فهرست
گزارش ویژه: اختلاف 100 درصدی رحمتی با مربیان/ منصوریان چی?
گزارش ویژه: اختلاف 100 درصدی رحمتی با مربیان/ منصوریان چی?

گزارش ویژه: اختلاف 100 درصدی رحمتی با مربیان/ منصوریان چی?

آی اسپورت- زمانی که مهدی رحمتی در یک مصاحبه به صورت ظاهری از تیم ملی خداحافظی کرد انتظار داشت که کی‌روش به این راحتی‌ها جدایی دروازه‌بان اول تیمش را قبول نکرده و برای ماندن او اصرار کند. اما نه تنها این اتفاق نیفتاد که کی‌روش دیگر اجازه برگشت به مهدی رحمتی را هم نداد و هیچ اتفاق و پادرمیانی هم نتوانست این مشکل و اختلاف را حل کند. آن زمان خیلی‌ها عامل این اختلافات دنباله‌دار را سخت‌گیری‌های کی‌روش می‌دانستند اما شاید با توجه با اتفاقات اخیر مشخص شود که در این قضیه خیلی هم کی‌روش مقصر نبوده است. مهدی رحمتی در چند سال اخیر یک رکورد منحصر به فرد از خود به جای گذاشته است. او در چند سال اخیر با صد در صد مربیانی که به آنها کار کرده است به مشکل خورده. امیرقلعه‌نویی؛ اختلافی که باعث جدایی رحمتی از استقلال و انتقال عجیب وغریب رحمتی به پیکان شد. ظاهرا او در پیکان فصل کم‌حاشیه‌ای را گذراند اما مصاحبه ابراهیم‌زاده در مورد اختلافاتی که در پیکان وجود داشت و بندهای عجیب و غریب این دروازه‌بان نشان می‌دهد که این مربی بی‌حاشیه هم چوب اختلافات با رحمتی را خورده است. بازگشت به استقلال و کار کردن با مظلومی این تصور را به وجود آورده بود که با رفتن قلعه‌نویی حاشیه‌ها هم در استقلال تمام شده است. ظاهرا همه چیز آرام بود اما صدای همه چیز بعد از پایان فصل درآمد. زمانی که مظلومی در مصاحبه‌ها و بیانیه‌های پی در‌ پی از عامل اصلی تمام اختلافات و حاشیه‌های استقلال می‌گفت و البته نیازی به توضیح بیشتر نداشت تا مشخص شود که منظور از این فرد چه کسی بوده است.
منصوریان فعلا و در حال حاضر ظاهرا مشکلی با رحمتی ندارد اما از همان ابتدا مشخص بود که سرمربی جوان آبی‌ها ترجیح می‌داد به واسطه همین حاشیه ها رحمتی را در تیم نداشته باشد. حتی همان زمان شایعاتی از درون تیم به گوش می‌رسید که شرط منصوریان برای حضور در استقلال نبودن رحمتی بوده است اما قرارداد بیرانوند با پرسپولیس و نبودن گزینه مطمئن و همچنین قرارداد سه ساله رحمتی در نهایت منصوریان را مجاب کرد تا با رحمتی ادامه بدهد.
البته سرمربی استقلال در مصاحبه‌هایی تلاش کرد تا به صورت غیر مستقیم به کاپیتان آبی‌ها هشدار بدهد. او گفته بود اگر کسی بخواهد در تیم من حاشیه‌سازی یا باندسازی کند بدون بروبرگرد در تیم من جایی نخواهد داشت. اما یک سئوال؛ چرا رحمتی با صد در صد مربیانش در سال‌های اخیر به مشکل برخورده و هیچ کدام دل خوشی از او ندارند؟
کدخبر:9403
  ۵  
آی اسپورت
2016-07-04 18:38:10
نظر دهید

۵ نظر
-
دوشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۵، ۱۹:۰۹
چون خودش رو آقای خاص میدونه که همه باید براش لنگ بندازن. پارسال مشخص شد به دلیل این آقا جام نگرفتیم. قلعه نوعی که اینقد تو تیم های دیگه کم نوسان بوده سر ایشون به مشکل خورد. الان هم که علی منصور داره بهش گوشزد میکنه کی حرف اول رو باید بزنه. کاش امسال از غرورش کم کنه....
اسمان
دوشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۵، ۲۱:۳۸
رحمتی هرجاباشه باند بازی میکنه وحاشیه ایجادمیکنه.
-
دوشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۵، ۲۲:۴۸
خسته نشدی اینقدر واسه استقلال حاشیه ساختین
-
سه شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۵، ۰۸:۱۷
مثلا میخوای حاشیه درست کنی با این اراجیفت ؟؟؟؟!!!!
Hamidreza Farhangmehr
سه شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۵، ۱۰:۵۸
.لنگ اسپورت به شما ربطی نداره لطفا حاشیه سازی نکن .اب بریز یه جای دیگت.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر