فهرست
برانکو ترکیب تیمش را انتخاب کرد: مهاجم جدید روی نیمکت!
برانکو ترکیب تیمش را انتخاب کرد: مهاجم جدید روی نیمکت!

برانکو ترکیب تیمش را انتخاب کرد: مهاجم جدید روی نیمکت!

آی اسپورت - همزمان با تلاش مدیران پرسپولیس برای خرید یک مهاجم جدید، برانکو با بازیکنان فعلی ترکیب تیمش برای فصل آینده را می‌چیند. سرمربی پرسپولیس اصرار داشت هر چه سریعتر لیست خریدهای مورد نظرش انجام شود تا با لیست کامل به اردوهای فصل جدید برود اما شکست مدیران باشگاه در خرید مهاجم جدید برنامه‌های او را بهم ریخت. برانکو هم تصمیم گرفته بیشتر از این منتظر مهاجم جدید نماند و از بین همین بازیکنان، ترکیبش برای بازی‌های ابتدایی فصل بعد را انتخاب کنید.

در غیاب مهاجم جدید، علیپور جایگاه ثابتی در خط حمله پرسپولیس دارد و زوج او از بین عالیشاه و امیری انتخاب می‌شود. از بین این امیری و عالیشاه، یک نفر سمت چپ خط هافبک به میدان می‌رود و یک نفر، زوج علیپور خواهد بود. عملکرد خوب عالیشاه در پست هافبک چپ و اشتباهات پیاپی او در خط حمله، باعث شده برانکو فعلا امیری را به عنوان زوج علیپور انتخاب کند و ساسان انصاری، آلترناتیو اصلی آن‌ها باشد.

تمرین‌های برانکو با ترکیب جدید آغاز شده و حتی در صورت اضافه شدن مهاجم خارجی جدید، این ترکیب حداقل در هفته‌های ابتدایی تغییر نخواهد کرد. مهاجم جدید سرخپوشان هم باید امیدوار باشد به مرور بتواند مثل مسلمان، علیپور و انصاری در فصل گذشته از نیمکت جدا شود و جای بازیکنان ترکیب اصلی را بگیرد.کد خبر: 9406
     
آی اسپورت
2016-07-04 15:47:47
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر