فهرست
جزئیات درگذشت انصاریان؛ دیر شده بود
جزئیات درگذشت انصاریان؛ دیر شده بود

جزئیات درگذشت انصاریان؛ دیر شده بود

آی اسپورت - علی انصاریان مدافع پیشین تیم فوتبال پرسپولیس که مدت کوتاهی را هم برای استقلال بازی کرد به دلیل ابتلا به ویروس کرونا امروز چهارشنبه در سن ۴۳ سالگی جان به جان آفرین تسلیم کرد. دکتر هاشمیان پس از درگذشت علی انصاریان گفت: آن مرحوم روز دوم بهمن ماه پس از چند روز درمان در خانه به بیمارستان مراجعه کرد و با وجود همه تلاش‌هایی که برای درمانش صورت گرفت اما در نهایت ساعت ۱۶:۱۵ دقیقه امروز چهارشنبه ۱۵ بهمن ماه ایشان را از دست دادیم.

پزشک معالج انصاریان در مورد جزئیات دلایل مرگ او گفت: دیر مراجعه کردن به بیمارستان برای علی دردسر شد و ریه‌هایش را به شدت با مشکل مواجه کرد. تصویر ریه‌اش در روزهای ابتدایی پیام‌های خوبی نداشت و تلاش‌ها برای بهبود شرایطش ثمر نداد. به مادر گرامی شان و ملت ایران تسلیت می‌گوییم. روز ناراحت کننده برای کشور ما و همه عزیزان و هنرمندان بود.

هاشمیان با هشدار به مردم برای رعایت کردن بیشتر پروتکل‌های بهداشتی گفت: علی انصاریان می‌توانست در فوتبال ۱۲۰ دقیقه را بدون مشکل بدود اما به خاطر درگیری با این ویروس و دیر مراجعه کردن به بیمارستان شرایط خیلی سختی داشت و برای نفس کشیدن اذیت می‌شد. از مردم می‌خواهیم که بیشتر از گذشته کرونا را جدی بگیرند.

۸ ۱  
آی اسپورت
2021-02-03 20:21:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
فرهاد
جمعه ۱۷ بهمن ۱۳۹۹، ۱۴:۳۰
اتفاقا میگفتند میناوند دیروز مراجعه کرده بود و انصاریان زود. مصاحبه دکتر هاشیمان این بود که چرا حال انصاریان بهتر است گفته بود چون انصاریان زود مراجعه کرده بود . پس الکی هر خبری را منتشر نکنید مثل خبر دو روز قبل که گفتیتد انصاریان به هوش امده که کامنت گذاشتم که چرت و پرت بی سند را منتشر نکنید باز همین همین اخبار غیر علمی و خنده دار را منتشر میکنید واقعا دیپلم دارید یا ندارید؟ این ویروس دارویی ندارد و زود هم مراجعه کرده بود فایده ای نداشت. انهایی هم که نجات پیدا میکنند نوع ویروس متفاوت است
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر