فهرست
پورحیدری: کی‌روش  باید شرایط استقلال را درک کند
پورحیدری: کی‌روش باید شرایط استقلال را درک کند

پورحیدری: کی‌روش باید شرایط استقلال را درک کند

آی‌اسپورت‌ ـ اخبار مربوط به تمرین استقلال از دقایقی پیش در شرایطی آغاز شده که  کادرفنی استقلال در انتظار حضور ملی پوشان در این تمرین هستند اگرچه در ابتدای تمرین تنها آندو تیموریان بود که در تمرین امروز حاضر شده بود.
منصور پورحیدری مدیرفنی استقلال یکی از افرادی است که عقیده دارد آبی ها نباید ملی پوشان خود را در اختیار تیم‌ملی‌ قرار بدهد. پورحیدری دقایقی پیش به آی‌اسپورت‌ گفت:: استقلال یک بازی حساس باتیم الشباب که به تازگی عنوان قهرمانی لیگ عربستان را کسب کرده پیش رو دارد این در حالی است که ما هم اکنون مشکلات عدیده ای دیگری نیز داریم و اگر بخواهیم ملی پوشان خود را به تیم ملی بدهیم به طور حتم کار سخت تر می شود.


پورحیدری بااشاره به انتظارات هواداران این تیم و اینکه استقلال به عنوان نماینده ایران در کشور عربستان باید به میدان برود و شکست برابر این تیم عربی به طور حتم پیامدهای منفی دراذهان عمومی به همراه خواهد داشت تصریح کرد: مسوولان فدراسیون فوتبال و کادرفنی تیم ملی باید شرایط حساس تیم ما را درک کنند مساله اصلی ما تنها بازیکنان ملی پوش نیست استقلال تعدادی مصدوم و محروم دارد و اگر قرار باشد این همه را دراختیار نداشته باشد با چه توانی باید به دیدارتیم الشباب برود این درحالی است که اگر این بازی را ببریم به صعود از این گروه امیدوار شده وبازی آخرمان که درتهران است راحت تر برگزار خواهد شد.

وی ابرازامیدواری کرد مسوولان فدراسیون فوتبال و باشگاه استقلال هرچه زودتر دراین باره به توافق برسند تا تکلیف کادر فنی و بازیکنان این تیم برای تمرینات آماده سازی تیم هرچه سریع تر روشن شود.

     
آی اسپورت
2014-04-13 18:01:34
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر