فهرست
سرمربی احتمالی پرسپولیس؛ رفیق برانکو و بدون افتخار!
سرمربی احتمالی پرسپولیس؛ رفیق برانکو و بدون افتخار!

سرمربی احتمالی پرسپولیس؛ رفیق برانکو و بدون افتخار!

آی اسپورت - پس از جدایی برانکو ایوانکوویچ کروات از تیم فوتبال پرسپولیس، نام گزینه‌های زیادی برای جانشینی این مربی اعلام شد که جدی‌ترین آن آنته چاچیچ ۶۵ ساله است. او سابقه هدایت تیم ملی کرواسی را پیش از حضور زلاتکو دالیچ داشته و کارنامه مربیگری خوبی دارد، اما نتوانسته جام‌های زیادی کسب کند و به همین دلیل هواداران تیم سرخپوش علاقه ندارند تا او سرمربی تیم شان شود.

چاچیچ مربیگری را از سال ۱۹۸۶ آغاز کرد و روز‌های بسیار خوب و تلخی را در پست مربیگری سپری کرد. او در تیم‌های اینتر زاپرشیچ، لوکوموتیو، دینامو زاگرب و... مربیگری کرد و موفق شد در سطوح مختلف لیگ کشورش، قهرمانی را تجربه کند. چاچیچ در سال ۲۰۱۲ موفق شد با دیناموزاگرب در لیگ کرواسی دبل کند و همچنین سابقه کار در تیم ملی کرواسی را دارد.

طبق شنیده‌ها چاچیچ از دوستان برانکو محسوب می‌شود و رابطه خوبی با سرمربی سابق پرسپولیس دارد. او با برانکو در باشگاه دیناموزاگرب فعالیت کرده و گزینه معرفی شده از سوی برانکو برای هدایت پرسپولیس است.

لازم به ذکر است، آخرین دوران مربیگری او به تیم ملی کرواسی بازمی گردد که پس از اخراج نیکو کواچ، وی جای سرمربی کنونی بایرن را گرفت و موفق شد به یورو ۲۰۱۶ راه پیدا کند. کرواسی با چاچیچ موفق شد در جام ملت‌های اروپا اسپانیا را شکست دهد و به عنوان سرگروه به مرحله حذفی برود، اما در مرحله یک هشتم نهایی کروات‌ها مغلوب کریستیانو رونالدو و تیم ملی پرتغال شدند و از دور رقابت‌ها کنار رفتند. نکته قابل توجه این است که او هیچ گاه در فوتبال آسیا مربیگری نکرده است.

۴ ۲  
آی اسپورت
2019-06-23 22:54:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
امیرعباس
يكشنبه ۲ تیر ۱۳۹۸، ۲۳:۰۷
واکنون درنوردیدن مرزهای جدید دلالی توسط پروفسور !!
۶
احسان
دوشنبه ۳ تیر ۱۳۹۸، ۰۰:۲۶
دلال فقط شو من مو دار ( شفر ) که سندهای دلالیش دست خطیر هست و در یک اتفاق عجیب کمیته اخلاق سکوت محض کرده. دقت کردید از زمان مدیریت فتحی که قبلا رئیس کمیته انضباطی بوده و الانم داره فسخ قرارداد های بازیکنو با بوس انجام میده ( ما هم باور کردیم ) یک خط حکم علیه کیسه نوشته نشده؟ صیاد و آقایی انگشت گیت، هیچ اتفاقی نیافتاد ، قاعدگی مست و قتل ! هیچ اتفاقی نیافتاد ؛ مشت های منشا ، هیچ اتفاقی نیافتاد ، دلالی شفر ! هیچ اتفاقی نیافتتد.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر