فهرست
شهباززاده: قلبم می گوید در استقلال بمان
شهباززاده: قلبم می گوید در استقلال بمان

شهباززاده: قلبم می گوید در استقلال بمان

آی اسپورت- سجاد شهباززاده بالاخره به حرف آمد. شماره 10 می گوید هم شرایط ماندنش را به استقلال گفته و هم شرایط رفتنش را و آنها باید تصمیم نهایی را بگیرند.

لژیونر شدن
روزی که با استقلال قرارداد امضا کردم با خودم گفتم که هرگز پیراهن این تیم را در ایران با هیچ تیمی عوض نمی ‌کنم ولی همان روز اولی که به این تیم آمدم هدفم حضور در فوتبال اروپا و البته پیشرفت بود. حالا نمی ‌دانم چرا اینقدر در این ‌باره حرف و حدیث درست شده است.

بند جدایی
در قرارداد من بندی وجود داشت که در صورت دریافت پیشنهاد از کشورهای خارجی می ‌توانم مبلغی را به باشگاه استقلال بدهم و بروم. با این شرایط هم خودم سود می کنم و هم باشگاه درآمدی نصیبش می‌ شود.

برخورد هواداران
باید از طرفداران استقلال به شدت تشکر کنم. آنها یک بار دیگر نشان دادند که باشخصیت ‌ترین طرفداران ایران هستند و از اینکه برای من آرزوی موفقیت کردند بی ‌نهایت از آنها ممنونم که به تصمیمی که گرفتم احترام گذاشتند.

نرفتن سر تمرین
با نرفتن سر تمرین می خواستم ثابت کنم که در تصمیمم جدی هستم و فکر می کنم نیازی نبود که این موضوع رسانه ای شود.

ناراحتم
یک سری از حرف ها رسانه ای شد که من را ناراحت کرد چون این حرف  ها بین من و باشگاه زده شده بود. یک بخش از حرف ‌های مدیران استقلال من را ناراحت کرد چراکه شاید بدون اینکه اطلاع دقیقی داشته باشند، اعلام کردند که من مشغول مذاکره با باشگاه ترکیه ‌ای هستم. جریمه شدن بابت غیبت در تمرینات من را به آن صورت ناراحت نکرد چراکه آنها حق داشتند که به خاطر غیبت در تمرینات بخواهند من را جریمه کنند ولی رسانه ای شدن این موضوع من را ناراحت کرد.

ماندن یا رفتن
تمام حرف ‌هایم را به باشگاه زده ‌ام؛ حرف من این است که من شرایط ماندن و البته شرایط رفتنم را به باشگاه استقلال اعلام کرده ‌ام و از آنها می ‌خواهم که هرچه زودتر به صورت واضح در مورد من تصمیم‌ گیری کنند تا من هم بتوانم تصمیم درستی بگیرم.

قلب و عقل
همین الان اگر از من سوال کنید قلبت چه می ‌گوید، می ‌گویم دوست دارم در استقلال بمانم. اما پیشنهاد ترکیه و آلانیا اسپور یک راه جدید در راه فوتبالم است. نمی ‌گویم صد درصد ولی شاید حضور در لیگ ترکیه آغاز راهی درخشان در فوتبالم باشد. این اولین پیشنهاد من نبود که بخواهم عجولانه تصمیم بگیرم. پیشنهادهای دیگری هم از کشورهای اروپایی داشتم ولی فکر می کنم پیشنهاد آلانیا اسپور برای پیشرفت فوتبال خوب است.

مصر به رفتن نیستم
هرگز دعوایی با باشگاه استقلال ندارم و هرگز دوست ندارم میانه من و باشگاه شکرآب شود. این را هم می ‌گویم که پایم را در یک کفش نکرده ‌ام که می‌ خواهم بروم. از نظر قرارداد من مشکلی برای جدایی ندارم و حق با من است ولی تا الان نخواستم که این روابط خراب بشود. من شرایطم را به باشگاه استقلال گفته‌ام و باز هم تاکید می ‌کنم که هم شرایط ماندنم در استقلال واضح است و هم شرایط رفتنم از این تیم. هیچ چیز پیچیده ‌ای وجود ندارد و من برای چندمین ‌بار از مسئولان استقلال می‌ خواهم که خیلی روشن در مورد من تصمیم‌ گیری کنند.

خودم را ثابت کرده ام
دوست ندارم شرایط سخت شود و حرف‌ هایم را واضح با مسئولان باشگاه زده ‌ام. فقط این را می ‌توانم بگویم که در دو سال حضورم در استقلال ثابت کرده ‌ام که چقدر این تیم را دوست دارم. من پول زیادی از استقلال طلبکار هستم ولی هرگز حتی یک کلمه در مورد این موضوع اعتراضی نکرده ‌ام. الان هم از مسئولان استقلال فقط یک درخواست دارم و آن هم این است که هرچه زودتر در مورد من تصمیم ‌گیری کنند.
 
  ۵  
آی اسپورت
2016-07-04 18:40:11
نظر دهید
۵ نظر
-
دوشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۵، ۱۸:۲۳
ما که از اول گفتیم این چون فوتبالی به گرد پای طارمی هم نرسید این داستان شروع شد تا با این کارا خودشو با طارمی مقایسه کنه
علی سینز و بانو برانکو
دوشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۵، ۱۹:۱۵
اخه سجاد با دایومی قابل مقایسه است این فوتبالیست هست اون یکی از اعضای تیم ملی شیرجه ست
علی سینز و بانو برانکو
دوشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۵، ۱۹:۱۵
اخه سجاد با دایومی قابل مقایسه است این فوتبالیست هست اون یکی از اعضای تیم ملی شیرجه ست
Mojtaba
دوشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۵، ۱۹:۱۵
سجاد اگه هافبک های طراح بهتری میداشت دوبرابر طارمی هم گل میزد شما برو ببین همین دایومی چقد موقعیت صد در صد خراب کرده !!!!چقد تک ب تک خراب کرده ولی نصف این فرصتا اگ گیر سجاد میومد گل میشد طارمی ادعاست سجاد بی حاشیه و دوس داشتنی
-
سه شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۵، ۰۸:۱۸
سجاد یکی از بهترین مهاجمان ایرانه ... مطمئنا کیفیت فنیش هم همین الان بهتر از طارمیه شیرجه زنه !!! ... همین بس که مبلغ قرارداد طارمی 700 هزار دلاره و مبلغ توافق شده شهباززاده 850 هزار دلار !!!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر