فهرست
شجاع به پرسپولیس نزدیک شد: نظر سپاهان عوض می‌شود؟
شجاع به پرسپولیس نزدیک شد: نظر سپاهان عوض می‌شود؟

شجاع به پرسپولیس نزدیک شد: نظر سپاهان عوض می‌شود؟

آی اسپورت - شکست پرسپولیسی‌ها در خرید مهاجم جدید، شاید با ساختن خط دفاعی قدرتمند جبران شود. سرخپوشان در روزهای ابتدایی نقل و انتقالات با بیرانوند و سپس جلال حسینی قرارداد بستند. هدف بعدی پرسپولیس، خرید شجاع خلیل‌زاده بود اما مخالفت سپاهان باعث شد این پروژه به نیم فصل موکول شود. خلیل‌زاده با پرسپولیس به توافق رسیده و حتی شماره 3 تیم برای نیم فصل خالی شده است. حالا سپاهانی‌ها که نگران از دست دادن ستاره خط دفاع‌شان در نیم فصل دوم هستند، می‌خواهند پیشنهاد جدید پرسپولیس برای فروش خلیل‌زاده را بررسی کنند.

رقم درخواستی سپاهان برای خلیل‌زاده، از رقم مورد نظر ذوب آهن برای عشوری بالاتر است. ذوب آهن 350 میلیون برای رضایتنامه عشوری می‌خواست و در نهایت بر سر 300 میلیون به توافق رسید. سپاهانی‌ها تا امروز حاضر نبودند بر سر رقمی کمتر از 500 میلیون برای خلیل‌زاده مذاکره کنند اما شرایط اخیر، شاید توقعات آن‌ها را پایین بیاورد.

پرسپولیسی‌ها برای خرید مهاجم خارجی، با گزینه‌های غیر لیگ برتری مذاکره می‌کنند و به همین دلیل، آخرین سهمیه‌شان را برای شجاع نگه داشتند. اگر در روزهای پایانی این انتقال نهایی شود، ساختن سد دفاع جدید با سیدجلال و شجاع و پشت سرشان بیرانوند، می‌تواند ناراحتی شکست خط حمله را برای پرسپولیسی‌ها کمتر کند.



کد خبر: 9406
  ۴  
آی اسپورت
2016-07-04 17:57:45
نظر دهید

۴ نظر
علی کچـــل
دوشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۵، ۱۸:۰۶
زردک خودش کلا دوتا دفاع وسط داره ... عمرا
علی سینز و بانو برانکو
دوشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۵، ۱۹:۱۸
#فرهنگ لنگی
داشته باشه مگه هر تیمی که توی یه پست بازیکن اضافه داشت باید اضافی ها رو بده بره.دولابی می خواد دوباره کاری کنه که بوش به جای صداش دراد
-
سه شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۵، ۰۸:۱۹
باز یه سوتی دیگه میدن این لنگی ها ... بابا اصفهانی ها خیلی زرنگ تر از این حرفها هستند ...
محمد و حامد پرسپولیس و بارسا
سه شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۵، ۱۲:۱۶
علی سینز توهین نکن . شجاع پرسپولیسه سروش سرخ دله . چرا میسوزید شما
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر