فهرست
بررسی پیشنهاد مربیگری به نکونام: در راه کریمی شدن!
بررسی پیشنهاد مربیگری به نکونام: در راه کریمی شدن!

بررسی پیشنهاد مربیگری به نکونام: در راه کریمی شدن!

آی‌اسپورت- «جواد نکونام دستیار کی‌روش شد». این تیتری بود که صبح امروز در خبرگزاری‌ها می‌چرخید. بعد از یک سال و خوردی از این خبر، حالا دوباره ماجرای دستیاری نکو مطرح شده است. اتفاقی که هر چقدر برای کی‌روش خوب است برای نکونام مناسب نیست. کی‌روش در این سال‌ها ثابت کرده که توجهی به نکات فنی دستیارانش ندارد. او به اندازه همان صفت‌هایی که به امید نمازی نسبت داده بود از دستیارانش انتظار دارد. این که مانع بچینند و توپ بیاورند. حالا از رابطه خوبش با کاپیتان سابق تیم ملی هم استفاده کرد تا جواد را کنار خودش بیاورد. 
نکونام در زمان بازیگری‌اش هم نشان داده که هوش فنی بالایی دارد. او به عنوان هافبک‌دفاعی همواره زمین بازی را شبیه گراف تصویرسازی می‌کرد. در زمان فوتبالش استعداد مربیگری‌اش را نمایان کرده بود. می‌تواند راهی را برود که هافبک‌دفاعی‌های مطرح رفته‌اند و الان تبدیل به بهترین مربی‌های دنیا شده‌اند. 
در این سال‌ها مشخص شده که به صرف حضور در کنار مربی‌ای بزرگ، آینده خوبی پیش‌روی بازیکن قرار نمی‌گیرد. همان راهی که پیروانی و استیلی و کریمی رفته بودند در انتظار نکونام است. او بعد از دوران فوتبالش به جای حضور در کلاس‌های مربیگری، مستقیما وارد این عرصه می‌شود. راهی که از همه آن‌ها یک ناکام ساخت. برخلاف هاشمیان و مهدوی‌کیا که شهوت حضور در تیمی بزرگ را کنترل کرده‌اند تا آینده خوبی بسازند. کدخبر: 9407
  ۷  
آی اسپورت
2016-07-04 15:02:52
نظر دهید

۷ نظر
-
دوشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۵، ۱۵:۲۸
حالا داش علی پاچه خوار( علی کریمی) یه غلطی کرد قرار نیست همه مثل اون بشن که
امیر
دوشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۵، ۱۶:۰۹
حالا داش علی پاچه خوار( علی کریمی) یه غلطی کرد قرار نیست همه مثل اون بشن که

علی کریمی به مادرت سلام رسوند
فرشته ف
دوشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۵، ۱۶:۱۴
با علی کریمی خیلی فرق دارد کریمی رفتارهای هیجانی و بی ملاحظه دارد هنوز بعد از این همه تجربه نمی داند کجا ساکت باشد وکجا حرف بزند نمونه اش دفاع بی مورد از برانکو درحالیکه خود برانکو بچه که نبود ؛یا موضع گیری علیه جوزه ؛کلا تنش دارد رفتار کریمی /شما تا حالا دمدمی مزاجی در نکو نام دیدید؟!
على
دوشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۵، ۱۶:۱۶
بیهوده ترین کار مقایسه افراد با هم است. نکونام حواسش به کارش هست وبسیار حرفه اى است. على کریمى یک صدم جنم جواد نکونام را داشت تو بارسلون بازى میکرد. شما یک مصاحبه بدون فکر مثل مصاحبه هاى بى موقع و بى دلیل کریمى سراغ دارید؟ نقش فردین یازى کردن هنر نیست
اسمان
دوشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۵، ۱۷:۵۴
ایشون به درد اینکار نمیخوره.
-
دوشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۵، ۱۸:۲۲
امیر جان علی کریمی پیش خواهر و مادرت چی کار میکرد که سلام رسوند؟
امیر
دوشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۵، ۲۱:۳۵
امیر جان علی کریمی پیش خواهر و مادرت چی کار میکرد که سلام رسوند؟
خخخخ نه داداش اشتب نکن ما مثل شما حروم زاده نیستیم که نام و نام خانوادگی باشیم ...اسم داریم
بهمین خاطر گفتم علی کریمی به مادرت سلام رسوند گفتم شاید پسر علی کریمی باشیم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر