌گفت شما امروز قرارداد را ببند، بعداً همدیگر را می‌بینیم. این مسائل یعنی تهدید، انگار ما می‌خواستیم برای جنگ و دعوا با باشگاه قرارداد ببندیم. اگر قرارداد بستیم و دو روز دیگر ما را جریمه کنند چه؟» بعد از رخ دادن این اتفاقات، ایجنت‌ها متوجه شدند معرفی بازیکن به مدیران باشگاه با این لحن کار درستی نیست چون نه بازیکن دوست دارد با این شکل و شمایل پرسپولیسی شود و نه ایجنت‌ها می‌توانند راحت، حرف‌هایشان را بزنند.
 
اگر می‌بینید باشگاه نتوانست کارنامه موفقی از خود در راستای جذب بازیکنان تأثیرگذار برجای بگذارد و هنوز در پست‌های کلیدی از جمله دفاع وسط، دفاع راست، هافبک طراح، وینگر راست و مهاجم نوک دچار مشکل است، به همین خاطر بود.

منبع:خبر ورزشی
  ۹  
آی اسپورت
2016-07-04 11:55:54
نظر دهید

۹ نظر
-
دوشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۵، ۱۲:۱۰
همه اینا زیر از کیروشه! مدیران پرسپولیس در حد زئال مادرید کار بلد هستن!!
-
دوشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۵، ۱۲:۲۳
بجز نوک همه چی داریم. هم وینگر داریم هم طراح . شما بویی از پستهای فوتبال بردی عزیزم.
a
دوشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۵، ۱۲:۳۸
ممنون که روشنمون کردی که به خاطر دعوای برانکو وکیروش نبوده!!!!!!!
-
دوشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۵، ۱۲:۴۱
این حرف دلال هاست چرا چون خواستن دستشون کوتاه بشه
-
دوشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۵، ۱۳:۲۸
در مورد اون دو تا نخاله که اونا جواب ایجنت خودشون رو هم ندادن. کلا این چیزی که نوشتین عمومیت نداره. یه چیزی نوشتین دیگه
matt1982
دوشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۵، ۱۴:۰۵
عجب دوره زمونه ای شده! مگه این آقای منصوریان خودش ناموس نداره؟ یعنی چی که به فرناز گفته به بختیار شماره بده؟ اونم تو روزنامه ها. زشته آقا O.o
Mojtaba
دوشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۵، ۱۴:۱۰
در حد رئال کار بلدن
-
دوشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۵، ۱۴:۱۶
منبع خبر،خبر ورزشیه! روزنامه سراسر دروغ و شایعه!!
علی سینز و بانو برانکو
دوشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۵، ۱۷:۰۰
خبر رو نخوندم ولی در هر صورت لنگی سوراخه 44449999
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر