فهرست
برانکو در کنفرانس؛ برف؟ دنبال بهانه نبودم
برانکو در کنفرانس؛ برف؟ دنبال بهانه نبودم

برانکو در کنفرانس؛ برف؟ دنبال بهانه نبودم

آی اسپورت – برانکو ایوانکوویچ پس از پیروزی 2 بر صفر تیمش مقابل سپاهان خوشحال بود و سرزنده. تیم او یکی دیگر از بازی‌های سختش را با پیروزی پشت سر گذاشته و یک گام دیگر به قهرمانی لیگ هفدهم نزدیک شده است. حرف‌های برانکو را در نشست خبری بعد از بازی بخوانید:

حق سپاهان این جایگاه نیست

این یک بازی دربی برای ما بود. امروز با رقیبی به نام سپاهان بازی کردیم که در 10 سال اخیر بیشترین قهرمانی را داشته است و حالا با تمام احترام به تیم‌های دیگر در کنار پرسپولیس، استقلال و تراکتورسازی جزو چهار تیم برتر ایران است، تیمی که حقش بیشتر از جایگاهی است که اکنون در آن قرار دارد. طبیعی است وقتی تیمی نمی‌تواند نتیجه بگیرد، بحرانش بیشتر می‌شود و به سختی می‌تواند خودش را از بحران بیرون بکشد. البته امیدوارم آنها بتوانند با نتیجه‌گیری شرایط‌شان را بهتر کنند.

باید کار سپاهان را در نیمه اول تمام می‌کردیم

بازی نمی‌توانست روال همیشگی‌اش را داشته باشد. این برد در این شرایط برای ما خوب بود و می‌توانست نتیجه متفاوت باشد و گل‌های بیشتری بزنیم. اگر بهتر بتوانم بگویم، ما در نیمه اول باید کار را تمام می‌کردیم. به بازیکنانم تبریک می‌گویم و از هواداران تشکر می‌کنم بابت تشویق‌ها و حمایت‌هایی که تا به اینجا از ما داشته‌اند. این برد قدم خوبی برای حفظ جایگاه‌مان در جدول بوده است، به این دلیل که ما تا سه ماه آینده نزدیک به 17 بازی خواهیم داشت و بازی‌های ملی که بازیکنان ملی‌پوش ما را می‌گیرد و همین نتیجه باعث شعف مضاعف بین بازیکنان ما می‌شود.

 دنبال دلیل و بهانه نبودم

بارش برف در هفته جاری کمی تمرینات ما را به‌هم ریخت، اما همان‌طور که متوجه شدید، من دنبال دلیل و بهانه نبودم و به وضعیت هوا اعتراض نکردم. ما سعی کردیم به هر نحوی زمین تمرین خودمان را آماده کنیم و اینجا از همه آنهایی که 24 ساعته در زمین بودند و برف را برداشتند تا زمین برای تمرین آماده شود، تشکر می‌کنم. ما می‌خواستیم پیروز باشیم و تمام تلاش‌مان را کردیم که برنده شویم. حالا نمی‌توان گفت که به چه شکلی باید پیروز می‌شدیم، اما همان‌طور که گفتم ما باید در نیمه اول کار را تمام می‌کردیم.

زمان کافی برای تمدید قرارداد بازیکنان داریم

در مورد کمال کامیابی‌نیا باید بگویم او سلامتی‌اش را کامل به دست آورده است و با صحبتی که با پزشک او داشته‌ایم، در این بازی هم کاندیدای حضور در لیست بود. خوشحالیم که سلامتی او سریع برگشت و نیاز به عمل جراحی نبود. در بازی بعدی‌مان در آبادان هم جزو نفرات اصلی برای قرار گرفتن در ترکیب رقابت خواهد کرد. این ناراحتی هم که شما عنوان کردید درست نیست و ما زمان کافی برای تمدید قرارداد داریم و امیدوارم تا نوروز همه این کارها تمام شده باشد. قبلاً هم گفته‌ام بازیکنانی که فکر می‌کنند جای بهتری برای آنها وجود دارند، برای آینده‌شان بهتر است، می‌توانند بروند.

 خیلی سخت است بازیکنی دوباره به ترکیب اضافه شود

چرا محسن مسلمان با وجود داشتن شرایط بازی در ترکیب نبود؟ برای اینکه اولویت را امروز به بازیکنانی دادیم که امروز بازی کردند. نکته حائز اهمیت برای ما کامل بودن لیست بازیکنان‌مان است. خوشبختانه احمد نوراللهی تازه به تیم برگشته است و بشار رسن هم که از تیم امید عراق بازگشته. خدا را شکر بزنم به تخته همه بازیکنان ما آماده هستند و حتی امید عالیشاه هم در آخر فصل به ما اضافه می‌شود. کادر بازیکنان خیلی خوبی داریم و خیلی سخت است بازیکنی دوباره به ترکیب اضافه شود. من طبق اولویت‌هایی که در تمرینات وجود دارد، از بازیکنان استفاده می‌کنم.

۴ ۱۱  
آی اسپورت
2018-02-02 18:56:00
نظر دهید

۱۱ نظر
خشایار
جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۹۶، ۱۸:۵۹
شرف زاهدی فر. پنالتی واضح روی انصاری رو نگرفت. احمدزاده رو باید مستقیم اخراج میکرد. اونوفت طرفدارای لنگی میان دست پیش رو بگیرن پس نیفتن میگن داوری ها به نفع استقلاله! سیف اللهی باید بخاطر خطای روی ابراهیمی مستقیم اخراج میشد‌. وقاحت هم حدی داره. ولی خدا جای حق نشسته. هم به کوری چشم همه استقلال با اقتدار قهرمان حذفی میشه هم پرسپولیس توی آسیا یکی دیگه رو بهترین بازیکن سال آسیا میکنه. نفتی که توی تهران لولتون کرد رو بردیم تا همه ساکت بشن اونم توی آبادان
محمد
جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۹۶، ۱۹:۳۸
چند بار صحنه آهسته پخش شد واضح بود که انصاری روی بیرانوند خطای سد انجام داد.شما خیلی وقیح هستید که دروغ می گویید و اسم خدا را هم می برید.
روزبه
جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۹۶، ۲۰:۲۲
معني لوله رو هم فهميديم (برد به زور در ضربات پنالتي). البته حقم دارين. تيم شما در تاريخ لوله كردناش هميشه با يه گل دو گل بوده...٦ تا كه تا حالا نزدين معني لوله رو بفهمين خخخخخ
۶
خشایار
جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۹۶، ۲۰:۲۴
خطای سد؟!؟!؟! انصاری جلوتر و مالک توپ بود ! بیرانوند با دست شکم انصاری رو کشید. بوی لجن میاد
فرناز
جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۹۶، ۲۱:۱۱
خاکبر سر کیسه کش بی وجدانت بکنن که خودتو زدی به کوری و اراجیف میبافی
۳
علی
جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۹۶، ۲۲:۲۴
صنعتی نزن داداش می بردت عقلت رو از بین می بره سنتی بهتره داداش
۱
حرف حساب
جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۹۶، ۲۳:۳۰
قشنگ معلومه يه عقده اي شش تايي که تا فيها خالدونش از بردهاي قاطعانه پرسپوليس تو اين چند سال سوخته با اسامي مختلف کامنتهاي چرند ميذاره و آن چيزهايي که لايق خودشون هست رو به پرسپوليس نسبت ميده! خدا شفات بده!
۲
وجدان
جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۹۶، ۱۹:۰۹
یک نفر در مورد اخراج فرشاد احمدزاده ازش سوال نکرد ؟ پاس گل دومو کی داد ؟
بهروز
جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۹۶، ۱۹:۱۷
نميگم اين مربياي در پيت ما نكات فني پروفسورو ياد بگيرن چون مال اين حرفا نيستن
كاش حداقل يكم متانت ياد بگيرن از اين كوه متانت
علی پرسپولیسی
جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۹۶، ۱۹:۳۵
چقد جنتلمنه و چقد با احترام در مورد تیمایی که به ۴تا دست و پای خودشونو همسایشون واسه نشون دادن اختلاف امتیازشون با ما نیاز دارن صحبت میکنه . اینو بذارید کنار هوادارای کم شعور و سرمربی کم شعورتر و روزنامه هواداری کاملا بیشعور یه تیم خاص که هرچی از دهنشون در میاد به این مرد بزرگ نسبت میدن فقط به این خاطر که از اونا بهتره. برانکو هم هی هیچی نمیگه هی هیچی نمیگه یهو تو دربی ۴تاییشون میکنه میفرستشون تو غار .
راشفورد
جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۹۶، ۲۰:۲۴
دلالکو قشقاییویچ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر